Sport

Nibali po za zasiegiem. Majka wciaz zaskakuje, dzis trzeci i wygrywa klasyfikacje gorska
 
Taka uroczystosc czeka Majke w niedziele w Paryzu



nairo-quintana-polka1.jpg
 
brawo rafał!!!!
piękne zwycięstwo!
podium w konkursie sportowiec roku pewne....
 
Brąz naszego kulomiota. Konkurs słaby, na srebro wystarczyło pchnąć 20,8 metra. Mistrz rzucił raz i wygrał, choć deklasacja tym i tak niezbyt dalekim 21,4 m. Mam wrażenie, że pchnięcie kulą przeżywa kryzys, zwłaszcza sądząc po niezbyt dobrych wynikach. Na pewno Majewski nie będzie szczęśliwy, bo choć zdobył brąz, to złoto było w jego zasięgu. Teraz czekamy na kolejnych Polaków.
 
Kszczot mistrzem, Kuciapski drugi na 800m !



Znakomita postawa Polaków, końcówka Kszczota genialna, spora przewaga nad kolejnymi zawodnikami. Dzisiaj jeszcze Włodarczyk, która również powinna zdobyć złoto
 
11 medali w ME dla Polski w jak na razie, może jeszcze dzisiaj coś dorzucą. Rano wpadło srebro w maratonie! Świetne mistrzostwa, cieszą medalowe pozycje debiutantów. Faworycii nie zawiedli, szkoda jedynie Małachowskiego ale godnie zastapił go Urbanek. Polska lekkaatletyka ma się bardzo dobrze







Breaking News!



Antiga podał skład na Mistrzostwa Świata. Bartosz Kurek nie jedzie !



http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/ms-stephane-antiga-powolal-kadre-sensacyjna-decyzja-selekcjonera/ke2cq
 
Kurek nie ma formy, dobra decyzja.



oglądałem moto3 wyścig w brnie lecąc po kanałach przypadkiem trafiłem i ciekawa sytuacja miała miejsce koleś na okrążenie przed końcem się pomylił zwolnił, podniósł ręke bo myślał że wygrał i spadł chyba na 10? 15? miejsce :-)
 
WTF?! W szoku jestem, Kurek to nasz najlepszy siatkarz, nawet w średniej formie jest jednym z lepszych.
 
kurwa trenen z zerowym doswiadczeniem ,nie bierze najwiekszego gwiazdora,



cos czuje ze Polska daleko nie dojdzie w tych ms
 
Nazwiska nie grają. Kurek jest mocno pod formą. Antiga ryzykuje, niestety minusem tej decyzji jest to, że 4 przyjmującym jest Mika...
 
@Zychal



Antiga to raczej swoim nazwiskiem to firmuje, a tam kupe roboty robi Phillipe Blain. A on sroce spod ogona nie wyskoczyl.
 
No właśnie chyba nie, bo byłem w piątym rzędzie i tam jest strasznie nisko od nawierzchni, może metr, a patrząc na zdjęcie mam obawę, ze pierwsze trzy rzędy to za dużo nie zobaczą.
 
Back
Top