Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Myślałem, że @Dzihados to był ciężki przypadek. :beczka:
Cięższy ode mnie? Nie ma takiej opcji:bleed:
Rozumiem, że nie ma co patrzeć na to że tam 3070, bo w lapku to i tak chuj a nie dobra grafika? I te cyferki wyższe w procku to też wersja okrojona laptopowa?
Wpakowanie grafiki nie przerośnie prostego robola? :lol:
 
Jestem właśnie na starcie poszukiwań nowego laptopa stricte pod gierki, znalazłem coś takiego:

Ewentualnie ten legion:

Warto?
legion, ale ten z allegro to jakis kombinowany.

Cięższy ode mnie? Nie ma takiej opcji:bleed:
Rozumiem, że nie ma co patrzeć na to że tam 3070, bo w lapku to i tak chuj a nie dobra grafika? I te cyferki wyższe w procku to też wersja okrojona laptopowa?
Wpakowanie grafiki nie przerośnie prostego robola? :lol:
ta
 
Dziękówka, a co jest nie tak z tym nitro? Patrząc na bebechy wydaje mi się to aż za dobra cena, a że się nie znam jakoś top to wolałem zapytać. :)
legion to lepsza konstrukcja, ekran, wykonanie. Tylko teraz drogawe są



W laptopie to prawie nie ma różnicy między rtx 3060, a 3070 grając w 1080p. Bardziej liczy się, który laptop ma lepsze chłodzenie.

Generalnie myślałem bardziej o 17.3, ale ciekawa opcja. Jak ten RX6600 się ma do RTX3070 woskowanego w laptopy (ten co wrzuciłem w temat o sprzęcie)? Różnica to ponad tysiąc złotych, wiadomo, ale te max 7k mogę dać
generalnie poziom rtx 3060, czasem dogania rtx 3070, zależy od gry. Jak masz większy budżet to rozglądaj się za legionami.


tu masz jak to cenowo wyglądało
 
@lugasek wczoraj laptop przyszedł :antonio:
Dzisiaj będę mieć chwilę czasu to posiedzę przy nim. Te instrukcje co mi wysłałeś to do czego one są i w czym mi pomogą?
 
to przydałaby się karta graficzna. Lapki z kartą to na dziś tak od 3.5k.
A takie cuś to opłacalne?
 
A takie cuś to opłacalne?
tak, dobrze kombinujesz. Za chwilę popatrzę czy jest coś lepszego


Przejrzyj sobie jeszcze pepper w tym czasie

 
https://www.pepper.pl/promocje/laptop-hp-pavilion-gaming-15-ec2079nw-rtx-3050ti-510848
Tu jest lepsza grafika, wincy Hz, i procek inny. Opłaca się dopłacić?
wszytko git, tylko ma pamięć 2x4gb. Przynajmniej według opisu. Więc chcąc dołożyć do 16gb musisz kupić 2 nowe kości.

W tamtym wcześniejszym masz jedną kość 8gb, więc wystarczy kupić jeszcze jedną i masz 16gb. Co wypadałoby zrobić (koszt poniżej 150zł). Bo wtedy masz dużo większą wydajność w grach dzięki dual channel.
 
Back
Top