Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

pytam, bo jak jesteś prawilniak i chcesz zalutować win za 500zł to bym szukam lapka od razu z systemem :)
Zalutuje sobie nieprawilnego :D
wszytko git, tylko ma pamięć 2x4gb. Przynajmniej według opisu. Więc chcąc dołożyć do 16gb musisz kupić 2 nowe kości.

W tamtym wcześniejszym masz jedną kość 8gb, więc wystarczy kupić jeszcze jedną i masz 16gb. Co wypadałoby zrobić (koszt poniżej 150zł). Bo wtedy masz dużo większą wydajność w grach dzięki dual channel.
No ten ram przekonuje. To lepi lenovo czy coś jeszcz innego? I czy obecna cena tego ideapada jest git czy czekać na promke lepsza?
 
Dobra, zaklepane. Teraz ogarłem, że jest możliwość płatności przy odbiorze. Dzięki mistrzu!





jeszcze


tylko 1 punkt.

@pyrazgr

polecam od razu zalutować



reg file


i

windows store

disable-update-apps-automatically-1.png



i

po zaktualizowaniu wszystkiego kliknij pare razy

pause-updates-7-days.png

a i jeszcze one drive i skype usunac.

no i wylaczyc niepotrzebne apki startujace z systemem

allthings.how-how-to-fully-disable-and-uninstall-teams-in-windows-11-image-30.png


chyba wszystko :kis:
 
Last edited:
Miał ktoś do czynienia z 3osiowymi gimbalami do telefonu?
Potrzebuje coś niedrogiego i jestem ciekaw jak się sprawuje takie cudo. Jest coś rozsądnego w granicach 150-200 zł?
 
@Mes_

prędzej wybuchnie jak tego nie zrobisz :).


Nie musisz tego robić, to jest tylko dla poprawy temp. i co za tym idzie kultury pracy i ogólnie żywotności sprzętu, bo się będzie mniej nagrzewał. Nic nie uszkodzisz, bo jak dasz za mało napięcia to się po prostu komputer zawiesi. Resetujesz go, dodajesz trochę napięcia i testujesz czy tym razem działa stabilnie itd.
 
@lugasek dzisiaj znowu nie dam rady, ale jakbyś podał tę stronę, z której najpierw mam ściągnąć windę na pendraka to na jutro będę przygotowany i mam nadzieję, moglibyśmy przyatakować
 
Lol z tego morele.

Paczka od dwoch dni jest 50km ode mnie, okazuje sie ze "jest zbyt duza na dostarczenie" i najprawdopodobniej "wroci do nadawcy na przepakowanie na dwie paczki".

Od dwoch dni, tlumacze tez ze nie musza dostarczac do mnie do domu, ze u siebie odbiore to, ale nie z 50km.

Kazda pani milo wysluchuje, mowi ze oddzwoni... I nie oddzwania...
 
Mam prośbę o polecenie dla szwagra, a a konkretnie dla córki szwagra. Jakiegoś sensewnego laptopa "do nauki" + urzędzenia wielofunkcyjnego taniego w eksploatacji (jakiś brother?) w budżecie do 3k 3k łacznie ( może coś dorzucić jak będzie warto).

Jak się komuś chce poświęcić chwilę to będę wdzięczny.

 
Lol z tego morele.

Paczka od dwoch dni jest 50km ode mnie, okazuje sie ze "jest zbyt duza na dostarczenie" i najprawdopodobniej "wroci do nadawcy na przepakowanie na dwie paczki".

Od dwoch dni, tlumacze tez ze nie musza dostarczac do mnie do domu, ze u siebie odbiore to, ale nie z 50km.

Kazda pani, milo obsluguje, wysluchuje, mowi ze oddzwoni... I nie oddzwania...
Nie strasz
 
Back
Top