Skoki Narciarskie

Kamil słaby skok, krótki i w kiepskim stylu. Kobayashi bez szału. Zobaczymy co to będzie w konkursie, oby dzisiaj mu się noga podwinęła delikatnie ;)
 
Konkurs 4skoczni bez systemu KO to pizda, a nie konkurs. #YebaćFIS
No właśnie miałem pisać, że skoki oglądam sporadycznie, ale właśnie w tym Konkursie 4 skoczni kojarzyłem, że skaczą parami. Dzisiaj zarzuciłem Eurosport i patrze, a w 1 serii skaczą... normalnie. Czemu taka decyzja?
 
No właśnie miałem pisać, że skoki oglądam sporadycznie, ale właśnie w tym Konkursie 4 skoczni kojarzyłem, że skaczą parami. Dzisiaj zarzuciłem Eurosport i patrze, a w 1 serii skaczą... normalnie. Czemu taka decyzja?
Spieszą się od wczoraj, dziś pogoda też miała być raczej z tych uniemożliwiających rozegranie normalnego konkursu. Zdecydowali więc, że za dużo by zajmowała czasu pierwsza seria razem z tymi przedstawieniami zawodników w TV, całą otoczką czekania na to kto wygrał w parze itp.
 
Niech kurwa wygra nawet niemiec byle nie Kobayashi. Kurwa nie po to tyle lat czekaliśmy żeby Polak wyrównał rekord Hannawalda żeby teraz ten smark jebnął to samo zaledwie rok później
 
Rjoju jak ja Cie lubie, ale odpusc sobie dzis wygrywanie!:D

4pkt do Ajsenbiśla, jeszcze odrobi skubaniec
 
„Opóźnienie skoku wielkiego lidera jest symboliczne” no w chuj symbolika Przemo, w chuj.

Tego fina co dał Japończykowi 19,5 za styl powinni wysłać do Ankosu na wbijanie cwela.
Dawid ładnie, pierwsza czwórka ma jeszcze szanse wygrać ten konkurs, będzie walka. Cieszy skok Dawida, ale reszta kiepsko kurde, fajnie że mamy taką ekipę, że jak jeden da dupy to chociaż drugi albo trzeci jest w tym ścisłym topie.
 
Niech kurwa wygra nawet niemiec byle nie Kobayashi. Kurwa nie po to tyle lat czekaliśmy żeby Polak wyrównał rekord Hannawalda żeby teraz ten smark jebnął to samo zaledwie rok później
Ja tam nie mam nic przeciwko żeby Kobayashi wygrał, wszyscy chcą żeby przepierdolił, a chłopak jest w porządku.
 
Ja tam nie mam nic przeciwko żeby Kobayashi wygrał, wszyscy chcą żeby przepierdolił, a chłopak jest w porządku.
maxresdefault.jpg
 
Na ten moment Dawid trzeci, a Kamil czwarty w TCS. No i duża szansa dla Kubackiego na zwycięstwo w konkursie.
 
Stjernen zjebał, Kamil jak skoczy swoje to powinien się utrzymać na czwartym miejscu. Zobaczymy jeszcze co Koudelka wyczaruje
 
Back
Top