Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Nie dasz rady później? Teraz mam dosłownie pełne ręce roboty z gówniakami... czekam aż pójdą spać :confused:
ok
Nie znam nikogo kto by się bawił w stacjonarkę
za 35zl widze system lutuja jak cos, albo po prostu napisz do nich to moze wgrają za free :). Bo nie wiem, czy są inne kody.

 
Szukam telefon dla żony obecnie ma Mi 9 SE, gówno straszne ale wymiary ma w miarę rozsądne, znajdzie się cos podobne wielkością obecnie? (147.50 x 70.50 x 7.45 mm)

Kwota max 1600
 
soft sie sypie w tym Xiaomi strasznie, sprzęt w miarę zadbany apki tylko najpotrzebniejsze, a nawet reset do fabryki nie pomaga, co chwile coś przycina
znajomy ma i też mówi, że chujowo chodzi. Myślałem, że nie umie obsługiwać. Nie śledziłem tematu od dawna, ale raczej będzie ciężko o tel o takich wymiarach w takim budżecie.
 
znajomy ma i też mówi, że chujowo chodzi. Myślałem, że nie umie obsługiwać. Nie śledziłem tematu od dawna, ale raczej będzie ciężko o tel o takich wymiarach w takim budżecie.
przeszukałem trochę stron i doszedłem do tego samego wniosku, skończył się małe telefony... (będzie się musiała przestawić na cegły)

A co myślisz o świeżaku Realme 9 Pro (Android 12, jack3,5 slot na karty)? czy lepiej coś starszego jak Poco X3 ?
 
przeszukałem trochę stron i doszedłem do tego samego wniosku, skończył się małe telefony... (będzie się musiała przestawić na cegły)

A co myślisz o świeżaku Realme 9 Pro (Android 12, jack3,5 slot na karty)? czy lepiej coś starszego jak Poco X3 ?
ja bym poszedl w samsunga a52s, albo galaxy s20
 
Szukam telefon dla żony obecnie ma Mi 9 SE, gówno straszne ale wymiary ma w miarę rozsądne, znajdzie się cos podobne wielkością obecnie? (147.50 x 70.50 x 7.45 mm)

Kwota max 1600
Mojej też kupiłem coś takiego, może nawet ten sam i również chodzi jak gówno.
 
przeszukałem trochę stron i doszedłem do tego samego wniosku, skończył się małe telefony... (będzie się musiała przestawić na cegły)

A co myślisz o świeżaku Realme 9 Pro (Android 12, jack3,5 slot na karty)? czy lepiej coś starszego jak Poco X3 ?
Lepiej zainwestować w POCO F3 5G
 
Nie chodzi o 5G, ale w tym POCO masz w podobnym budżecie do Realme dużo wydajniejszy procesor.
Co mu po wydajnym procku jeśli w POCO takie same paździerzowate MIUI jak w Xiaomi. Kobiety potrzebują bezproblemowo działających smartfonów, a nie paździerzy gdzie trzeba grzebać w sofcie czy wgrywać z XDA.
A52s najlepszy wybór, jeśli wywiesiłeś białą flagę w kwestii rozmiaru.
 
Nie kojarzę żeby były problemy z amoledem 120hz od Xiaomi.
to o f2 może myslałem, ale o f3 tez cos pisza.

 
to o f2 może myslałem, ale o f3 tez cos pisza.

To nie był powszechny problem i z początku produkcji. Podobne problemy z zielonym amoledem były np w Huawei P20 i P30. Matryca ma bardzo dobre parametry i nie słychać o jej awaryjności.
 
To nie był powszechny problem i z początku produkcji. Podobne problemy z zielonym amoledem były np w Huawei P20 i P30. Matryca ma bardzo dobre parametry i nie słychać o jej awaryjności.
tak mi sie tylko przypomnialo z komentarzy na pepper, ze cos tam było.
 
Tak, chodzi o te droższe. Jak by nie patrzeć to różnica 1000
Nie warto. Poniosła mnie fantazja. Albo jakaś promka była, już nie pamiętam.

Tam Ci dałem teraz 512gb na system i programy i 2x1tb do pracy i tam gierki moze jakies.
 
Back
Top