Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Niby wszystko jest ok, ale delikatnie mnie kolory wkurzają. Próbowałem ściągać profile icc z rtings, tom's hardware i za cholerę nie potrafię się przestawić. Ogólnie jakość obrazu jest świetna, tylko przy dłuższym patrzeniu mam wrażenie, że mi oczy wypala.
a to musisz się albo przyzwyczaić, albo zmienić profil kolorów.

jak chcesz zmienić to taki

 
@Gambit

Jak laptop? Lutuję dobrze?
Śmiga aż miło. Chociaż jak do tej pory nie dałem mu jakiegoś wielkiego wycisku. Dopiero przedwczoraj aktywowałem sobie Game Passa na 3 miechy za darmo i polutuję coś mocniejszego. Ściągam np. Hellblade: Senua's Sacrifice. Jedynie nie wiem czy bawić się w ten cały undervolting jak kiedyś pisałeś czy na razie zostawić tak jak jest.

HP.jpg



Ogólnie to jeszcze raz dzięki za pomoc :beer:
 
Jedynie nie wiem czy bawić się w ten cały undervolting jak kiedyś pisałeś czy na razie zostawić tak jak jest.
w laptopach zawsze warto. Będzie chłodniej, będzie ciszej i często wydajniej. Nie wiem co to apka, ale te wszystkie preinstalowane programy to zazwyczaj śmieci, które tylko obciążają kompa bo działają cały czas w tle. Chociaż ta wygląda ciekawie z tym wbudowanym testerem.

Jest też gpu, czy tylko cpu?
 
Last edited:
@Gambit

Jak laptop? Lutuję dobrze?
Dwa mam nierozpakowane, kurwa herezja w pracy. Dwie osoby na l4 od miesiąca, dwójka z dziećmi w szpitalu. Mam taki zapierdol, że nie mam kiedy jeść. Win10 normalnie będę lutowal z bootowwlnego pena. Win już zarejestrowany
 
w laptopach zawsze warto. Będzie chłodniej, będzie ciszej i często wydajniej. Nie wiem co to apka, ale te wszystkie preinstalowane programy to zazwyczaj śmieci, które tylko obciążają kompa bo działają cały czas w tle. Chociaż ta wygląda ciekawie z tym wbudowanym testerem.

Jest też gpu, czy tylko cpu?

GPU chyba tylko temperaturę pokazuje. Program nazywa się OMEN Gaming HUB i wyłączyłem go zaraz po odpaleniu lapka. ale fajnie wygląda ;)


HP2.jpg

HP3.jpg
 
to lutuj undervolta. Wciśnij niestandardowy i daj -0.075V i przetestuj stabilność. Więcej raczej nie pójdzie, ale możesz testować.
Zrobiłem tak jak mówisz. puściłem jakiś test w tym programie i mam dwie uśmiechnięte zielone buźki więc chyba wszystko gra ;)


HP4.jpg
 
Panowie jakieś opinie na temat telefonów Motoroli?
Tak. Mam Moto G7 power i nie polecam tego jebanego gówna. Często gubi mi zasięg, mikrofon jest tak chujowy że głowa mała. Bywa, że ktoś do mnie dzwoni a pokazuje mi albo po X czasu że mam nieodebrane albo po drugiej stronie nie ma sygnału. Zmieniałem simy i nic to nie dało więc ewidentnie telefon. Do tego chujowy aparat. Jedyne co daje radę to bateria 5000. Nigdy nie kupię więcej Motoroli. Pozdrawiam
 
  • Like
Reactions: Olo
dzisiaj przypadkiem znalazłem inne prostsze rozwiązanie.




Masz już te laptopy w ogóle. Lutowałeś windowsa?

Dzisiaj doszły te 2 z 16 GB ramu. W weekend będę lutowal system, mam już pendrive. A z obniżaniem napięcia będę się bawił, też w weekend. Jak cos będę pisał, mogę coś wogole uszkodzic w hardware jak jestem zielony?
 
Dzisiaj doszły te 2 z 16 GB ramu. W weekend będę lutowal system, mam już pendrive. A z obniżaniem napięcia będę się bawił, też w weekend. Jak cos będę pisał, mogę coś wogole uszkodzic w hardware jak jestem zielony?
raczej się nie da nic uszkodzić nie wchodząc do biosu.
 
Dzisiaj doszły te 2 z 16 GB ramu. W weekend będę lutowal system, mam już pendrive. A z obniżaniem napięcia będę się bawił, też w weekend. Jak cos będę pisał, mogę coś wogole uszkodzic w hardware jak jestem zielony?
wchodzisz na link ze sklepu

i tam na dole masz
Kod producenta 37K42EA


wpisujesz tutaj w polu numer seryjny i masz sterowniki.

i tak z każdym laptopem.
 
wchodzisz na link ze sklepu

i tam na dole masz
Kod producenta37K42EA


wpisujesz tutaj w polu numer seryjny i masz sterowniki.

i tak z każdym laptopem.
Ale sterowniki to tez masz na mysli win10? czy to tylko najnowsze sterowniki.
 
kurła, aż taki zawodnik jesteś :)


zrób tak, tylko nie instaluj power planu, bios i podkrecanie Cię nie interesuje. Sterowniki ze strony hp to wcisnij tego asystenta i sam Ci wyszuka co trzeba.
haha bo pamietam, ze @szplin chyba mowiles jak zainstalowac win i myslalem, ze to to samo ;)
 
Możecie polecić jakiś szybki powerbank? Potrzebuje do drona są tam 3 baterie, każda ma 2400 mAh. Tak żeby maksymalnie zrobić jeden cykl dla każdej. Jakiś Xiaomi będzie dobre?
Coś z tańszych rzeczy.
 
@lugasek mam pytanie, sorry, ze nie google, ale dziecko mi choruje i prawie nie spie od 2 dni. Jesli mam lapka z oryginalnym windowsem 7, to czy w nowym moge wpisac numer seryjny i zainstaluje mi sie 7, a pozniej bede mogl aktualizowac do 10? cos takiego chyba bylo? Generalnie spiracic tez go moge.
 
@lugasek mam pytanie, sorry, ze nie google, ale dziecko mi choruje i prawie nie spie od 2 dni. Jesli mam lapka z oryginalnym windowsem 7, to czy w nowym moge wpisac numer seryjny i zainstaluje mi sie 7, a pozniej bede mogl aktualizowac do 10? cos takiego chyba bylo? Generalnie spiracic tez go moge.
Już nie ma opcji darmowego zaktualizowana z 7 do 10.
 
Back
Top