Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Panowie, krótka piłka. Nie znam się w chuj, a chciałbym jakiegoś fajnego robota do sprzątania chaty. Najlepiej jakiś dobajerzony, żeby robił jeszcze kawusie i loda (dziewczyna ząbkuje:sad:)
Budżet z grubsza dowolny, chociaż wolałbym nie wyjebać 4-5tys+ na piździka do zamiatania podłogi. Może jakiś u @andrzej_t. zalega w piwnicy?:mjsmile:
 
Panowie, krótka piłka. Nie znam się w chuj, a chciałbym jakiegoś fajnego robota do sprzątania chaty. Najlepiej jakiś dobajerzony, żeby robił jeszcze kawusie i loda (dziewczyna ząbkuje:sad:)
Budżet z grubsza dowolny, chociaż wolałbym nie wyjebać 4-5tys+ na piździka do zamiatania podłogi. Może jakiś u @andrzej_t. zalega w piwnicy?:mjsmile:
Sasza, wania, irina, katerina...
 
Panowie, krótka piłka. Nie znam się w chuj, a chciałbym jakiegoś fajnego robota do sprzątania chaty. Najlepiej jakiś dobajerzony, żeby robił jeszcze kawusie i loda (dziewczyna ząbkuje:sad:)
Budżet z grubsza dowolny, chociaż wolałbym nie wyjebać 4-5tys+ na piździka do zamiatania podłogi. Może jakiś u @andrzej_t. zalega w piwnicy?:mjsmile:
U mnie zalega w piwnicy taki do mycia okien. Mogę Ci go pogonić ale loda raczej nie zrobi :jjsmile:
 
Dobrze robi gałę?
nie żebym testował, ale klasyczny odkurzacz sprawdziłby się o niebo lepiej.

DistortedLividCoypu-size_restricted.gif
 
Tak zupełnie serio, to wezmę tego siajomi pod uwagę.

@Olo
Rozważałeś może jakieś droższe/lepsze modele? Wiesz czy warto dopłacić do jakichś lepszych ficzerów?
 
Tak zupełnie serio, to wezmę tego siajomi pod uwagę.

@Olo
Rozważałeś może jakieś droższe/lepsze modele? Wiesz czy warto dopłacić do jakichś lepszych ficzerów?
Nie warto. Ten jest wystarczający. Kilka lat temu kupiłem Roombe za ok 4k i póki co to chyba był mój najbardziej przepłacony zakup w życiu.
 
Dobrze robi gałę?

Tak zupełnie serio, to wezmę tego siajomi pod uwagę.

@Olo
Rozważałeś może jakieś droższe/lepsze modele? Wiesz czy warto dopłacić do jakichś lepszych ficzerów?
W sumie to nie. Znajomy kupił, bo czemu nie, pokorzystał i mówił, że w sumie spoko. Jeździ sobie, zbiera brud i tyle, więc też sobie takiego kupiłem, bo czemu nie? No i sobie jeździ, zbiera brud i kota straszy. Nie wydaje mi się żeby był potrzebny jakiś lepszy model.

Swego czasu trochę pracowałem też przy jakichś droższych Deebotach, iRobotach i innych tych gównach za nie wiadomo jakie pieniądze, więc miałem pewne porównanie i absolutnie cena =/= jakość w przypadku tych drogich modeli.
 
Panowie, krótka piłka. Nie znam się w chuj, a chciałbym jakiegoś fajnego robota do sprzątania chaty. Najlepiej jakiś dobajerzony, żeby robił jeszcze kawusie i loda (dziewczyna ząbkuje:sad:)
Budżet z grubsza dowolny, chociaż wolałbym nie wyjebać 4-5tys+ na piździka do zamiatania podłogi. Może jakiś u @andrzej_t. zalega w piwnicy?:mjsmile:
Mam takiego i jestem z niego zadowolony, bardzo dobrze radzi sobie z sierścią od psa. Cena też ładnie spadła, bo już jes 300zł tańszy.
Firmą się nie przejmuj, to jest xiaomi.
 
Wczoraj miałem problem z aktualizacją aplikacji na lapku i skończyło się na odinstalowaniu antywirusa. Pomogło. Teraz musze sobie znaleźć coś zamiast avasta bo i tam mnie wkurwial. Nie ma to jak darmowy trail w końcu. Co polecacie? Może jednak warto opłacić jakiś.abonament?
 
Wczoraj miałem problem z aktualizacją aplikacji na lapku i skończyło się na odinstalowaniu antywirusa. Pomogło. Teraz musze sobie znaleźć coś zamiast avasta bo i tam mnie wkurwial. Nie ma to jak darmowy trail w końcu. Co polecacie? Może jednak warto opłacić jakiś.abonament?
Windows defender
 
Ja od dawna jadę na Windows Defender, system aktualny w 100% i pracuje na koncie podstawowym, a nie administratora. Zero mulenia kompa i innych dziwnych dolegliwości.
 
Ja od dawna jadę na Windows Defender, system aktualny w 100% i pracuje na koncie podstawowym, a nie administratora. Zero mulenia kompa i innych dziwnych dolegliwości.
Ja od dawna jadę bez antywirusa. Zero mulenia kompa i innych dziwnych dolegliwości :).

@lugasek mistrz
:antonio:

W zupełności wystaczy? Ok. Zobaczyłem, że ochrone przed wirusami i zagrożeniami miałem wyłączoną. "Uruchom ponownie teraz" i zonk

View attachment 26629

To jest ten cały windows defender? nie wyglada

View attachment 26631
może avasta nie usunąłeś do końca i się gryzą.
 
Panowie, krótka piłka. Nie znam się w chuj, a chciałbym jakiegoś fajnego robota do sprzątania chaty. Najlepiej jakiś dobajerzony, żeby robił jeszcze kawusie i loda (dziewczyna ząbkuje:sad:)
Budżet z grubsza dowolny, chociaż wolałbym nie wyjebać 4-5tys+ na piździka do zamiatania podłogi. Może jakiś u @andrzej_t. zalega w piwnicy?:mjsmile:
Konkurencja dla tego Xiaomi to ponoć Roborock S5 MAX, sam zastanawiam się nad zakupem. Z opinii wygląda że zajebiście ale ja sceptycznie do tego podchodzę. Jak coś kupisz i sprawdzisz daj proszę znać.
 
Konkurencja dla tego Xiaomi to ponoć Roborock S5 MAX, sam zastanawiam się nad zakupem. Z opinii wygląda że zajebiście ale ja sceptycznie do tego podchodzę. Jak coś kupisz i sprawdzisz daj proszę znać.
Dopiero za około 3 miesiące coś kupię :(
 
Back
Top