Social Media

@F. Georgiew

Zablokowałem możliwość rozmawiania ze znajomym na fejsie i usunąłem tą rozmowę z wiadomości. Nie widzę nigdzie przycisku u znajomego na profilu "Odblokuj możliwość konwersacji". Można to jakoś odblokować?
 
Muszę przyznać, że firma dla której pracuję zna się na robocie-praktycznie każde wejście na fejsa, czy gdzieś gdzie działają reklamy Google kończy się wyświetleniem jej banneru. A z tego co wiem konwersja jest gigantyczna dzięki dobremu targetowaniu. Naprawdę zaczyna mnie ta branża ciekawić.
ale to raczej normlane w Twoim przypdaku, zobacz czy tak samo bedzie na karcie incognito , wylogowne konto google albo inna przegladarka, jak raz klikniesz wtaka reklame to bedzie "meczyc" juz niemal zawsze
 
ale to raczej normlane w Twoim przypdaku, zobacz czy tak samo bedzie na karcie incognito , wylogowne konto google albo inna przegladarka, jak raz klikniesz wtaka reklame to bedzie "meczyc" juz niemal zawsze
Ja nie klikam-po prostu z racji branży wyszukiwałem podobne hasła, jakich oni używają. I pewnie zawsze będę tak wyszukiwał, więc nie ma po co się wylogowywać. Zresztą nie przeraża mnie śledzenie w necie, nie mam schizy.
 
Ja nie klikam-po prostu z racji branży wyszukiwałem podobne hasła, jakich oni używają. I pewnie zawsze będę tak wyszukiwał, więc nie ma po co się wylogowywać. Zresztą nie przeraża mnie śledzenie w necie, nie mam schizy.
nie chodzi mi o sledzie ani o schize, chodzi mi o to ze to nic dziwnego ze Tobie sie ich reklamy wyswietlaja
 
Muszę przyznać, że firma dla której pracuję zna się na robocie-praktycznie każde wejście na fejsa, czy gdzieś gdzie działają reklamy Google kończy się wyświetleniem jej banneru. A z tego co wiem konwersja jest gigantyczna dzięki dobremu targetowaniu.

To po prostu remarketing z dobrą stawką. Co do targetowania, masz jakieś info jak targetują? Czym zajmuje się firma?

Mianowicie chodzi mi w tym wypadku o profile radykalnych ekstremistów i ISIS. Swobodnie tworzą swoje hasztagi i zachęcają do mordowania, cieszą się, prowadzą swoje oficjalne, pół oficjalne i nieoficjalne profile. Na FB każdy taki profil zaraz po zgłoszeniu by został zablokowany. Jaka jest polityka twittera?

Twitter ma dość dużą wolność słowa, jak i możliwość pokazywania wielu rzeczy, które gdzieś indziej byłyby zablokowane. Ci, którzy nawoływują do przemocy dają duże pole do popisu służbom i dlatego jest to pewnie utrzymywane - aby nie uciekli w inne serwisy, czy nie daj Boże stworzyli swoje, które ciężej będzie kontrolować.

@F. Georgiew

Zablokowałem możliwość rozmawiania ze znajomym na fejsie i usunąłem tą rozmowę z wiadomości. Nie widzę nigdzie przycisku u znajomego na profilu "Odblokuj możliwość konwersacji". Można to jakoś odblokować?

Looknę jutro, bo idę spać. W ustawieniach konta masz zablokowanych użytkowników, ale jeśli blokowałeś tylko wiadomości, to nie jestem pewien - dotychczas szedłem tym pierwszym rozwiązaniem. A co, zablokowałeś dziewczynę? ;)
 
@F. Georgiew : ja wszystko rozumiem, biznes i w ogóle, ale jak chadzasz po Galerii Krakowskiej ze swą druga połówką (i trzecią za pazuchą pewnie ;) ) to na Boga - schowaj ten telefon, bo jeszcze :
  • albo zgubisz połówkę
  • albo się gdzieś wpierdolisz na schody

a krzyczeć do Waćpana na przywitanie nie zamierzam :boystop:
 
Nie. Zgooglowałem. Piosenkarz? Czemu pytasz?
Zgoglowałeś i nie wyświetliła ci się jego strona karoldziedzic pl ? No to jednak jest słaby w te googlowe klocki;) Poznałem w weekend przy kieliszku bo działa dla firmy w której pracuje. Fajny koleś
 
@F. Georgiewto na Boga - schowaj ten telefon, bo jeszcze :
  • albo zgubisz połówkę
  • albo się gdzieś wpierdolisz na schody
#STAYCONNECTED // Akurat otwieraliśmy obiekt pod Warszawą i ekipa tygrysów filmowała na miejscu, ja odpowiadałem na zapytania dotyczące karnetów itp. ;) Szkoda, że się rozminęliśmy, trzeba było krzyczeć.

Zgoglowałeś i nie wyświetliła ci się jego strona karoldziedzic pl ? No to jednak jest słaby w te googlowe klocki;) Poznałem w weekend przy kieliszku bo działa dla firmy w której pracuje. Fajny koleś

Ma dużą konkurencję, bo jak widzę, inny Dziedzic startował w dużym programie rozrywkowym. Nie jestem pewien czy nie kojarzę go z jakichś grup na FB, ale ogólnie nie znam typa. Z tym, że SEO/SEM to nie jest moja bajka, mam od tego jedną osobę i się na razie nie wtrącam ;)
 


Takie tam podsumowanie miesiąca. Nie można go promować reklamą, więc Wasze polubienia i komentarze są dla mnie na wagę złota ;)

Macie tam komplet zmian na wszystkich istotnych platformach social media. Nie żartowałem z tymi lajkami. Notatki ssą, uratujcie jej zasięg w imię #Cohones ;)
 
Dobre podsumowanie!

Dzięki! :)



Szukamy pracowników w Warszawie (grafik i content designer). Praca marzeń, więc możecie dać znać znajomym, dać RT na Twitterze itd. Sorry za spam promujący firmę, to ostatni raz na dłuższy okres czasu :)
 
Dzięki! :)



Szukamy pracowników w Warszawie (grafik i content designer). Praca marzeń, więc możecie dać znać znajomym, dać RT na Twitterze itd. Sorry za spam promujący firmę, to ostatni raz na dłuższy okres czasu :)

Słabe, liczyłem na coś w stylu cupsell;)
 
Szukamy pracowników w Warszawie (grafik i content designer)
Miałem 6ke z plastyki w podstawówce, ponadto w niektórych kręgach znany jestem jako Dizajna Wadżajna. Czek it.
click1.gif
 
Dzięki! :)



Szukamy pracowników w Warszawie (grafik i content designer). Praca marzeń, więc możecie dać znać znajomym, dać RT na Twitterze itd. Sorry za spam promujący firmę, to ostatni raz na dłuższy okres czasu :)

Bez doświadczenia na stanowisko content designera jest jakiś ułamek szansy czy nie ma co Ci zawracać gitary? ;-)
 
Bez doświadczenia na stanowisko content designera jest jakiś ułamek szansy czy nie ma co Ci zawracać gitary? ;-)

Osoby, które podejdą, dostaną krótkie zadanie rekrutacyjne. To jest trochę gra - masz 10% szans, ale możesz spróbować. Ja podobnie złapałem pierwszą robotę w agencji reklamowej - zrobiłem video CV, żeby wyróżnić się na tle osób doświadczeniem, a po zaproszeniu na rozmowę jakoś poszło. Ale co się 20h na montażu nasiedziałem, to moje ;)
 
  • Like
Reactions: mat
Osoby, które podejdą, dostaną krótkie zadanie rekrutacyjne. To jest trochę gra - masz 10% szans, ale możesz spróbować. Ja podobnie złapałem pierwszą robotę w agencji reklamowej - zrobiłem video CV, żeby wyróżnić się na tle osób doświadczeniem, a po zaproszeniu na rozmowę jakoś poszło. Ale co się 20h na montażu nasiedziałem, to moje ;)
Czyli to zadanie rekrutacyjne po dostarczeniu cv jest przesyłane drogą elektroniczną i dajesz jakiś deadline? Po zrobieniu zadania dopiero zapraszasz wybranych na rozmowę? Dobrze rozumiem proces?
 
Czyli to zadanie rekrutacyjne po dostarczeniu cv jest przesyłane drogą elektroniczną i dajesz jakiś deadline? Po zrobieniu zadania dopiero zapraszasz wybranych na rozmowę? Dobrze rozumiem proces?

1. Z chłopakiem, do którego powstającego teamu rekrutuję, zostawiamy osoby, które mu odpowiadają.
2. Wybrańcom wysyłamy zadanie rekrutacyjne.
3. Trzech najlepszych merytorycznie zapraszamy na rozmowę i sprawdzamy, czy ich energia nam odpowiada i nie będzie spięć. Lubimy ludzi kulturalnych, zaangażowanych, którzy chcą wejść mocno w temat i żyć nim, za coraz lepsze pieniądze :)

BTW: od groma dużych newsów:
- można teraz podpinać messengera pod strony do obsługi klienta
- nowa aplikacja linkedin
- live streaming dla każdego na FB
 
1. Z chłopakiem, do którego powstającego teamu rekrutuję, zostawiamy osoby, które mu odpowiadają.
2. Wybrańcom wysyłamy zadanie rekrutacyjne.
3. Trzech najlepszych merytorycznie zapraszamy na rozmowę i sprawdzamy, czy ich energia nam odpowiada i nie będzie spięć. Lubimy ludzi kulturalnych, zaangażowanych, którzy chcą wejść mocno w temat i żyć nim, za coraz lepsze pieniądze :)

BTW: od groma dużych newsów:
- można teraz podpinać messengera pod strony do obsługi klienta
- nowa aplikacja linkedin
- live streaming dla każdego na FB
Ok, dzięki za podanie szczegółów. CV Ci puszczę jutro pewnie, napiszę tu jeszcze ;-) Może nie odpadnę na etapie przeglądania cv mimo braku doświadczenia, do odważnych świat należy :-D
 
Franek po co oni utrzymują Naszą Klasę? Zarabiają na tym czy po prostu znalazł się frajer, który wierzy w zmartwychwstanie?

Ja pierdole-2015 rok a oni wciąż wyglądają gorzej niż Grono.
 
Jak ustalana jest kolejnosc osob na tej liscie osob po prawej stronie na fb?
@F. Georgiew podbijam pytanko.

I drugie - mam kilka zdjęć, powiedzmy 10, z jakiejś akcji. Chcę to wstawić na fanpejdża, pamiętając o TigerTipie z ustawieniem zdjęć pod dany układ, powiedz mi jak lepiej te zdjęcia wstawiać - stworzyć nowy album (nic już nie będzie do niego dodawane, bo to tylko "Mikołajki 2015") czy wrzucić to normalnie na oś czas, ale bez tworzenia albumu? Czy zasięg/odbiór jakoś mocno się różni, jeżeli dodajemy album albo zdjecia na oś?
 
Back
Top