Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

jak podłączysz do prądu to tez ciemny?. Może zmniejsza jasnosc z automatu na baterii.
nie no sprawdzilem to, ewidetnie zwiekszyc jasnosc w odtwarzaczu, ale vlc nie chcial dzialac na 4k a zainstalowalem nowy 5kplayer i nie chcialo mi sie kminic. Podkladki chlodzacacej nie bede kupowal, ale kupie podstawke zwykla, bez wiatraka, ale zeby byl przeplyw powietrza. Dziwna rzecz jeszcze to, ze nie mozna normalnie wyjac baterii, tylko trzeba rozkrecic lapka.
 
Ja tez nie grzeje.

Nie mam kompa.

:kis:
freezing-the-shining.gif
 
Czy jest metoda na odblokowanie telefonu z blokowanego wzorem bez utraty danych ? Reset nie wchodzi w grę bo przywróci do ustawień fabrycznych. ADB ?
 
Hej poleci ktoś jakiś smartwatch do 800 zł mniej więcej ? Szczególnie zależy mi na nfc, koperta im większa tym lepsza. @lugasek ?
 
Amazfity GTR 47mm
Huawei GT 2 sport 46mm
I Xiaomi Stratos ten to już koks, tylko patrz bo są wersie z i bez NFC
Dzięki za odpowiedź :conorsalute: przejadę się do stacjonarnego Xiaomi i obadam te co podałeś
 
Siema, jakiego smartfona polecicie do 1000zł? Widzialem, że kiedyś poco x3 było polecane. Jest coś lepszego w tej cenie? O ile da się go jeszcze wyhaczyć za te pieniądze.
 
Mam legala MS Office 2019 (czyli do konca swiata i o jeden dzien dluzej), widze oferte przejsca na 365 Bussiness Basic za 4.2EUR/mc (czyli ~240/rok)

Warto? W ogole nie sledze cen subskrybowanych softów.
 
Mam legala MS Office 2019 (czyli do konca swiata i o jeden dzien dluzej), widze oferte przejsca na 365 Bussiness Basic za 4.2EUR/mc (czyli ~240/rok)

Warto? W ogole nie sledze cen subskrybowanych softów.
Jak się zastanawiasz to znaczy, że nie warto.
 
No właśnie wiem, że ciężko. Kto normalny kupuje laptopy 17 calowe... Budżet taki jaki będzie potrzebny do tych oczekiwań. Pewnie koło 3k
jak piescia w ryj, od 20 lat mam 17 cali :) co prawda wszystkie kupowalem w usa i wszystkie budzetowe, ale do dzisiaj uzywam jakiegos hp 17 cali.
 
Back
Top