Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

a widać, żeby był rozbierany?. Myślę, że nie chciało im się wyciągać bebechów z obudowy nawet. Ja bym na początek odłączył wszystkie kable od płyty głównej i wyjął płytę z obudowy. Potem wyjął zasilacz i odpalił to wszystko na stole bez obudowy.
Kable jednak są po prostu lekko je ogarneli.
IMG_20210530_192420.jpg
IMG_20210530_192409.jpg
IMG_20210530_192359.jpg
IMG_20210530_192354.jpg
 
Przecież nie mam panie do ciebie pretensji, jak już to mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie.Może mam trochu syndrom Andrzeja , czasami na nic nie mam czasu. W ten sam dzień co kompa kurier dostarczył mi obraz na ścianę taki:
ad9d6738b0974097.jpg

Etap na jakim jestem z jego przywieszeniem:
31d08f080f68ad58gen.jpg
Mordo, kiedyś dostałem coś podobnego na wigilię... Wieszałem dzień przed Wigilią rok później pod groźba zerwania związku hahah
 
Kurła i powiedzcie że ja nie mam pecha :iamdone:
Vpn mam z Avasta , używam przeglądarki Avast Secure i Chrome.
Z obu mnie wyrzuca.
Wy jakich używacie ???
 
Kurła i powiedzcie że ja nie mam pecha :iamdone:
Vpn mam z Avasta , używam przeglądarki Avast Secure i Chrome.
Z obu mnie wyrzuca.
Wy jakich używacie ???

ja opery z wbudowanym VPN albo na telefonie rozne przegladarki i VPN unlimited. Z telefonu nigdy nie mialem takiego problemu ale na PC czesto
 
Mozecie pogadac na innym czacie jest wiele co nie wymaga rejestracji
np to. Wchodzi jeden z was tworzy pokoj i zaprasza linkiem druga osobe

 
Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat telefonu POCO M3? Potrzebuje kupić coś bratu i nie wiem czy ten telefon ma sens
 
zależy w jakiej cenie i jakie funkcje musi mieć.
Wymagania - najlepsze co można znaleźć w budżecie 600-800zł bo wymieniam mu telefon średnio co pół roku... weź coś poleć bo ja sie na tych telefonach z androidem nie znam totalnie:fjedzia:
 
Wymagania - najlepsze co można znaleźć w budżecie 600-800zł bo wymieniam mu telefon średnio co pół roku... weź coś poleć bo ja sie na tych telefonach z androidem nie znam totalnie:fjedzia:
Na dzisiaj x3 nfc. Nie widzę nic lepszego do 800zł.


x3 pro najlepszy bebebchy/cena na promocjach za 899zł. Obecnie nie widzę. Jedynie na amazonie chinczyk sprzedaje. Realizacja przez amazon i opinie dobre. Ale jednak od Chińczyka.



 
Last edited:
Wymagania - najlepsze co można znaleźć w budżecie 600-800zł bo wymieniam mu telefon średnio co pół roku... weź coś poleć bo ja sie na tych telefonach z androidem nie znam totalnie:fjedzia:
M3 niekoniecznie bo trochę laguje. Tak jak @lugasek mistrz podpowiada POCO X3 NFC/PRO będzie dobrym wyborem.
 
Back
Top