Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

mat

UFC
Light Heavyweight
Szlag mnie trafia przez moją nawigację, która ostatnio jak wracałem , to z 7 razy się zawiesiła i był problem.
Poszukuję dobrego urządzenia , raczej z Automapą (Polska, Europa Zachodnia).

Jeszcze zastanawiałem sie nad Garminem, bo tu ponoć dożywotnia aktualizacja jest za darmo.
Jakies opinie??
opinie takie, ze automapa na cebulandie jest bezkonkurencyjna, ale na europe to bym tak nie powiedzial
 
TomTom Start 20
Dożywotnio na Polskę i Europę
Jeszcze ani razu się nie zawiodłem.
 
opinie takie, ze automapa na cebulandie jest bezkonkurencyjna, ale na europe to bym tak nie powiedzial
Popieram, Od kilku lat śmigam na automapie i jeszcze nie dała dupy. Używam jej na smartfonie, bo tak jest mi wygodniej.
 
warto jeszcze bawić się w osobną nawigacje jeśli wszystko jest w telefonie ?
 
A telefon nie musi mieć wifi włączone? Mój chyba musi
Zależy nokie miały swoją mapę która działała offline teraz zostało to wykupione przez bmw i nie wiem jak to teraz wygląda ale za to są coraz większe pakiety internetowe przez które działają inne nawigacje w telefonie.
 
Ja mam chyba mapy Google i jak odpaliłem w Niemczech, to może GPS musiałem transmisję danych dać. Nie wiem, czy to co jakiś czas zżera, czy tylko na początku...
 
Ja mam chyba mapy Google i jak odpaliłem w Niemczech, to może GPS musiałem transmisję danych dać. Nie wiem, czy to co jakiś czas zżera, czy tylko na początku...
Przeciez mozesz kupic i pobrac sobie mapy na telefon i wtedy tylko z nadajnika gps korzystac. Na Europe Sygic jest b. dobry. Jednorazowa oplata kilkadziesiat zlotych bodajze i masz dozywotnia aktualizacje.
 
Przeciez mozesz kupic i pobrac sobie mapy na telefon i wtedy tylko z nadajnika gps korzystac. Na Europe Sygic jest b. dobry. Jednorazowa oplata kilkadziesiat zlotych bodajze i masz dozywotnia aktualizacje.
Jakoś wierzę bardziej mapom Google niż tym dziwnym aplikacjom. A najbardziej to nawigacji osobno, o ile się gówno nie wiesza
 
Xiaomi Redmi 3S po 2 tygodniach jestem zadowolony telefon trzyma od 2-4 dni co jest dla mnie bardzo dobrym wynikiem. Troche wkurwia brak NFC i myślałem że będzie robił trochę lepsze zdjęcia. Z minusów jeszcze nie najlepszy GPS, po za tym same plusy. Nie zacina się, śmiga jak rakieta. Co prawda nie mial dużej konkurencji bo wcześniej operowałem na Samsungu Ace 4 LTE. Ale używa mi się też go lepiej niż Iphone 5s. Zajebiście podoba mi się odpalanie z odcisków palca. Polecam dzieki @mat !
 
  • Like
Reactions: mat
Xiaomi Redmi 3S po 2 tygodniach jestem zadowolony telefon trzyma od 2-4 dni co jest dla mnie bardzo dobrym wynikiem. Troche wkurwia brak NFC i myślałem że będzie robił trochę lepsze zdjęcia. Z minusów jeszcze nie najlepszy GPS, po za tym same plusy. Nie zacina się, śmiga jak rakieta. Co prawda nie mial dużej konkurencji bo wcześniej operowałem na Samsungu Ace 4 LTE. Ale używa mi się też go lepiej niż Iphone 5s. Zajebiście podoba mi się odpalanie z odcisków palca. Polecam dzieki @mat !
Nie wyplacisz mi sie niedlugo :mamed:
 
Będę brał niedługo Samsunga A3 2016. Podoba mi się i wydaje się być solidny, ale jestem telefonowym Januszem niestety, więc moge się mylić.
 
Będę brał niedługo Samsunga A3 2016. Podoba mi się i wydaje się być solidny, ale jestem telefonowym Januszem niestety, więc moge się mylić.
Solidny jest, ale nie jest dobry. Przez solidny rozumiem wykonanie oczywiście.
 
Za trochę ponad tysiąc kupisz na giełdzie nową xperie z3. Dobry telefon, za bardzo się nie ma do czego przypierdolić. Topowy model z końca 2014
 
  • Like
Reactions: mat
Ktoś doradzi za jakim telewizorem się rozglądać, bądź zarzuci kilka przykładów?
Szukam czegoś z rozdzielczością 4k, HDR oraz o przekątnej ekranu 50-65 cali.
Do max 6-7 tysięcy, oczywiście im taniej tym lepiej.
 
Kupie TV poniżej 1000 zł, czy lepiej monitor z tunerem TV? Jak widać po budżecie nic konkretnego, tak żeby dało się obejrzeć podstawowe kanały. Kiedyś kupiłem z LG taki monitor i sprawdza się teraz u dziadków jako normalny TV.
http://allegro.pl/telewizor-led-32-hyundai-fl32486-fhd-hdmi-usb-ci-i6576983692.html - hyundai robi telewizory, nie wiedziałem :mamed:
http://allegro.pl/telewizor-lg-led-24mt48df-monitor-2w1-i6596701512.html - raz tak kupiłem i miał miec ta funkcje tv i huja, teraz stoi zakurzony bo PC nie używam już od dawna
 
Back
Top