Sport

No trzeba wierzyc, ze ugraja chociaz seta. A wystarczylo dobic Francje lub Iran. Ale po co.
 
mimo ze przegrali tylko jeden mecz do tej pory ,bedzie strasznie ciezko pokonac potegi ,ale wszystko jest mozliwe, predzej ogramy ruskich jak brazylie
 
http://www.feed4u.net/watch/964087/1/Poland-vs-Brazil.html



Z tego co mi się wydaje, to grają bardzo dobrze. Mam wrażenie, że z Rosją będzie ciężej niz z Brazylią. Jednak jak rosja usłyszy piski od 50k ludzi, to będzie miazga.



Niestety drugi set nie dla nas.
 
Kurwa mać, mimo ze siatkówki nie trawie to atmosfera w chałupie taka, ze tak samo siedze i licze ze nasi ogarną.
 
Jest tie-break. 4 set genialny. Tylko sędzia musi na oczy uważać, bo mu powypadają z oczodołów.
 
Ja po pierwszym secie sie założyłem z ojcem, ze bedzie jak z Iranem i Francją czyli dopiero po tie-break'u. Ale tu emocje większe niż w tamtych meczach.
 
Pieknie, kilka browarkow wpadnie jutro, bo jako jedyny w pracy obstawilem ze wygramy :)
 
Tak jak pisałem, wydaje mi się, że mecz z Ruskami będzie cięższy zarówno przez możliwe spiny pod siatą jak i Rosja ma chyba odrobinę wyższy poziom... Ale ja tam wierzę, znowu będzie 3:2 dla nas w naszym kolejnym meczu!
 
Back
Top