Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

LOL. Wraca na przepakowanie. Nie zdążyłem. Zwrot chujkom szybko poszedł, a tak to się paczka 2 dni kisiła...

Inne ewentualności to ponowny zakup, już po innych cenach :) XD
 
LOL. Wraca na przepakowanie. Nie zdążyłem. Zwrot chujkom szybko poszedł, a tak to się paczka 2 dni kisiła...

Inne ewentualności to ponowny zakup, już po innych cenach :) XD
Pewnie szybko poszło, bo był jakiś błąd i muszą odesłać, żebyś nie czekał długo. Jakby Ci przywieźli do domu i byś nie odebrał to wtedy pewnie leżałaby u nich dużo dłużej. To przepakują, czy oddadzą kasę?
Czy nie wiesz? :)
 
Pewnie szybko poszło, bo był jakiś błąd i muszą odesłać, żebyś nie czekał długo. Jakby Ci przywieźli do domu i byś nie odebrał to wtedy pewnie leżałaby u nich dużo dłużej. To przepakują, czy oddadzą kasę?
Czy nie wiesz? :)
Mają przepakować.
 
Wysyłają. Ale to przecież malutkie kartoniki. Jedynie od płyty głównej jest większe, ale nie na tyle, żeby znacząco zwiększyć rozmiar paczki. To jak pudełko puzzli.
Nie masz racji.

W końcu nie mieścił się do busa. A TIRem przyjechał.

Tak powiedzieli.

;)

A tak na serio to podejrzewam że chodziłoo jakieś 10cm albo 1kg, i liczyli na to że kurier nie zauważy... A kurier zauważył i dla niego to $$$. Takie gierki. Na horyzoncie nuki (prawie) a tu przepakowanie...
 
Last edited:
Nie masz racji.

W końcu nie mieścił się do busa. A TIRem przyjechał.

Tak powiedzieli.

;)

A tak na serio to podejrzewam że chodziłoo jakieś 10cm albo 1kg, i liczyli na to że kurier nie zauważy... A kurier zauważył i dla niego to $$$. Takie gierki. Na horyzoncie nuki (prawie) a tu przepakowanie...
jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Myślałem, że kurier da radę zmieścić nawet telewizor do skrzynki na listy :).
 
jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Myślałem, że kurier da radę zmieścić nawet telewizor do skrzynki na listy :).
Moze to kwestia wzrostu cen i walą głupa, chcąc sprzedać drożej?

W outlecie wystawiają obniżone w stosunku do nominalnej, wiec to sie kupy nie trzyma.

Zobaczymy. Szkoda ze nie dotarlo :(
 
Moze to kwestia wzrostu cen i walą głupa, chcąc sprzedać drożej?

W outlecie wystawiają obniżone w stosunku do nominalnej, wiec to sie kupy nie trzyma.

Zobaczymy. Szkoda ze nie dotarlo :(
ale przecież morele wysłało kompa. To kurier "nie chce" go przywieźć.
 
ale przecież morele wysłało kompa. To kurier "nie chce" go przywieźć.
Wiesz, mogli dopłacić do drugiej/większej przesyłki na te 50km i przecież wyszło by taniej niż cofka, przepakowanie i wysłanie w dwóch.

Ja nawet proponowałem, żeby te 50km na moj koszt podeslali, ale "tylko wysylajacy moze o tym zadecydowac".
 
nie pamiętam, jakiś klon SJCAM SJ4000. Ten gitup kiedyś był polecany, ma stabilizacje. Nie śledzę tematu, nie wiem czy wyszło coś lepszego.
A oki. Mam właśnie do kupienia sj4000 z gibalem się zastanawiam. Poczytam o tym gitupie.
 
Kurier GLS: "Przesyłka nie spełnia norm i nie zmieści się do paki auta".

Kuźwa, a jak odbierali od nadawcy to spełniała normy? Zaciążyła na tej pace i przestała spełniać? WTF?

No i teraz dylemat, czy czekać na przepakowanie, czy czekać na zwrot kasy i coś innego...
u mnie kiedyś kurier GLS woził paczki sedanem :korwinwhat: może ten sam.
 
Back
Top