Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek
nEvvkwr.png


Czyli #nadniach :)
 
@szplin


:antonio:

dałem 2 dyski po 1tb na pcie 4.0. Mega szybkie i dojebaną obudowę. Płytę też ze wszystkim i dobrą kartą dźwiękową.

Za chwilę zrobię zestaw bardziej cebulowy.
@lugasek czy ten zestaw jest lepszy od tego @Dzihados ? :boystop:

Chyba cena jest niższa, coś wypadło z tej listy?
 
Nie no, chyba szybszy, tamten miał wyższe CLI?
przecież Ci pisałem, że cl nie ma znaczenia w twoim przypadku, tylko przepustowość pamięci. 3600 ma dużo wyższą od 3200.
3200cl16=3600cl18, ale 3600 ma wyższą przepustowość, więc jest szybszy.
No i ktos mi odradzal GoodRam, ze niby niestabilne czy cos, BSODy jakieś czasem.
:beczka:
@lugasek czy ten zestaw jest lepszy od tego @Dzihados ? :boystop:

Chyba cena jest niższa, coś wypadło z tej listy?
szplina zestaw jest taki sam jeśli chodzi o wydajność. Nie jest tylko przepłacony tak mocno.
 
Jeszcze w sobotę, grafika z proponowanego zestawu kosztowała 1900zł, teraz 2150zł. Nieźle. Złotóweczka szaleje, więc ceny też szaleją.
 
przecież Ci pisałem, że cl nie ma znaczenia w twoim przypadku, tylko przepustowość pamięci. 3600 ma dużo wyższą od 3200.
3200cl16=3600cl18, ale 3600 ma wyższą przepustowość, więc jest szybszy.

:beczka:

szplina zestaw jest taki sam jeśli chodzi o wydajność. Nie jest tylko przepłacony tak mocno.
@lugasek mistrzu, jaki to jest przeskok z tego mojego kompa? klasa? dwie? czy on będzie na następne kilka(naście) lat wystarczył?

p.s.
nie chcę tam czegoś naklikać, mógłbyś tam naklikać tak żeby był ten montaż + instalacja windows?

i mógłbyś zobaczyć czy w tym koszyku jest wszystko co trzeba bo zdaje mi się, że cena spadła.
 
@szplin

Wrzucam wersje optymalną, bo muszę listy poczyścić.

Nie wchodzi kod na instalacje win. Także nie ma sensu.



Po powrocie z roboty usiądę i ogarnę. Dorzucę przezornie jakąś tanią klawę i myszkę na kablu
 
@lugasek mistrzu, jaki to jest przeskok z tego mojego kompa? klasa? dwie? czy on będzie na następne kilka(naście) lat wystarczył?

p.s.
nie chcę tam czegoś naklikać, mógłbyś tam naklikać tak żeby był ten montaż + instalacja windows?

i mógłbyś zobaczyć czy w tym koszyku jest wszystko co trzeba bo zdaje mi się, że cena spadła.
Karta graficzna jest osobno (link allegro)
 
@lugasek mistrzu, jaki to jest przeskok z tego mojego kompa? klasa? dwie? czy on będzie na następne kilka(naście) lat wystarczył?

p.s.
nie chcę tam czegoś naklikać, mógłbyś tam naklikać tak żeby był ten montaż + instalacja windows?

i mógłbyś zobaczyć czy w tym koszyku jest wszystko co trzeba bo zdaje mi się, że cena spadła.
po co Ci komputer? Sprzedałeś tamten? Czy co? Przecież jeszcze laptopa miałeś.
 
Back
Top