1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Social Media

Discussion in 'Cohones' started by F. Georgiew, Oct 6, 2015.

1. F. Georgiew

F. Georgiew BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Oznaczaj mnie albo cytuj proszę na przyszłość - strasznie się do tej funkcjonalności przyzwyczaiłem :P Wyślij im ten dowód, oni naprawdę nie robią z tym NIC złego, a wgląd do tego mają tylko zautomatyzowane boty.

---

<--- tutaj jest link do szkolenia dla trenerów personalnych (i nie tylko), które będę prowadził. Jeśli możecie zaprosić znajomych z branży, to będzie mi bardzo, bardzo miło, bo mam sporo konkretów i gotowych pomysłów do przekazania i im więcej osób skorzysta, tym lepiej.

A już niedługo gruuube podsumowanie miesiąca w social mediach z toną konkretów - jak co miesiąc. W ogóle to ONE FC było ostatnio wykorzystane jako case study do zwiększania sprzedaży z PPV przez social media.

2. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    ja czekam na najświeższy #TIGERtip odnośnie e-maili ;)
    Dołączyłem, później zaproszę kogoś.

3. F. Georgiew

F. Georgiew BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Dziękówka! Tigertipów mam kilka gotowych, ale pomimo zasuwania od rana do nocy, nie miałem chwili żeby je wrzucać - między innymi dlatego, że Tomek Mączka zorganizował mi na blisko termin to szkolenie, a chciałbym naprawdę dać czadu ;)

Shoocker, kapusta and Perfumiarz like this.
  4. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    trzymam kciuki :)
    z autopsji mogę polecić szkolenia z Tobą w ciemno, pzdr!

5. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,075
    Zdobyte Lajki:
    2,114
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Lębork
    Była opcja wysłania dwóch innych dowodów, wysłałem, nie przyjęli. Porzuciłem temat, założyłem fanpejdz normalnie, tamto konto po prostu straciłem.

W listopadzie w Gdańsku ma być niby jakieś szkolenie odnośnie Social Media, planuje się tam wybrać.

6. F. Georgiew

F. Georgiew BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Ale niewysłanie Twojego dowodu jest dla Ciebie ważniejsze niż tamto konto? Bo nawet gdybyś był ścigany listem gończym, to wrzucenie tego dowodu nie zaszkodzi. Pamiętasz czyje to szkolenie?

7. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,054
    Punkty:
    3,790
    Co im wysłałeś?? :o o::smile::smile:

8. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,075
    Zdobyte Lajki:
    2,114
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Lębork
    Tamto konto i tak dużo nie miało, więc nie straciłem wiele. Rozkręcam od zera i leci powoli. Nie pamiętam kogo, widziałem coś na FB. W domu sprawdzę i Ci napiszę.

Źle się wyraziłem. Wysłałem znalezioną w internecie jakąś naszywke ze straży, żeby zobaczyć co będzie
    W każdym razie nic nie było.

9. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,054
    Punkty:
    3,790
    Hehe - spoko.
    Ja im wysłałem skan mojego dowodu osobistego, gdzie zasłoniłem nr dowodu i zostawiłem tylko pierwszą literę nazwiska i nie przeszło. Więc nie jet łatwo z nimi się targować. Tak, jak wcześniej wspominałem, miałem tam spoooro zawodników, redaktorów, trenerów. Prowadziłem konwersacje mniej lub bardziej prywatne i w jednej chwili , chuj bombki strzelił, bo jakiejś mendzie, coś zaczęło przeszkadzać w tym koncie.
    Teraz mi przeszło w sumie , ba, nawet tego Mamedowego FP (mamed w UFC) , już przestałem prowadzić ( a tam koło 6k polubień jest ) .
    Cóż - życie :)
    Pondro

10. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,075
    Zdobyte Lajki:
    2,114
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Lębork
    Ale @F. Georgiew u mnie była jeszcze inna sprawa - jaki dowód miałem wysłać? Swój? Wcześniej profil był o nazwie OSP i nazwa mojego miasta. Przekształcalem go na fp o tej samej nazwie. Więc w taki sposób powinienem wysyłać swój dowód, jako, że ja zmieniam? Bo to mi też nie grało. W każdym razie już tego zmieniać nie będę.

11. F. Georgiew

F. Georgiew BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    A to już w ogóle pomieszanie z poplątaniem. Być może swój by wystarczył, ale bot może oczekiwać dowodu OSP (suchar - może myśli, że to skrót o Ovince St Preux) i nie zaspokoić się żadnym innym. W takim wypadku konieczny kontakt z supportem.

Dlatego nowy profil prowadź już prawilnie i zgodnie z regulaminem - będzie dużo mniej takich sytuacji. A Ty, @kaczka41 też nie rozumiem zawziętości w wysyłaniu fałszywek. Jedyne sensowne wytłumaczenie, to jeśli jesteś poszukiwany przez służby specjalne i to raczej CIA niż te polskie ;)

midern likes this.
  12. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,054
    Punkty:
    3,790
    Jakich fałszwek. Wszak napisałem, że wrzuciłem mój DO , a tylko nazwisko delikatnie ukryłem. Po prostu mam 1 profil waściwy, na imię i nazwisko i nie chciałem, żeby i na tym odgórnie wrzucili moje nazwisko. Pisałem z nimi, ale jednak nie da się inaczej. Ale juz nie ważne. Było - minęło.
    Pozdrawiam! :friends:

F. Georgiew likes this.
  13. F. Georgiew

F. Georgiew BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:

To dziś mały tip jak wyświetlają się galerie na fejsie. Po tym jak jedna z mniejszych organizacji wrzuciła galerię zdjęć z gali, którą ilustruje karetka i trzy fotki z parkingu, uznałem że warto podzielić się tym ze światem ;)

midern and Masu like this.
  14. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,438
    Punkty:
    1,790
    Franek bierzecie klientów z innych miast? Chodzi o nowy portal ogólnopolski. I czy pracowałeś z deweloperami. Te dwa pytania się wiążą ze sobą.

15. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,075
    Zdobyte Lajki:
    2,114
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Lębork
    @F. Georgiew bardzo dobra robota ze zdjęciami, sam zwróciłem na to uwagę, u Was dowiedziałem się wszystkiego.

Sorki, wyleciało mi z głowy, poniżej masz to wydarzenie z Social Media, o których wspominałem, jako, że chciałem do Gdańska się wybrać:

BTW. Facebook znowu się zmienił. Niby szczegóły, ale mnie to razi w oczy. W ostatnim czasie dużo się zmienia.

16. F. Georgiew

F. Georgiew BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    1. Tak.
    2. Tak, pracowałem z developerami w agencji reklamowej. Teraz są fajniejsze możliwości dla nich - np. lead ads, które pozyskują leady dla sprzedawców, którzy finalizują sprzedaż.

To szkolenie jest spoko, trochę jak wykład, nie za dużo sztuczek i rozkmin, tak żeby ogarnąć temat i możliwości.

Co do zmian na fejsie, jutro wrzucam duuuuże podsumowanie :)

midern likes this.
  17. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,438
    Punkty:
    1,790
    Zaczynam robić coś nowego i na dniach będę wiedział jaka skala tego tematu. Prawdopodobnie marketing dwóch sporych deweloperów. Pozwolę sobie zagadać np przez twittera i może zaprosić was na prezentacje jk będziecie zainteresowani.

18. F. Georgiew

F. Georgiew BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    958
    Zdobyte Lajki:
    533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Chętnie :) a tymczasem wracam do walki z trollami na Twitterze

Masu likes this.
  19. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,438
    Punkty:
    1,790
    Muszę przyznać, że firma dla której pracuję zna się na robocie-praktycznie każde wejście na fejsa, czy gdzieś gdzie działają reklamy Google kończy się wyświetleniem jej banneru. A z tego co wiem konwersja jest gigantyczna dzięki dobremu targetowaniu. Naprawdę zaczyna mnie ta branża ciekawić.

20. halibut

halibut UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,034
    Zdobyte Lajki:
    16,252
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Śląsk/Warszawa
    Jak właściwie działa twitter? Czy cenzura tam w ogóle nie obowiązuje - można swobodnie promować zacjhęcanie do mordowania, nazizm itd?

Mianowicie chodzi mi w tym wypadku o profile radykalnych ekstremistów i ISIS. Swobodnie tworzą swoje hasztagi i zachęcają do mordowania, cieszą się, prowadzą swoje oficjalne, pół oficjalne i nieoficjalne profile. Na FB każdy taki profil zaraz po zgłoszeniu by został zablokowany. Jaka jest polityka twittera?

Share This Page