Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek jak sprawdzę czy mogę dołożyć ramu do lapka?
w managerze powinno być


Ile-pamieci-ram-porada-3.jpg


użyte gniazda.


No i w specyfikacji laptopa trzeba poszukać ile max ram obsluguje.
 
Panowie, poradzi ktoś w sprawie poprawienia jakości sygnału satelitarnego? Bo jestem u rodziców i już kurwicy idzie dostać, kiedy tutaj nie zajadę nic im nie działa u tych kurew z cyfrowego polsatu. I nie wiem, są jakieś patenty w ustawieniach które pozwolą to poprawić? Bo podczas instalacji kanałów pokazuje jakość sygnału w okolicy 30%.. Czy wymiana anteny cokolwiek pomoże?
 
Panowie, poradzi ktoś w sprawie poprawienia jakości sygnału satelitarnego? Bo jestem u rodziców i już kurwicy idzie dostać, kiedy tutaj nie zajadę nic im nie działa u tych kurew z cyfrowego polsatu. I nie wiem, są jakieś patenty w ustawieniach które pozwolą to poprawić? Bo podczas instalacji kanałów pokazuje jakość sygnału w okolicy 30%.. Czy wymiana anteny cokolwiek pomoże?
Odstaw telewizję i starym też odstaw to lepiej na tym wyjdziecie.
 
Panowie, poradzi ktoś w sprawie poprawienia jakości sygnału satelitarnego? Bo jestem u rodziców i już kurwicy idzie dostać, kiedy tutaj nie zajadę nic im nie działa u tych kurew z cyfrowego polsatu. I nie wiem, są jakieś patenty w ustawieniach które pozwolą to poprawić? Bo podczas instalacji kanałów pokazuje jakość sygnału w okolicy 30%.. Czy wymiana anteny cokolwiek pomoże?
spróbuj się kablami pobawić, u teściów ostatnio nowy tv pod kablówkę z vectry podpinałem i poprawne dokręcenie kabla w dekoder i w gniazdo poprawiło sygnał z 20 do 80% i od razu kanały zaskoczyły.
 
Last edited:
A co uważacie o realme GT Master Edition?

Git telefon.
Wydaje się ok. Na ten moment, telefony w cenie do 2000 są do siebie bardzo podobne. Zależy co kto potrzebuje. Jedni wolą lepsze aparaty inni bebechy. Poniżej recenzja ww. telefonu. Podsumowywując dobry telefon, tak naprawdę do normalnego użytkowania wystarczy. Niestety wersja explorer najprawdopodobniej ominie nasz kraj (niewiele droższa a lepszy aparat oraz pewniejszy procesor). Na ten moment głównym czynnikiem, który podnosi cenę telefonu to lepszy aparat. Jednak na ten moment rezultaty często są zbliżone pomimo sporej różnicy w cenie. Osobiście dla mnie największą wadą omawianego modelu jest jeden głośnik.

 
Czy poleci ktoś jakiś wykrywacz kabli do domowego użytku?
Rozrzut cenowy na alledrogo dość spory...
Widze Yato za ~170, dobre to? Czy lepiej dać więcej i mieć więcej pewności (albo więcej rodzajów pomiaru?) że w coś się nie w wiercę?
Aktualnie chodzi o domek letniskowy (drewno), więc pewnie cokolwiek da radę, ale zakładam że zostanie to ze mną na lata.
 
Panowie, poleccie cos na szybko z nizszej polki. Do 500 maks 600zl smartfon potrzebuje. Do normalnego użytkowania, pare aplikacji na krzysz i cohones.
Znalazlem redmi c9 64gb za 550. Brac?
 
Czy poleci ktoś jakiś wykrywacz kabli do domowego użytku?
Rozrzut cenowy na alledrogo dość spory...
Widze Yato za ~170, dobre to? Czy lepiej dać więcej i mieć więcej pewności (albo więcej rodzajów pomiaru?) że w coś się nie w wiercę?
Aktualnie chodzi o domek letniskowy (drewno), więc pewnie cokolwiek da radę, ale zakładam że zostanie to ze mną na lata.
Do kabli to nawet fazer za paredziesiąt złotych może się sprawdzić.
Z tych bardziej do wykrywania, to yato może się sprawdzić
 
630zl znalazlem najtaniej. Rzeczywiscie duza bateria.
Dzieki!
Trochę taniej a i sklep chyba lepszy.

edit: sory dopiero zobaczyłem, że już niema na magazynie
 
Last edited:
Jak kupisz bilety mi i rodzicom na mecze siatkówki naszej reprezentacji to bardzo chętnie odstawię telewizję, bo będę wtedy oglądał na żywo, a tak to muszę w telewizji,
Apka TVP Sport albo WP Pilot+ Chromecast i możesz oglądać na żywo ja TV.
 
Apka TVP Sport albo WP Pilot+ Chromecast i możesz oglądać na żywo ja TV.

Ja mogę sobie oglądać ile chce, ale to problem u rodziców występuje. Jak jestem w domu to coś zawsze ogarnę, ale to raz na trzy tygodnie. A na jednym z telewizorów nie mają jeszcze smart TV, bo to jakiś Samsung z 2011 chyba i tam jest właśnie podłączony ten cyfrowy polsat pierdolony, a umowę mają do listopada 2022....
 
Czy jakiegoś SG Note'a warto teraz? Rysika sporo uzywam.
W ogole nie sledze smartow, co teraz dobre, a co nie...
 
Back
Top