Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Panowie, potrzebuje konsoli z jakimś kinectem czy czymś takim do gier typu just dance. Nie musi być najnowsza. Polecicie coś?
 
Panowie, potrzebuje konsoli z jakimś kinectem czy czymś takim do gier typu just dance. Nie musi być najnowsza. Polecicie coś?
Teraz do Just Dance nie potrzeba kinecta tylko używa się telefonu. A jak starsze to zwykły Xbox one z kinectem wystarczy.
 
Teraz do Just Dance nie potrzeba kinecta tylko używa się telefonu. A jak starsze to zwykły Xbox one z kinectem wystarczy.
Opłaca się w ogóle kupować ten Kinect? Czy teraz może więcej będzie gier takich jak just dance, że działa ze smartfonem?
Zależy mi, żeby mozna było się poruszać przed konsolą.
 
Opłaca się w ogóle kupować ten Kinect? Czy teraz może więcej będzie gier takich jak just dance, że działa ze smartfonem?
Zależy mi, żeby mozna było się poruszać przed konsolą.
Więcej ruchowych raczej nie, jak ma być dużo gier ruchowych to trzeba pójść w stronę Nintendo. Wii/Wii U ze starszych albo kupić Nintendo Switch.
 


panel słoneczny też mam :cool:
@andrzej_t.
Nadal w piwnicy nadal czy testowales?

Ja mysle czy jakis UPSik czy jakaś stacja zasilania właśnie...

Tu jest ciekawy projekt (ciekawy bo na ogniwach 18650), ale niestety jeszcze niedostępny komercyjnie, no i póki co gniazda projektowane pod USA:

Nitecore jeszcze ma takie:


Tu specyfikacja wrzuconego wyżej 1200W
 
Last edited:
@andrzej_t.
Nadal w piwnicy nadal czy testowales?

Ja mysle czy jakis UPSik czy jakaś stacja zasilania właśnie...

Tu jest ciekawy projekt (ciekawy bo na ogniwach 18650), ale niestety jeszcze niedostępny komercyjnie, no i póki co gniazda projektowane pod USA:


Nitecore jeszcze ma takie:


Tu specyfikacja wrzuconego wyżej 1200W
Już testowałem. Działa, fajne :lol:
 
Już testowałem. Działa, fajne :lol:
Trzymasz to permanentnie podłączone do sieci? Czy ładujesz co jakiś czas?
No bo w końcu nic przerwy w dostawie raczej nie zapowie...

EDIT
Ciekawostka, są maniacy 18650
 
Last edited:
Trzymasz to permanentnie podłączone do sieci? Czy ładujesz co jakiś czas?
No bo w końcu nic przerwy w dostawie raczej nie zapowie...
Po co trzymać w sieci? Jest naładowane, leży spokojnie, czasami podłącze coś żeby pochodziło (i zaoszczędzić coś na rachunku :lol: ), naładuję i stoi dalej.
 
No i zajebiście! Właśnie przetestowałem. Nie jest takie głośne jak na tym filmiku, sąsiedzi będą spać spokojnie i szyby szybciutko opierdala chwila moment, nawet mi od środka zamarzły to poszło chwila moment. Polecam każdemu kto ma dość drapania!
Nagraj filmik :roberteyeblinking:
 
Wiem, że temat się przewijał ale może są jakieś nowe opcje a mianowicie słuchawki douszne na siłkę do 200zł?
 
To całkiem kompetentne modele, sam obecnie używam Redmi Note 10 Pro, ale to już nie ten przedział cenowy. Ostatnio pojawił się nowy POCO M4 Pro 5G i w budżecie do tysiaka oferuje chyba najwięcej.
orientujesz się gdzie sparawdzić czy telefon jest 64 bitowy? Chodzi o aplikacje do drona, jest tylko wersja 64. i nawet jak procek jest w tej wersji to czasem instalują androida 32 bity.
A ta apka działa tylko w przypadku jak telefon w pełni 64 bit
 
orientujesz się gdzie sparawdzić czy telefon jest 64 bitowy? Chodzi o aplikacje do drona, jest tylko wersja 64. i nawet jak procek jest w tej wersji to czasem instalują androida 32 bity.
A ta apka działa tylko w przypadku jak telefon w pełni 64 bit
W aplikacji AnTuTu Benchmark możesz sprawdzić wersję systemu w zakładce My Device
 
Back
Top