Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek

Jaki polecacie monitor do pracy:
- 3840x2160
- pivot
- około 1.5k PLN

Da się coś ciekawego o podobnych parametrach znaleźć? Natrafiłem na https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-aoc-28-u28p2a , ale nie wiem czy to ździerstwo czy okazja. :P
lepszego chyba nie znajdziesz.

tu masz taniej

 
Ostatnio próbowałem zaktualizować system na laptopie i wywaliło mi komunikat, że opcja jest już nieaktualna.
bo 7 już chyba straciło wsparcie. Ale jakby zainstalował win 10 na czysto i wpisał klucz z win7 to myślę, że by aktywowało. Ale pewności nie mam, muszę popatrzeć później.
 
to lutuj undervolta. Wciśnij niestandardowy i daj -0.075V i przetestuj stabilność. Więcej raczej nie pójdzie, ale możesz testować.
moge zalutowac ten program jak gambit i obnizyc o tyle samo? systemy poinstalowalem, sterowniki z hp pobralem, teraz wylaczenie niepotrzebnych fuknkcji i undervolting.
 
@lugasek jakis windows byl zjebany, zainstalowalem inny na 4 lapkach, posciagalem sterowniki, wszystko smiga ok, jutro jeszcze bede sie bawil w obnizanie napiecia. Dziekuje za pomoc.
 
@lugasek jakis windows byl zjebany, zainstalowalem inny na 4 lapkach, posciagalem sterowniki, wszystko smiga ok, jutro jeszcze bede sie bawil w obnizanie napiecia. Dziekuje za pomoc.
bo ten windows n ma wycietego media playera, może jakieś kodeki też, dlatego nie działało. Normalnie pro, albo home lutuj. Przecież Ci wysłałem poradnik.
 
bo ten windows n ma wycietego media playera, może jakieś kodeki też, dlatego nie działało. Normalnie pro, albo home lutuj. Przecież Ci wysłałem poradnik.
Poradnik był 720p60fps i nie chodził mi na starym kompie:) pro sobie zalutowalem, wersja z września. I jest spoko, a poradnik obejrzę dzisiaj.
 
Back
Top