Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Ja po raz drugi postawiłem na Sony, kozak sprzęt,. Poprzedni 32 cale nadal służy bez awarii u teściów a ma juz ponad 10 lat.

Ale co byś nie wybrał z tych 2 firm będziesz zadowolony.

Sprzęt pod konsole?
Nie no z grami skonczylem juz na dobre, raz na jakis czas popykam w cos ale tak na codzien szkoda mi czasu, mam co robic.
UFC , do filmow, czasem jakis serial. :wink:

W kurwe drogie te Soniaki sie porobily.
 
Nie no z grami skonczylem juz na dobre, raz na jakis czas popykam w cos ale tak na codzien szkoda mi czasu, mam co robic.
UFC , do filmow, czasem jakis serial. :wink:

W kurwe drogie te Soniaki sie porobily.
A modele OLED czy LCD?
 
A modele OLED czy LCD?
Chyba juz w OLEDa bede celowal chociaz LED tez by w sumie wystarczyl. Tez pewnie zwroce uwage ile pradu pobiera, nie przygladalem sie jeszcze bo w sumie zastanawialem sie nad LG, sa sporo tansze a mam w domu pare AGD od LG i jak na razie odpukac bez zastrzeżeń. :lol:
 
Chyba juz w OLEDa bede celowal chociaz LED tez by w sumie wystarczyl. Tez pewnie zwroce uwage ile pradu pobiera, nie przygladalem sie jeszcze bo w sumie zastanawialem sie nad LG, sa sporo tansze a mam w domu pare AGD od LG i jak na razie odpukac bez zastrzeżeń. :lol:
Co byś nie brał i tak będzie to matryca LG w środku, mają monopol na tym polu (OLED)
:roberteyeblinking:
 
Chyba juz w OLEDa bede celowal chociaz LED tez by w sumie wystarczyl. Tez pewnie zwroce uwage ile pradu pobiera, nie przygladalem sie jeszcze bo w sumie zastanawialem sie nad LG, sa sporo tansze a mam w domu pare AGD od LG i jak na razie odpukac bez zastrzeżeń. :lol:
Jak będziesz miał okazję to obczaj mini LED od TCL. Ciekawa technologia, która może przemówić ceną.
 
:zakręcony: czyli przy soniaczu placi sie w sumie za logo...
:redford:



Co do LG to chwalona jest seria C
Stosunek Cena/jakość/możliwości do gier i filmów.

Jak nie masz wygórowanych wymagań to warto rozpatrzyć modele z poprzedniego roku(chyba że różnica w cenie bedzie znikoma w dopłacie do nowszego) . Bo w TV trend jak w telefonach co roku nowy numerek...
 
Plazma panasa mi padła po 10 latach. Jaki to był dobry tv:childcry:
Dziś odbieram oled tez od panasa mam nadzieje, że się nie rozczaruję bo jak pacze po sklepach to jakość obrazu tych ledów przy np. Naziemnej HD to jakieś nieporozumienie.
 
giphy.gif
 
Plazma panasa mi padła po 10 latach. Jaki to był dobry tv:childcry:
Dziś odbieram oled tez od panasa mam nadzieje, że się nie rozczaruję bo jak pacze po sklepach to jakość obrazu tych ledów przy np. Naziemnej HD to jakieś nieporozumienie.
Do naziemnej tv to jakiegoś starego kineskopa z piwnicy @andrzej_t Ci wygrzebie
:redford:
 
Obsługa w sklepach wciska to na czym ma największą prowizje ze sprzedaży, a nie to co najlepsze. Jak im za promocje marki zapłaci firma krzak to będą chwalić i wciskać tv firmy krzak.

Co do samych OLED to zależy od egzemplarza jednemu się wypali po wyjęciu z pudłaa innenu po 10 latach, chociaż obecnie technologia nie powinna mieć bolączek wieku dziecięcego.
 
Obsługa w sklepach wciska to na czym ma największą prowizje ze sprzedaży, a nie to co najlepsze. Jak im za promocje marki zapłaci firma krzak to będą chwalić i wciskać tv firmy krzak.

Co do samych OLED to zależy od egzemplarza jednemu się wypali po wyjęciu z pudłaa innenu po 10 latach, chociaż obecnie technologia nie powinna mieć bolączek wieku dziecięcego.
Pracowałem za nastolatka jako „doradca rtv” w tesco i makro. Nikt nigdy nie kazał nikomu nic wciskać. Może szczasy się zmieniły. Fajna praca. Pare dobrych tekstów padło.
Klient: proszę Pana, a to, to co to jest? (Chodziło o jakieś funkcje nawigacji)
Doradca: (nie mając pojecia o co chodzi w tym parametrze) To proszę Pana jest to…srototo.

Klient (Włoch) ogląda ze mną kina domowe, paczy na kolumny firmy Jamo i rzecze po polsku:
A to? Jamo? tandetta?

Jakiś gość chciał posłuchać jak gra kino domowe z pendraja. Akurat koleżka go obsługiwał ale pendraja nie mial. Ja mialem. Dałem koleżce i za chwilę całe makro robiło zakupy przy czolowce z kapitana Daimosa:)

W tesco jakaś zdrowa, nawet niezla lampucera zapraszała mnie do domu jak to ujęła żebym jej skręcił wiatrak…


senevrati.

Ale jak z to matryco faktycznie to wypierdziane przez drożdże?
 
Back
Top