Sport

Wygrał! Coś niesamowitego jak nasi jak grają na tym Wimbledonie. Miejmy nadzieje, że kontuzja nie okaże się zbyt poważna i na mecz z Mannarino będzie przygotowany na 100%.
 
Agnieszka też wygrała 2:1, szczerze to spodziewałem się lżejszej przeprawy,ale ważne, że jest awans.
 
@ Kees.



No co Ty ;p Pan Bohdan (bo tak się pisze imię) jest niesamowitym komentatorem, z umiejętnościami tenisowymi, wiedzą, kulturą komentowania i mam do niego jak najwiekszy szacunek, jego głos zawsze będzie dla mnie symbolem tenisa.



Chodziło mi o komentatora z meczu Kubota.



Co do meczu Agnieszki, rywalka miała bardzo dobry serwis, to dość mocno utrudniało wprowadzenie piłki do gry Isi. Jednak pokazała, że jest już na takim etapie kariery, że w ważnych turniejach potrafi wygrywać z teoretycznie słabszymi rywalkami pomimo problemów.
 
No wreszcie nasi w siatkę zaczęli grać jak powinni. Ten 4 set poza momentem gdy z 4:0 zrobiło się 7:7 był świetny, Winiar się rozszalał, a Zygadło nie wkurwiał swoimi wystawami.
 
ian, wiem, że Bohdan, sam nie wiem jak mogłem zrobić taki błąd, ale spacji też nie postawiłem. :) Komentował wtedy pewnie ten od ręcznej z Polsatu - zapomniałem, jak się nazywa.



Tak chwilę popatrzyłem na mecz siatkarzy i muszę przyznać, że doping "zajebisty"... Wątpię, czy wyjdziemy z grupy.
 
zaraz sie rozkreci chyba, serwis juz zaczal chodzic, oby to byl pozny start, z Almagro poczatek tez chujowy.
 
Kubotowi już lepiej idzie w drugim secie, prowadzi 3:1 u Jerzego 3:3.. Jak zjebie mi kupon to go zamorduję :-)!



Ale Melzer rozjebuje momentami Jerzyka serwisami, damskie serwisy, ale skuteczne.
 
na agreeeeeesji Jerzyk leci!!! ekstra! :)



no akcent wchuj, slucham go juz w sumie pare lat i juz sie przyzwyczailem, ale kto go slyszy pierwszy raz to zawsze marudza.
 
Come on Jurek !



Janowicz zaczyna sie rozkręcać. Meltzer nie jest już tak pewny jak w 1 secie.



Oglądamy i kibicujemy dalej
 
Janowicz już kontroluje mecz. Powinien to wygrać, bo Melzer już powoli siada. Kubot niestety 1:2 w setach.
 
Jestem Januszem tenisowym, ale Jurek przynosi mi 10 razy więcej emocji niż Radwańska, jego pojedynki są mega widowiskowe i emocjunujące :)
 
Wygrany meczu Janowicz vs Kubot trafi prawdopodobnie na Murray`a



Co za dzień ! Gratulacje Panowie ! Ten dzień przejdzie do historii polskiego tenisa a może być jeszcze lepiej :-)



Półfinał jest nasz !!!



Radwańska nie najlepiej zaczęła swój mecz z Pironkową .0:4 w plecy ...
 
Tylko ze znowu Radwanskiej nie idzie nic a nic.







A za chwile moze Williams poleciec hahahaha
 
Back
Top