Sport

Sorki za dubla ale jutro startują mistrzostwa w siatkówce. Kto według Was wygra? Jak widzicie Polaków?



Ja szczerze nie patrzę zbytnio w przyszłość i coś przeczuwam, ze jutro nasi będą mieli ciężko z Serbią o ile nie zrobią przykrej niespodzianki i nie przegrają..
 
Wow, czegoś takiego świata jeszcze nie widział



Siatkówka wchodzi na nowy poziom, który jest w stanie zapewnić jedynie Polska, nawet Brazylia nie jest do tego zdolna







BwTOTcgIQAAcP4M.jpg




BwTMYdACIAAbIIM.jpg




BwTLJWnIYAIurjN.jpg








3-1 Polska chyba, że przegrają sami ze sobą bo presja jaka została na nich nałożona jest ogromna
 
Zapewne dopiero na yt.


Siatkarski gwałt :) Lepiej nie mogliśmy tych Mistrzostw zacząć. Gra Serbów tradycyjnie oparta na Atanasjevicu, ale sam Alek tego nie wygra.
 
Na tle Serbow to my dzisiaj wygladalismy jak druzyna z innej galaktyki. Nie widzialem pierwszego seta, ale w zadnym z pozostalych dwoch nie stracilismy kontroli nad meczem praktycznie ani na chwile :-)
 
Piękne zwycięstwo! Takiej demolki szczerze nie spodziewałem się, super ogląda się polską reprezentacje tak ładnie i skutecznie grającą. Oby tak dalej, wydaje się, że najtrudniejsze zadanie zostało własnie wykonane. Drużyna Argentyny, Australii, Kamerunu czy Wenezueli teoretycznie nie powinna sprawić Polakom problemów. Zapowiadają się znakomite mistrzostwa pod względem organizacyjnym i oby co najważniejsze sportowym z końcowym sukcesem dla nas. Wiadomo, dopiero pierwszy mecz za nami ale po takiej grze mamy prawo mierzyć wysoko







@Kess twoje wpisy na temat siatkówki są nudne a te twitterowe wręcz żałosne...
 
VoRaNeK, cieszę się, że Polska jest dobra w siatę, ale mnie ta gra nie porywa. A otwarcie imprezy dość średnio mi się podobało - przepych według mnie i niepotrzebnie aż tak częste wstawki kibicowskie - bo o tym pisałem na Twitterze. Mnie to denerwuje. I na tym kończę temat i mój hejt na siatkówkę, bo mecze Polaków na pewno będę oglądał :D :-)

W hurraoptymizm nie ma co popadać. Pamiętajmy, że jest jeszcze wiele silnych drużyn - Brazylia, Włochy, Iran... Z naszej grupy to tylko z Argentyną może być jeszcze zacięty momentami mecz, z resztą powinno się udać 3:0.

Jutro grają:

31 sierpnia Włochy - Iran
MŚ 2014 - Grupa D
godz. 13:00

31 sierpnia Wenezuela - Argentyna
MŚ 2014 - Grupa A
godz. 16:30

31 sierpnia Belgia - USA
MŚ 2014 - Grupa D
godz. 16:30

31 sierpnia Kamerun - Australia
MŚ 2014 - Grupa A
godz. 20:15

31 sierpnia Portoryko - Francja
MŚ 2014 - Grupa D
godz. 20:15

Mecz Włochy - Iran się zapowiada chyba najciekawiej
 
Ależ forma naszych! Jak tak zagrają dalej, to w grupie nogą seta nie przegrać!
Co ten Mika z Winiarem odpierdalali to jakieś czary.
 
Jest w potwornym gazie Anita. Szkoda, że 8 dyszek nie stykło ale może jeszcze w tym roku się uda. Kolejne próby również były niebotyczne



75,29, (79,58), 78,46, 79,04, 78,64







Drugi dzień mistrzostw i już pierwsze niespodzianki oraz trudne przeprawy faworytów



Włochy vs Iran 1-3



Wenezuela vs Argentyna 0-3



USA vs Belgia 3-2







Wieczorem jeszcze dwa mecze, rozpiska wyżej
 
Takie pytanie, gdzie oglądacie mecze siatki? Ciężko coś znaleźć bez zacinki, szczególnie Polaków.



Pomyślałem o jakimś premium na weeb tv, korzystał któś na meczach Polaków?
 
Pięknie sobie Niczikori radzi z Djokovicem :-)



taki bum na tenis sie zrobi w azji że niedługo będzie jak w stołowym, same skośne :-)



kurs 7 lekko wchodzi. :-)
 
Co oni odpierdalają? Liczyłem na wyjście z grupy bez straty seta, a tu taka żenada. Nieładnie, panowie...
 
Japończyk w finale ! Szok :-)







Zimny prysznic przyda się Polakom, trzy mecze, które wygralismy do tej pory za łatwo nam poszły i nasi poczuli się za pewnie. Teraz powinni sie obudzić



edit: Coś nie chcą się obudzić :-) 13:8 w drugim dla Kamerunu ...
 
Back
Top