Social Media

Jest jakiś grafik na forum, bądź ktoś, kto się grafiką jara i się na niej zna? Potrzebuję zrobić projekt koszulki, oczywiście nie za darmo, więc proszę o kontakt osoby ogarniające temat ;)

Social Tigers zatrudnia bardzo dobrą graficzkę ;) Jak coś to pisz.
 
http://www.mmabiznes.pl/2016/02/budowanie-sportowej-marki-w-mediach.html

Polecam rozmowę od @Jacek Łosak, gdzie mówiłem trochę o podstawach budowania marki sportowca w social mediach. Jutro leci na fanpage Social Tigers, gdzie dziś możecie przeczytać, jak fanpage Mauricza z 30 tys. wyznawców zaczął docierać do 800 tys. normalsów (tyle unikalnych użytkowników w ciągu miesiąca widzi coś związanego z fanpagem Mauricz.com na FB).



Dzielimy się całą wiedzą za darmo, bo i tak tak wąski odcinek wprowadza te rzeczy w życie, że nie zbiedniejemy ;)
 
Czy da się sprawić by FB nie pokazywał kiedy ostatnio bylem dostępny?

I co to jest kurwa snapchat?
 
W sieci nic nie ginie :D Zawsze mozna zrzut ekranu zrobic jesli sie zdazy :lol:
Zawodnicy tez tego uzywaja, najwiecej chyba Faber dodaje (urijahfaber1)

Nie zauważyłem tego, Snapchat ma ten bonus, że widzisz, jak ktoś robi zrzut ekranu i nawet dostajesz za to dodatkowe punkty ;) Arianny ma fajne konto, a tak to raczej gwiazd MMA nie śledzę.

A poniżej podsumowanie lutego w social mediach, sporo fajnych zmian, przed które przebiją się najwytrwalsi ;)

 
@F. Georgiew polecasz kogoś kto pisze o promocji na instagramie ? jak wypromować profil itp ?

Moim zdaniem tu jest wszystko, co trzeba wiedzieć z działań bezpłatnych.
https://englishrebels.atavist.com/usecase

Działania płatne możemy omówić na moim następnym szkoleniu, lub możesz zbierać informacje w całość z darmowych tigertipów ;)

Widze, firma jeszcze nie padła @F. Georgiew :)
Tak trzymać!

Ps. Ale i tak video YT>video FB
I tak zostanie :tongue:

Dzięki, gramy w coraz wyższej lidze. Nasz cel - być w top 5 agencji Social Media na FB i Instagramie (czysto liczbowo) do końca roku. Przy tej dynamice wzrostu się uda, konkurencja śpi :)

Co do FB vs. YT to pogadamy za rok, o ostatecznym wyniku zadecyduje w dużej mierze kto wprowadzi bardziej rozwiązania bardziej sexy i lepiej dopasowane do sposobu konsumpcji treści przez użytkowników w 2016 roku. Ja myślę, że przy tym tempie rozwoju i zmian do końca roku dla ludzi domyślnym miejscem dla contentu video będzie FB.
 
@F. Georgiew :
W jaki sposób Nametests i inne tego typu strony uzyskują dostęp do informacji np. kto mnie lubi z moich znajomych i inne takie? Mają jakiś program, mają jakiś układ z Fejsem, czy to zwyczajnie ściema (choć raz coś kliknałem i raczej w sumie dobrze podali , jeśli chodzi o moich znajomych).
 
@F. Georgiew :
W jaki sposób Nametests i inne tego typu strony uzyskują dostęp do informacji np. kto mnie lubi z moich znajomych i inne takie? Mają jakiś program, mają jakiś układ z Fejsem, czy to zwyczajnie ściema (choć raz coś kliknałem i raczej w sumie dobrze podali , jeśli chodzi o moich znajomych).

Jest taki współczynnik na FB jak affinity, pewnie w API jest możliwość jego wskazania i po prostu aplikacja patrzy, do kogo masz najbliższe affinity (z kim piszesz, kogo klikasz, pod czyimi postami się udzielasz, kogo masz oznaczonego jako rodzina, itd. itd.). Nie robię takich aplikacji, więc nie powiem Ci konkretnego parametru, ale to prawdopodobnie kwestia tego affinity.
 
Da się jakoś zrobić żeby znajomi nie widzieli jakie posty komentuje? Chce by było widać co lubię ale nie co komentuje.
 
Da się jakoś zrobić żeby znajomi nie widzieli jakie posty komentuje? Chce by było widać co lubię ale nie co komentuje.

Niestety nic. Możesz komentować posty u ludzi, którzy mają "ciasne" ustawienia prywatności. Wszystkie inne będą wyświetlać się Twoim bliskim - ale nie wszystkim - znajomym na mini-facebooku z prawej strony, a czasem nawet wygenerują "story" czyli osobnego posta "KO-hunter skomentował post xxx".
 
Mam pytanie czy youtuber może sprawdzić ile osob ogladało filmik na youtube a ile z linku umieszczonego na fb czy jakiejś stronie. Może przykład jeśli mmarocks wrzuca na swoja strone link do filmiku z youtuba i pojawia się Player na stronie to takie ufc może sprawdzić że 10 osob obejrzało film z czego 3 na mmarocks??
 
To już wcześniej było (choć nie kojarzę zbytnio) ,że jak mam otwartą przeglądarkę, to mimo, że mam Fejsa wyłączonego, to jak ktos do mnie napisze, to mi sie w prawym dolnym rogu ramka pokazuje z adresatem i cześcia wiadomości ?
 
To już wcześniej było (choć nie kojarzę zbytnio) ,że jak mam otwartą przeglądarkę, to mimo, że mam Fejsa wyłączonego, to jak ktos do mnie napisze, to mi sie w prawym dolnym rogu ramka pokazuje z adresatem i cześcia wiadomości ?
Też tak mam, jak na chromie jestem
Z Operą nie mam tego problemu
 
Ja dziś na facebooku przestałem obserwować z połowę zalajkowanych osób.

Wszędzie tylko lokowanie produktu. Juras dostał grę na PS4 inny jajka świeza kurka a trzeci paczkę dietetyczną czwarty był na obiedzie w restauracji
co to mnie obchodzi
Cały wall zaśmiecony. Zostawiłem tylko znajomych i po dwie strony z newsami na interesujące mnie tematy
 
Ja mam pytanko o zliczanie wyswietlen na youtube. Czy jedna osoba na jednym IP moze wygenerowac tylko 1 wyswietlenie czy np. wrzucajac link do filmu na fejsie lub tez wchodzac na ten sam film 2, 3, 4 itd dnia za kazdym razem generuje wyswietlenie?
 
@kokaina z jakimiś przerwami nabijało, ale tak jedno po drugim odświeżanie czy ponowne odtwarzanie nie działa. W pewnej złej agencji, gdzie pracowałem, laski z PR-u krzyczały po całej firmie żeby wchodzić i nabijać wyświetlenia w te 20 osób pod filmikiem. Pamiętam, że wtedy zaproponowałem im, żeby z mojej pensji wzięły 30zł i wrzuciły w AdWords dla wideo, bo ja czegoś tak żałosnego nie będę robić. Taka tam jeszcze jedna historia z przeszłości ;)
 
Hipotetycznie:
Mam jakiś FP #1 oraz inny #2
Czy istnieje mozliwość jakos to połączyć w 1 FP, albo "przelać" fanów z FP #1 do FP #2
@F. Georgiew

Tak, jak najbardziej. Oczywiście ma to sens tylko, jeśli odbiorcy pochłanianego FP będą zainteresowani treściami z tego głównego.

Pożera link do instrukcji, ale wejdź w facebook .com/help/249601088403018

W ten sposób ostatnio wchłonęło parę profili MMA.pl. W ten sposób działa też sport.pl, fit.pl i inne pożeracze lajków.
 
Back
Top