Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Już dawno nic nie kupowałem przez amazona, kiedyś coś tam zza oceanu. Czy ta promocja cokolwiek pomaga przy takich zakupach?

EDIT:
Ale interfejs to się nie umywa do allegro (przykład: wrzuciłem sobie hasło "full tang", ale tego nie moge odfiltrować po cenie).
 
Last edited:
Mam jakieś konto na amazon.pl i firmowe na amazon.com. Można jakoś zrobić tak żeby firmowe przenieść na .pl? Na rozszerzeniu com mogę się wylogować i zalogowac na inne konto na pl nie mogę znaleźć takiej opcji:o o:
 
co tam się najpierw ogląda?
Obowiązkowo The Boys, całkiem fajne jest Mozart in The jungle, więcej nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo korzystałem z tego dosyć krótko.
Już dawno nic nie kupowałem przez amazona, kiedyś coś tam zza oceanu. Czy ta promocja cokolwiek pomaga przy takich zakupach?

EDIT:
Ale interfejs to się nie umywa do allegro (przykład: wrzuciłem sobie hasło "full tang", ale tego nie moge odfiltrować po cenie).
Ponoć odpowiednik allegro Smart czyli darmowa dostawa.
 
@lugasek duża różnica jest między ryzenem 5 a 7? Bo zastanawiam się czy nie dopłacić do 7, widziałem testy, ale nie jestem ogarnięty w tym temacie.
 
Poszukuję dobrego oczyszczacza powietrza, zna się ktoś na tym? Ile warto wydać żeby nie przepłacić, albo żeby filtry nie były droższe od samego urządzenia. Fajnie jakby miał funkcje nawilżania od razu (o ile ta daje rade a nie jest tylko bajerem na papierze)
 
Poszukuję dobrego oczyszczacza powietrza, zna się ktoś na tym? Ile warto wydać żeby nie przepłacić, albo żeby filtry nie były droższe od samego urządzenia. Fajnie jakby miał funkcje nawilżania od razu (o ile ta daje rade a nie jest tylko bajerem na papierze)
@andrzej_t. na pewno się nie zna, ale ma pewnie z 2 zafoliowane w piwnicy to może pomoże
 
Poszukuję dobrego oczyszczacza powietrza, zna się ktoś na tym? Ile warto wydać żeby nie przepłacić, albo żeby filtry nie były droższe od samego urządzenia. Fajnie jakby miał funkcje nawilżania od razu (o ile ta daje rade a nie jest tylko bajerem na papierze)
Najważniejsze to powierzchnia pokoju w jakim ma stać? No i trzeba pamiętać o zasadzie jeden pokój, jeden oczyszczacz.
 
hehe dzieki, ale jak beda sie sztukowaly pod dj 200kg to chyba nie moj kurewski target. Ale dziekuje, doceniam.
To weźmiesz pół a drugą połówkę zostawisz sobie na później. Jak się postarasz to może i nawet na trzy części ją podzielisz
 
a czemu? coś nie tak?
Niby wszystko jest ok, ale delikatnie mnie kolory wkurzają. Próbowałem ściągać profile icc z rtings, tom's hardware i za cholerę nie potrafię się przestawić. Ogólnie jakość obrazu jest świetna, tylko przy dłuższym patrzeniu mam wrażenie, że mi oczy wypala.
 
Back
Top