Skoki Narciarskie

No i nie wyrównał domenek rekordu peterka. Żegnaj Kamil, miłej emerytury:gabi_much_love:.Może byś żonkę wziął w obroty jak już przytyjesz i nabierzesz sił do porządnego dociążania, bo jak to tak bez dzieci:mamed:

Kamil policzył, że 800+ nie starcza na utrzymanie dziecka, to go nie zrobił. Teraz jeszcze dodatkowo po karierze spadną mu zarobki i kontrakty reklamowe, więc raczej nie ma na to szansy.

Ale fajnie że w końcu odpocznie psychicznie, bo widać że się kurewsko męczył w tym sezonie, był wyczerpany. Niepotrzebnie przeciągał przez te ostatnie 3 lata, chociaż hajs się zgadza. Wszystkiego dobrego na emeryturze.
 
Back
Top