Sport

Voranek, sorry za wprowadzenie w błąd. Pojebało mi się coś kompletnie. Jak przeglądałem EPG to było siatkówka, ale chodziło o Challenge Cup...
 
W Rzeszowie odbywają się Mistrzostwa Europy w Łucznictwie i musieli przełożył mecz na poniedziałek.



Też patrzyłem na program i było napisane, że grają dzisiaj :-)
 
@malinowsky



Jesteś za Delectą pewnie z racji,że najbliżej z dużych drużyn siatkówki masz właśnie do Bydgoszczy :-)? Czy coś innego wpłynęło na Twoją sympatię do tej drużyny?
 
Ja mam najbliżej do Rzeszowa a chciałem aby Delecta wygrała. W finale Resovia polegnie. Stawiam za Zakse. 4 ostatnie lata byli blisko więc przyszedł czas na zwycięstwo. Tak wiem, że Zaksa/Jastrzębski 1:1 ale 2 mecze teraz w Kędzierzynie i powinni dać sobie radę na własnym terenie.



Co do meczu to siatkówka na wysokim poziomie. Chyba nikt nie spodziewał się przed sezonem, że Bydgoszcz będzie tak dobrze grała i zajdzie tak wysoko.



Jestem kibicem żużla i kibicem Unii Tarnów a jak wiadomo na południu można kibicować tylko jednej z tych drużyn :-)
 

Wszystkie pary ćwierćfinałowe LM:


BM Atletico Madryt - FC Barcelona
Metalurg Skopje - Vive Targi Kielce
THW Kiel - MKB Veszpróm
SG Flensburg-Handewitt - HSV Hamburg
 
Losowanie bardzo dobre. Vive uniknęło THW Kiel, które może wygrać całą LM. Hmm, Kielce wygrało dwa razy z Metalurgeim w grupie. Oby to powtórzyli choć wydaje się, że będzie dużo trudniej.
 
@Hubi



No dokładnie, dość blisko mam +kiedyś się jezdziło na Delecte dość regularnie:-)







@Voranek



I tak Apator zje Tarnów:-) (Adib, VV nie bijcie:-))
 
@malinowsky



Mozliwe choć Toruń musi wygrać a Tarnów może. I kolejka jest przelożona i do tego stracia na razie nie dojdzie :-)Początek 6 kwietnia.



Unia Tarnówvs Włókniarz Częstochowa



Unia Leszno vs Unibax Toruń
 
to final four juz znamy, vive, barca, kiel i hamburg. pewnie barcelona znowu wygra, chociaz chcialbym, zeby vive sprawilo niespodzianke
 
Witam!



Czy orientuje się ktoś, na jakiej stronie można oglądać mecze NBa po ich zakończeniu?? Nie chce mi się wstawać w nocy, a chciałbym od czasu do czasu obejrzeć jakiś ciekawy meczyk :)
 
Można gdzieś oglądać mecz naszych rugbystów z Mołdawią? Bo mecz trwa, ale nie mogę znaleść żadnego stream.
 
Back
Top