Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Musi być z win? Czy Ty możesz wgrać ?
Jasne, że mogę wgrać, ale ta mamusia szuka tatusia dla swojego synusia, więc chyba rozumiesz ... lepiej by komp miał już windę ;)
Zresztą o tym kompie to już mi pierdoli od pół roku i nie zdziwiłbym się gdyby młody już go miał xD
 
@lugasek po 7 miesiącach Razer basilisk ma dwuklik. Odsyłam w przyszłym tygodniu do morele, zobaczymy jak rozwiążą problem.

Będę też chciał kupić jakąś lepszą mysz bezprzewodową, a jeśli otrzymam nowego Razera to będę go miał tylko do laptopa. Co byś polecił do około 400zl? Kształt tego Razera mi bardzo odpowiada bo jest zbliżony do g502 którą miałem wcześniej.
 
Pomocy! Pilny temat: jakiś smartfon do 1000-1200 zł dla kobiety dostępny stacjonarnie?

Polecicie coś?
 
@lugasek po 7 miesiącach Razer basilisk ma dwuklik. Odsyłam w przyszłym tygodniu do morele, zobaczymy jak rozwiążą problem.

Będę też chciał kupić jakąś lepszą mysz bezprzewodową, a jeśli otrzymam nowego Razera to będę go miał tylko do laptopa. Co byś polecił do około 400zl? Kształt tego Razera mi bardzo odpowiada bo jest zbliżony do g502 którą miałem wcześniej.
chociaz do ciebie to chyba lepsze cos w tym stylu. Ale na takich sie nie znam
 
Back
Top