Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek byłem odebrać sprzęt , pytałem o ramy ponoć testowali na 4 zestawach , zasilacz też zakładali inny. Diagnoza najprościej było by wymienić procka na słabszy , lub tak jak powiedzieli wczoraj wymienić płytę główną na tą co pisałem...
 
@lugasek byłem odebrać sprzęt , pytałem o ramy ponoć testowali na 4 zestawach , zasilacz też zakładali inny. Diagnoza najprościej było by wymienić procka na słabszy , lub tak jak powiedzieli wczoraj wymienić płytę główną na tą co pisałem...
Wyjątkowej klasy diagnoza.
 
Ta motorola ma wymiary jak współczesne smartfony 5,8 cala. Także generalnie, wszystko poniżej 6 cali będzie ok.
To co byś polecił?
Ja mam xiaomi redmi note 5 (6 cali), a ojciec mówi że jest za duży. Ten jego tel. jest zdecydowanie zgrabniejszy w dłoni.
 
To co byś polecił?
Ja mam xiaomi redmi note 5 (6 cali), a ojciec mówi że jest za duży. Ten jego tel. jest zdecydowanie zgrabniejszy w dłoni.
No właśnie tu jest problem. Bo w niskim budżecie to są głównie patelnie. Na szybko tylko Meizu M8 przychodzi mi do głowy. Na promocjach po 350zł.

Wymiary (wys. x szer. x głęb.)147,5 x 72,7 x 8,1 mm


Wymiary motoroli twojego ojca142.10 x 72.40 x 11.60 mm


Wymiary twojego xiaomi158.50 x 75.45 x 8.05 mm
 
Last edited:
No właśnie tu jest problem. Bo w niskim budżecie to są głównie patelnie. Na szybko tylko Meizu M8 przychodzi mi do głowy. Na promocjach po 350zł.

Wymiary (wys. x szer. x głęb.)147,5 x 72,7 x 8,1 mm


Wymiary motoroli twojego ojca142.10 x 72.40 x 11.60 mm


Wymiary twojego xiaomi158.50 x 75.45 x 8.05 mm
Popatrzyłem i nie widzę alternatywy :) Także nawet za 439zł jest ok. Chyba, że z outletu w euro parę złoty taniej.

 
To co byś polecił?
Ja mam xiaomi redmi note 5 (6 cali), a ojciec mówi że jest za duży. Ten jego tel. jest zdecydowanie zgrabniejszy w dłoni.
motorola one vision, co prawda ma powyzej 6 cali, ale ma ekran 21;9 co nie robi go typową patelnia. Plus czysty android i mam juz 2 modele i zero awaryjnosci jak na razie.
 
16cm, jeszcze większy jak twój xiaomi.
tzn. zebys mnie zle nie zrozumial, nie mowie, ze to najlepszy wybor, ale w tej polce cenowej ten mi lezy fajnie w jednej dloni juz od roku, drugi ma narzeczona, pewnie jej juz tak nie lezy w jednej dloni, bo mam wielkie lapy, ale jest jak na ta cene szybki i bezawaryjny.
 
tzn. zebys mnie zle nie zrozumial, nie mowie, ze to najlepszy wybor, ale w tej polce cenowej ten mi lezy fajnie w jednej dloni juz od roku, drugi ma narzeczona, pewnie jej juz tak nie lezy w jednej dloni, bo mam wielkie lapy, ale jest jak na ta cene szybki i bezawaryjny.
Dobry wybór. Sam o nim myślałem. Ale jest za duży.
 
Ojciec ma wielką łapę, ale ma też 70lat, i duże, stwardniałe paluchy. Druga ręką sobie nie pomoże bo niesprawna.
 
Lol, w jednej z moich miejscowek, a niby orange najlepszejszy (na tym samym smartfonie)
speedtest.pl
Ping/Down-/Upload
PLAY ---- 38,57 6,14
PLAY 27ms 21,73 7,11
ORANGE 28ms 0,66 0,77
ORANGE 40ms 0,51 0,35
 
DxOMark nie jest żadnym wyznacznikiem jakości. Producenci współpracują z nimi, płacą im hajs żeby ci pomogli im ustawić aparat pod konkretny wynik ich algorytmu. Punkty w DxO ≠ jakość zdjęć
 
DxOMark nie jest żadnym wyznacznikiem jakości. Producenci współpracują z nimi, płacą im hajs żeby ci pomogli im ustawić aparat pod konkretny wynik ich algorytmu. Punkty w DxO ≠ jakość zdjęć
Jestem niezbyt wkręconym w to użytkownikiem. Nie znam się na DxOMarkach i tego typu rzeczach, dlatego nie robię za eksperta i gites, że ktoś potrafi mi rozjaśnić na czym polega nierzetelność takich artykułów
 
@lugasek którą płytę z tych wybrałbyś do tego mojego pierdolnika:
Asus Prime A320M-A (tą widzę że sprzedają razem z ramem i Ryzen 3 1200AF jako zestaw )
Asus Prime A320M-K
Jaka w ogóle jest między nimi różnica pomijając tą cenową.
Gigabyte A320M-H
I z góry sorry za zawracanie gitary po raz kolejny.
 
@lugasek którą płytę z tych wybrałbyś do tego mojego pierdolnika:
Asus Prime A320M-A (tą widzę że sprzedają razem z ramem i Ryzen 3 1200AF jako zestaw )
Asus Prime A320M-K
Jaka w ogóle jest między nimi różnica pomijając tą cenową.
Gigabyte A320M-H
I z góry sorry za zawracanie gitary po raz kolejny.
Nie lepiej rozebrać i złożyć jeszcze raz?
 
Nie lepiej rozebrać i złożyć jeszcze raz?
Na tych samych podzespołach ??? Powiem ci że już sam głupi jestem w tej całej sytuacji , jaki błąd mógł zostać popełniony ??? Jestem prawie pewny na 100% że wszystko dobrze poskładałem krok po kroku zgodnie z filmem który mi podesłałeś, kumpel który złożył swój obecny i poprzedni komputer też sprawdzał i wszystko wyglądało ok. I ten nieszczęsny serwis: może nawinęli mi makaron na uszy bo sami nie wiedzieli co jest grane a ja jak miałem to zweryfikować :fjedzia:
 
Na tych samych podzespołach ??? Powiem ci że już sam głupi jestem w tej całej sytuacji , jaki błąd mógł zostać popełniony ??? Jestem prawie pewny na 100% że wszystko dobrze poskładałem krok po kroku zgodnie z filmem który mi podesłałeś, kumpel który złożył swój obecny i poprzedni komputer też sprawdzał i wszystko wyglądało ok. I ten nieszczęsny serwis: może nawinęli mi makaron na uszy bo sami nie wiedzieli co jest grane a ja jak miałem to zweryfikować :fjedzia:
a widać, żeby był rozbierany?. Myślę, że nie chciało im się wyciągać bebechów z obudowy nawet. Ja bym na początek odłączył wszystkie kable od płyty głównej i wyjął płytę z obudowy. Potem wyjął zasilacz i odpalił to wszystko na stole bez obudowy.
 
a widać, żeby był rozbierany?. Myślę, że nie chciało im się wyciągać bebechów z obudowy nawet. Ja bym na początek odłączył wszystkie kable od płyty głównej i wyjął płytę z obudowy. Potem wyjął zasilacz i odpalił to wszystko na stole bez obudowy.
Raczej na pewno , wczoraj po odebraniu otworzyłem obudowę i z jednej z kości ramu ścierałem pastę termo przewodzącą musiała im skapnąć. Poza tym od zasilacza znikły kable sata które były luzem nie podłączone i je odpięli oczywiście nie spakowali ich do kartona, jutro do nich zadzwonię. Czyli wygląda że przy zasilaczu też grzebali lub go przekładali.
 
Back
Top