Sport

stawiałem 4-2 spurs...



o włos, właściwie o rzut...



miami wróciło z dalekiej podróży...



ciągle liczę na spurs, ale teraz będzie o wiele trudniej...
 
lebron_james_mistrz2013_650.jpeg




a jednak sie udalo !!!
 
Heat wyszli ze stasznie trudnej sytuacji. W 6 meczu powinni przegrać i końcowy rezultat powinien brzmieć 4:2 dla Spurs



Brawa dla Miami bo pokazali jaja i sięgnęli 2 raz z rzędu po puchar
 
Losowanie par Wimbledonu: Radwańska może spotkać się w ćwierćfinale z Chinką Na Li, a ewentualnie w półfinale z Williams...
 
Na Li gra ostatnio słabo. Z Williams to wiadomo ...



A sorry ... trzeba sie najpierw dostac do ćwierćfianłu aby w ogóle mówic o realnych szansach



P.S. Isia przegrała ostatnio w 1r na trawie z Hampton.



@down Tego nie pamiętałem ale również jestem za tym aby historia się powtórzyła choć finału z Williams napewno nie będzie :-)
 
W poprzednim roku też odpadła w 1 rundzie turnieju w Eastbourne, a jak pamiętamy zaszła do finału. Chciałbym, żeby historia zatoczyła koło.
 
Ale ruskie wjebaly w 3 secie z wlochami. Prowadzic 24-19 i przegrac seta to naprawde sztuka hehe.
 
Nasi też wczoraj zaszaleli na minus z Francją



2:1 w setach dla Polski i 16:11 w 4 secie również dla Polski. Przegraliśmy tego seta 25:21 a potem cały mecz 3:2 ...
 
Nie ma to jak wygrać French Open a kilka tyg później odpaśc w 1r ze 135 rakietą świata :-) Co z tego, że kurs na Darcisa był 30 jak pewnie nikt na to nie postawił. Came on ...
 
Przynajmniej Kubot będzie miał łatwiej w drugiej rundzie:-) Nie ogladałem meczu, ale z tego co czytałem to Nadal znowu miał problemy z kolanem. Jesli odnowiła mu się kontuzja to obawiam się, że Rafa znowu będzie pauzował przez dłuższy czas. Niestety, ale te ciagłe urazy doprowadzą w końcu do przedwczesnego zakończenia jego kariery.
 
Ciekawie zaczyna się ten turniej, może jeszcze ciekawiej się skonćzy i to z polskim akcentem :)
 
Seria na Wimbledonie trwa. Janowicz pokonuje Stepanka (6-2 i przy 5-3 Czech się poddał z powodu kontuzji) i jest w 3 rundzie. W 3 rundzie jest też Kubot, który wygrał walkowerem z Darcisem (który ograł Nadala)
 
Polacy idą jak na razie jak burza. O III rundę będzie jeszcze grał Michał Przysiężny (z Kevinem Andersonem 27, może być ciężko)



Siostry Radwańskie nie powinny miec problemu z awansem do kolejnej rundy (III). Rywalką Agnieszki będzie 98 Mathilde Johansson a Uli 126 Alison Riske.



Wimbledon zawsze leżał polskim graczom. Isia rok temu jak każdy pamięta była we finale tej imprezy a Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz dochodzili wysoko w drabince turniejowej. Łukasz 4r w 2011r Jurek 3r 2012r (w tym roku liczymy na dużo więcej. Prawdopodobnym przeciwnikiem Janowicza w III r będzie Nicolas Almagro)



Ula jak trafi na swój dzień to może ograć nawet zawodniczke z pierwszej 10, no może oprócz pierwszej 4 :-))



Oglądamy i kibicujemy naszym :-)
 
Dlatego przestałem bawić sie w zakłady na tenis. Raz się kiedyś mocno przejechał właśnie na takich sytuacjach.



Jeszcze Williamsowa niech odpadnie i Iśka będzie miała wolną droge do finału :-)



e: @up Te same myśli :-)
 
Dzisiaj chyba dzień niespodzianek. Dodając do tego że Federer przegrywa 2-1 w setach z Stachowskim (kolejna niespodzianka wisi w powietrzu) to naprawdę dzisiaj jakieś dziwne zdarzenia mają miejsce..
 
Nie chce nic mówić ale Roger przegrywa 3:1 w 4 secie :-)



e: Cilic nie wyszedł do meczu z De Schepperem. Kolejny wysoko rozstawiony żegna się z turniejem



Jankovic bliska odpadnięcia z Dolonc 96 rakietą świata
 
Back
Top