Sport

I koniec. Federer odpada.



WOW co za dzień. Federer, Tsonga, Azarenka, Sharapova. Tylu faworytów odpada jednego dnia i to tak wcześnie.
 
Federer prawdopodobnie już nigdy nie wygra wielkiego szlema, ja tak sądze
 
Nie pamiętam jak tam się układa drabinka ale Djokovic vs Murray w finale z chęcią bym zobaczył
 
Spotkać się mogą dopiero w finale i zdziwię się jesłi tak nie będzie. Chociaż po tym co się działo do tej pory to już nic nie powinno mnie dziwić:-)
 
Co myślicie o jutrzejszym meczu Seppiego? Prawie nikt go nie uważa za faworyta, a moim zdaniem może sprawić małą sensację i wygrać. Chyba,że nie wiem o jakiejś kontuzji.
 
Hubi Seppi gra jutro z Llodrą, Francuz gra jak przystało na deblowicza najczęściej serwis wolej, trawa jest bardzo wygodna dla takiego stylu, ale i z głębi kortu źle nie gra, ostatnie wyniki Seppiego nie byly za dobre, lecz pewnie jeśli kurs kreci się koło 3 to możesz spróbowac. Jednak Llodra dla mnie faworyt zdecydowanie :)
 
@up



Tylko 2.39. Aż takiego pojęcia o tenisie nie mam, właściwie nie mam zbyt dużego,żeby wiedzieć kiedy trawa sprzyja zawodnikowi. Dzięki za odpowiedź Piskorz :-)



A Janowicz serio jest faworytem z Almagro?
 
Almagro to jest zawodnik, który najlepiej spisuje się na nawierzchni ziemnej, Janowicz jest zbyt pewny by to przegrać. Z underdogów mogę polecić ci Elene Vesnine, ktora jest w formie doszla ostatnio do finalu na trawie, na Mone Barthel jest dość ciekawy kurs, tamta ma tylko 18 lat może nie wytrzymać presji i na naszą Urszule jest, również dobry kurs. Nieznam tamtej zawodniczki opieram się jedynie na rankingu.
 
Oki, dzięki. Widzę,że z tenisem jesteś obyty, grałeś czy tylko przez bukmacherkę się zainteresowałeś :)?
 
Coś tam próbowałem kiedyś, ale większe sukcesy za młodego mam w tenisie stołowym :) Lubię oglądać tenis, trochę się interesuje. W bukmacherkę już nie gram niestety, ale pomagam kumplom, bo wiedzą, że jakąś tam wiedzę mam jak i chodzi o nasze MMA taki i tenisa :) Ale oczywiście biorąc pod uwagę te niesamowite niespodzianki w tym Wimbledonie już raczej mnie nic nie zaskoczy nawet Polski ćwiercfinał.
 
Nie to jest niemozliwe po prostu :) przecież tutaj każdy gra z jakąś kontuzją.



Vesnina też przegrala jesli obstawiles to współczuje.
 
Tak, obstawiłem ją. Czyli jednak dobry pomysł miałem z tym Seppim, ehh szkoda,że jego nie zagrałem :-)
 
No ale przecież nawet jakbyście zagrali na Seppiego to zakład zostałby rozliczony po kursie 1,00 jak jest krecz....
 
Jeśli krecz jest podczas meczu, to zakład nie jest rozliczany jako 1.00 tylko zaliczane jest zwycięstwo przeciwnika.



Przysiężny niestety odpadł, 6-4, 7-6, 6-4.
 
No i pięknie. Janowicz może zajść naprawdę daleko w tym turnieju. Następny mecz z Melzerem.



Tak patrzę teraz na drabinkę i widzę, że Jurek ma otwartą drogę do półfinału. Z Austriakiem nie powinien miec wiekszych problemów, a potem ewentualnie zagra z kimś z czwórki Kubot, Paire, Brown, Mannarino. Tylko Paire jest rozstawiony, a i tak nie widzę opcji żeby Janowicz z nim przegrał. W półfinale prawdopodobnie czekać będzie Murray więc tu już może być "trochę" trudniej.
 
Świetny mecz w wykonaniu Jurka. Mało błędów, dużo asów i winnerów. Możemy liczyć na bardzo dobry wynik w tegorocznym Wimbledonie.



Brawo :-)Oby tak dalej :-)



Zaraz Łukasz Kubot zaczyna swój mecz Benoitem Paire.
 
Jaki mecz Janowicza to nie wierze. Jak będzie miał taką forme serwisową i będzie popełniał tak mało błędów to półfinał pewny, lecz i Murray myślę jest do pokonania :) w Paryżu go raz pokonał czemu miałoby być inaczej.
 
59 winner'ów i 30 asów. Jeśli JJ utrzyma formę to może ograć nawet Murray'a. W 2012 roku Radwańska w finale Wimbledonu, to w 2013 Jerzy Janowicz! :-)
 
dobre nazwiska padły w tegorocznym drafcie:



tim hardaway jr. i glen rice jr... - ciekawe czy nawiążą do rodzinnych tradycji, bo poprzeczka wisi wysoko...



w obu przypadkach...



cofnę się do ubiegłego tygodnia, ponieważ mam pourlopowe zaległości:



niestety miami..., a ja przy okazji przegrałem dwa zakłady, bo nie wszedł mi wynik rywalizacji i fakt, że to drugie z rzędu mistrzostwo dla heat, czyli budują dynastię, czego również nie zakładałem.



a to wszystko przez chwilę dekoncentracji w meczu nr 6...



widocznie tak musiało być, podobno szczęście sprzyja lepszym...



na koniec mega wymiana na linii celtics- nets...



przebudowa w bostonie i ciśnienie na wynik na brooklynie...



ładny podatek od luksusu zapłaci rosyjski dobrodziej, suma kontraktów w nets przekroczy pewnie 100 mln...



więcej szczegółów tutaj:



http://probasket.sk/news/nba-wielka-transakcja-pomiedzy-nets-i-celtics-garnett-i-pierce-przenosza-sie-na-brooklyn-49248
 
Kubot ładnie gra oby skończyło się w 3 setach....



A ten komentator słaby jest, jak go słucham to jakby komentował ceremonie pogrzebową.



A o 15 Agnieszka, już zacieram ręce :)
 
Back
Top