Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Lol z tego morele.

Paczka od dwoch dni jest 50km ode mnie, okazuje sie ze "jest zbyt duza na dostarczenie" i najprawdopodobniej "wroci do nadawcy na przepakowanie na dwie paczki".

Od dwoch dni, tlumacze tez ze nie musza dostarczac do mnie do domu, ze u siebie odbiore to, ale nie z 50km.

Kazda pani milo wysluchuje, mowi ze oddzwoni... I nie oddzwania...
heh, jak kurier zobaczył te obudowę to powiedział, "pierdole nie robie".
 
Paczka od dwoch dni jest 50km ode mnie, okazuje sie ze "jest zbyt duza na dostarczenie" i najprawdopodobniej "wroci do nadawcy na przepakowanie na dwie paczki".
potrzymaj mi piwo :beczka:
maxresdefault.jpg

Mam prośbę o polecenie dla szwagra, a a konkretnie dla córki szwagra. Jakiegoś sensewnego laptopa "do nauki" + urzędzenia wielofunkcyjnego taniego w eksploatacji (jakiś brother?) w budżecie do 3k 3k łacznie ( może coś dorzucić jak będzie warto).

Jak się komuś chce poświęcić chwilę to będę wdzięczny.

na drukarkach sie nie znam, takie coś wisi w miarę tanio



 
Last edited:
potrzymaj mi piwo :beczka:
maxresdefault.jpg


na drukarkach sie nie znam, takie coś wisi w miarę tanio



Dziękuję przekażę, jak nie kupi to będzie siedział w kozie za marnowanie czasu @lugasek mistrz
 
Last edited:
Nie zawsze, ja już nie raz tak trafiłem że taniej na Allegro w oficjalnym sklepie danej marki niż bezpośrednio na stronie producenta.
 
@lugasek
wiesz moze o co kaman? Porównuje ceny dysków i najtaniej jakis tam model NASowy (ST4000VN008) moge zlapac na allegro, niby od komputronika

Ale u nich w sklepie jest znacznie drozszy

wtf, zwykle na allegro jest albo taka sama cena, albo drozej - w koncu trzeba zaplacic marżę... No i komputronik najtaniej???.
ja mam odwrotne doświadczenia, na allegro zwykle taniej. Na allegro trzeba konkurować ceną, bo masz 1000 takich samych ofert obok siebie, a w swoim sklepie to możesz ustawić cenę jaką chcesz.

No i co z tym kompem wyszło? Będą przecinać?
 
No i co z tym kompem wyszło?
ghosted-ignored.gif


ja mam odwrotne doświadczenia, na allegro zwykle taniej. Na allegro trzeba konkurować ceną, bo masz 1000 takich samych ofert obok siebie, a w swoim sklepie to możesz ustawić cenę jaką chcesz.
Kurcze a ja co sprawdzam to albo to samo, albo drozej. Ok. Czyli nie ma reguly.

A to dopytam, zeby HDD wrzucic do srodka obudowy musze dokupic jakies tacki (te co dawales linka kiedys to do mojej?)?
Czy da sie bez?

W tej cenie to tam powinna byc pani ktora sama przykreci...
 
ghosted-ignored.gif



Kurcze a ja co sprawdzam to albo to samo, albo drozej. Ok. Czyli nie ma reguly.

A to dopytam, zeby HDD wrzucic do srodka obudowy musze dokupic jakies tacki (te co dawales linka kiedys to do mojej?)?
Czy da sie bez?

W tej cenie to tam powinna byc pani ktora sama przykreci...
w obudowie z tego co pamiętam są 3 tacki w zestawie. Ty dzwonisz do morele, czy do kuriera?
 
Morele. Zara bede dzwonil do kuriera...
Przecież do kuriera dzwoń. Oni chyba nie mają swojego transportu tylko kurier zewnętrzny. To nie mają wpływu co się dzieję z paczką. Chyba, że ją źle oznaczyli, albo coś i teraz kurier nie chce zabrać, bo zapłacili za małą paczkę, a jest duża.

No kusisz... Kurde na dyski +2k (ide w raid 10 jednak), teraz karta +2k... Tylko nie wiem jak z FV z amazon.de...
Kartę możesz brać, sporo mocniejsza od rtx3050. Ale do Twoich potrzeb to by wystarczył za świat rx6500 za 1k, co Ci wysyłałem kiedyś.


 
Przecież do kuriera dzwoń. Oni chyba nie mają swojego transportu tylko kurier zewnętrzny.
Nie no, to jasne, ale dzwonilem do nich wyjasnic status zamowienia i mowili ze sie bede kontaktowac z kurierem, to juz im w droge nie wchodzilem. Zreszta chodzilo tam o podzielenie paczki to wydawalo mi sie ze najlepiej morele dogada sie z kurierem.

Nie zdążyłem zalutowac :)

----
EDIT:
sprawdzilem: 90 centów dziennie z tej karty na dzis ;)
 
Nie no, to jasne, ale dzwonilem do nich wyjasnic status zamowienia i mowili ze sie bede kontaktowac z kurierem, to juz im w droge nie wchodzilem. Zreszta chodzilo tam o podzielenie paczki to wydawalo mi sie ze najlepiej morele dogada sie z kurierem.


Nie zdążyłem zalutowac :)

----
EDIT:
sprawdzilem: 90 centów dziennie z tej karty na dzis ;)
jak chcesz kopać to tak, min rx 6600.

tamte rx6500 to z 2 dni wisiały :) Szybki jesteś.
 
O chuj. XXI wiek, ludzie wysyłają łaziki na Marsa a ci paczki nie mogą dowieźć... :damjan:

Ostatnio duże łóżko zamawiałem przez neta... dowieźli.
Może on w Rosji już mieszka i nawet o tym nie wie że go anektowali
:jarolaugh:

Mi w tym tygodniu doszedł telefon, mop parowy i fotelik dla bombelka wszystko z różnych sklepów

Edit: co do telefonu to żona wybrała Realme 9 Pro.
Polecanego samsunga A52s nie brała bo za 1500 był nie do dostania, a Poco F3/X3 stwierdziła że nie chce bo jak ma działać tak samo jak Xiaomi które się jej sypie...
 
O chuj. XXI wiek, ludzie wysyłają łaziki na Marsa a ci paczki nie mogą dowieźć... :damjan:

Ostatnio duże łóżko zamawiałem przez neta... dowieźli.
Kurier GLS: "Przesyłka nie spełnia norm i nie zmieści się do paki auta".

Kuźwa, a jak odbierali od nadawcy to spełniała normy? Zaciążyła na tej pace i przestała spełniać? WTF?

No i teraz dylemat, czy czekać na przepakowanie, czy czekać na zwrot kasy i coś innego...
 
Kurier: "Przesyłka nie spełnia norm i nie zmieści się do paki auta".

Kuźwa, a jak odbierali od nadawcy to spełniała normy? Zaciążyła na tej pace i przestała spełniać? WTF?

No i teraz dylemat, czy czekać na przepakowanie, czy czekać na zwrot kasy i coś innego...
Coś Ty tam, kurła, zamówił!? :brainoverload:
 
Kurier GLS: "Przesyłka nie spełnia norm i nie zmieści się do paki auta".

Kuźwa, a jak odbierali od nadawcy to spełniała normy? Zaciążyła na tej pace i przestała spełniać? WTF?

No i teraz dylemat, czy czekać na przepakowanie, czy czekać na zwrot kasy i coś innego...
czyli pewnie tak jak pisałem. Oznaczyli przykladowo rozmiar B, a paczka jest C i teraz nie chcą wysłać, bo ten rozmiar "nie wchodzi" na auto, które ma rozwozić rozmiar B. Kurier zabrał bo pewnie podjeżdża jakimś tirem i ładuję, a na sortowni dopiero sprawdzają.
 
@Dzihados
Serio radziłbym odebrać, oczywiście po wcześniejszym kontakcie z kurierem. Bo tak to będziesz pewnie czekał z 10dni zanim odeślą i potem do 14dni zanim Ci kasę oddadzą.
 
czyli pewnie tak jak pisałem. Oznaczyli przykladowo rozmiar B, a paczka jest C i teraz nie chcą wysłać, bo ten rozmiar "nie wchodzi" na auto, które ma rozwozić rozmiar B. Kurier zabrał bo pewnie podjeżdża jakimś tirem i ładuję, a na sortowni dopiero sprawdzają.
:gdzie:


Maksymalne wymiary i waga paczki:​

WagaSzer.Wys.DługośćWymiar*
31,5 kg80 cm60 cm200 cm300 cm
*obwód plus najdłuższy bok



nie ma wymiarów, jest tylko "limit do". To nie wiem o chuj chodzi.

@Dzihados
 
Back
Top