Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.



@Shajs

SAM działa teraz z rx5000 :antonio:

Pobieram, sprawdzę, czy nadal mam problem z grafiką, czy to była wina sterowników
20210222204101_1.jpg

i Valhalla
1631628215677.png
 
Czy jakiegoś SG Note'a warto teraz? Rysika sporo uzywam.
W ogole nie sledze smartow, co teraz dobre, a co nie...
Sam się zastanawiałem i trochę rozpoznałem temat. Mianowicie na dzień dzisiejszy jeśli chcesz aktualizację na ok. 2 lata to pozostaje Note 20 oraz Note 20 Ultra. Note 10 nadal jest świetnym telefonem, który jednak dostanie ostatnią aktualizację (android 12) i zostaną tylko aktualizacje zabezpieczeń. Gabarytowo najmniejszy i kompaktowy jest Note 10, później Note 20 i na końcu cegła Note 20 Ultra. W Note 20 s-pen ma więcej lepszą responsywność co podobno (brak możliwości sprawdzenia) daje uczucie płynniejszego działania. Dodatkowo s pen może służyć do zdalnego robienia zdjęć z odległości co może się okazać fajnym i przydatnym bajerem na wyjazdach. Aparaty w podstawowych modelach zbliżone, dopiero Note 20 Ultra powoduje jakiś znaczący przeskok. Dodatkowo rozdzielczość Quad HD, w Note 10 i 20 rozdzielczość FHD, która jednak zmniejsza pobór baterii. Ogólnie niestety wszystkie mają exynosa, który jest gorszy niż snapdragon i podobno kiedyś ulegał przegrzewaniu. Na ten moment jeśli chcesz po prostu robić notatki i sprawdzić czy warto zainwestować w droższą wersję polecam Note 10 lub wersje 5g, który jeśli chodzi o opłacalność > za telefon jest lepszy niż nadal drogi Note 20 Ultra.
 
@lugasek możesz polecić jakiegoś tableta w przestępnej cenie? Głównie będzie użytkowany do przesyłu danych, oglądania yt i grania w jakieś gierki na kiblu.
 
Sam się zastanawiałem i trochę rozpoznałem temat. Mianowicie na dzień dzisiejszy jeśli chcesz aktualizację na ok. 2 lata to pozostaje Note 20 oraz Note 20 Ultra. Note 10 nadal jest świetnym telefonem, który jednak dostanie ostatnią aktualizację (android 12) i zostaną tylko aktualizacje zabezpieczeń. Gabarytowo najmniejszy i kompaktowy jest Note 10, później Note 20 i na końcu cegła Note 20 Ultra. W Note 20 s-pen ma więcej lepszą responsywność co podobno (brak możliwości sprawdzenia) daje uczucie płynniejszego działania. Dodatkowo s pen może służyć do zdalnego robienia zdjęć z odległości co może się okazać fajnym i przydatnym bajerem na wyjazdach. Aparaty w podstawowych modelach zbliżone, dopiero Note 20 Ultra powoduje jakiś znaczący przeskok. Dodatkowo rozdzielczość Quad HD, w Note 10 i 20 rozdzielczość FHD, która jednak zmniejsza pobór baterii. Ogólnie niestety wszystkie mają exynosa, który jest gorszy niż snapdragon i podobno kiedyś ulegał przegrzewaniu. Na ten moment jeśli chcesz po prostu robić notatki i sprawdzić czy warto zainwestować w droższą wersję polecam Note 10 lub wersje 5g, który jeśli chodzi o opłacalność > za telefon jest lepszy niż nadal drogi Note 20 Ultra.
Kurde patrzylem pol roku temu na 20ke Note'a i widze nic z ceny nie zeszlo, ja pitole... Porypało ich? Ech, taniejcie szybciej!


@lugasek
Wszystkie są "za darmo" (za punkty), który wybrać? Użytkowanie biuro, youtube, gierki w przegladarce.
1. ASUS ROG Strix G15 G512LI-HN279T i7-10870H/16GB/512GB SSD/GTX 1650 Ti/15,6" 144Hz/Win10 90NR0381-M06280
2. ASUS ROG Strix G15 G512LI-HN058T i5-10300H/16GB/512GB SSD/GTX 1650Ti/15,6" 144Hz/Win10 90NR0381-M05070
3. DELL Inspiron 3793-3437 i5-1035G1/8GB/256GB SSD/MX230/17,3"/Linux
4. ACER Aspire 5 A515-55-576H i5-1035G1/8GB/512GB SSD/15,6"/Win10H NX.HSMAA.003
5. ACER Aspire 3 A315-57G-52KB i5-1035G1/8GB/512GB SSD/MX330/15,6"/Win10 Home
6. HP 15s-fq2008nw i5-1135G7/8GB/1TB SSD/15,6" FHD/Win10 Home Pale Gold 2Q4Y0EA
 
Kurde patrzylem pol roku temu na 20ke Note'a i widze nic z ceny nie zeszlo, ja pitole... Porypało ich? Ech, taniejcie szybciej!


@lugasek
Wszystkie są "za darmo" (za punkty), który wybrać? Użytkowanie biuro, youtube, gierki w przegladarce.
wystarczy każdy. Ale co to za punkty? To są laptopy z różnych półek cenowych. Najlepszy oczywiście ten 1 asus.
 
Kurde patrzylem pol roku temu na 20ke Note'a i widze nic z ceny nie zeszlo, ja pitole... Porypało ich? Ech, taniejcie szybciej!


@lugasek
Wszystkie są "za darmo" (za punkty), który wybrać? Użytkowanie biuro, youtube, gierki w przegladarce.
Możesz się jeszcze ewentualnie kopsnąć na "normalnego" s21 Ultra, który rysik obsluguje (tylko trzeba dokupić odpowiedni pokrowiec).

Kupuję noty co 2 lata i teraz chyba na taką opcję się zdecyduje, bo Note 22 pewnie wyjdzie jakoś za rok (o ile w ogóle). Ew. s22 ultra jeśli nie zwariują z cenami na starcie.
 
Kurde patrzylem pol roku temu na 20ke Note'a i widze nic z ceny nie zeszlo, ja pitole... Porypało ich? Ech, taniejcie szybciej!


@lugasek
Wszystkie są "za darmo" (za punkty), który wybrać? Użytkowanie biuro, youtube, gierki w przegladarce.
Niestety. Również przeglądam ogłoszenia od jakiegoś czasu i cena non stop się trzyma. Polecam poczekać do black friday i polować na WHD amazon, może wtedy trafi się coś ciekawego. Przyczyną braku spadku cenowego może być zrezygnowanie z modelu Note na rzecz Folda.
Możesz się jeszcze ewentualnie kopsnąć na "normalnego" s21 Ultra, który rysik obsluguje (tylko trzeba dokupić odpowiedni pokrowiec).

Kupuję noty co 2 lata i teraz chyba na taką opcję się zdecyduje, bo Note 22 pewnie wyjdzie jakoś za rok (o ile w ogóle). Ew. s22 ultra jeśli nie zwariują z cenami na starcie.
Podobno Note wycofują na rzecz Folda. Note-y zawsze były ciekawymi telefonami, jednak ceny samsunga są mocno zawyżone. S21 Ultra z rysikiem to zawsze jakieś wyjście, jednak to nie jest to samo co wbudowany rysik.
.
 
Niestety. Również przeglądam ogłoszenia od jakiegoś czasu i cena non stop się trzyma. Polecam poczekać do black friday i polować na WHD amazon, może wtedy trafi się coś ciekawego. Przyczyną braku spadku cenowego może być zrezygnowanie z modelu Note na rzecz Folda.
Czekam i czekam, mojemu SGN9 pyka 3 latka, ale powoli bateria siada, no i na ekranie pajaczek (mimo SUPCASE UBP)

Przyczyną braku spadku cenowego może być zrezygnowanie z modelu Note na rzecz Folda.
Podobno Note wycofują na rzecz Folda.
Te foldy od Samsunga to pod 9k są, na masową sprzedaż bym nie liczył :)

olecam poczekać do black friday i polować na WHD amazon, może wtedy trafi się coś ciekawego.
No cóż, czekamy....

S21 Ultra z rysikiem to zawsze jakieś wyjście, jednak to nie jest to samo co wbudowany rysik.
Założę się że bym rysik non stop gubił... Z drugiej strony czy wbudowany schowek jest warty 2k? Wiadomo, to nie tylko schowek, ale tak naginam, z nerwów...
 
Czekam i czekam, mojemu SGN9 pyka 3 latka, ale powoli bateria siada, no i na ekranie pajaczek (mimo SUPCASE UBP)



Te foldy od Samsunga to pod 9k są, na masową sprzedaż bym nie liczył :)


No cóż, czekamy....


Założę się że bym rysik non stop gubił... Z drugiej strony czy wbudowany schowek jest warty 2k? Wiadomo, to nie tylko schowek, ale tak naginam, z nerwów...
Jeszcze nie ma potwierdzenia, że wycofują Nota. Nie wypuścili Note 21 z powodu Folda, ale Note 22 ma powstać (chociaż wątpie, że to będzie blisko po premierze nowej serii s22).
 
Hej bracia(i siostry:lol:); może ktoś z was wie jaki model zegarka ma na ręku ten gość? Próbowałem powiększyć, ale dupa blada. Za słaby jestem w te klocki.

42-bartek-ignacik-olek-wandzel-podcast-b-iext69929724.jpg
 
 
Back
Top