Skoki Narciarskie

Dobrze, że Freunda nie było.

Jutro Prevc będzie walczył z Gangnesem o podtrzymanie passy. Stoch w końcu oddał pierwsze dwa dobre skoki w tym sezonie.
 
Kamil 7 po I serii ale tylko 3,9 pkt straty do 3 miejsca. Prevc odleciał niemiłosiernie, Kraft podobnie lecz jemu przyznano sporo punktów za wiatr.
Kot ładnie, 10

Straszny ścisk w stawce. 19 Poppinger ma 10 pkt straty do 3 miejsca :confused:
 
Brakło metrów, Kamil ostatecznie 8
Prevc niespodziewanie 3 ale wydaje mi się, że dużą rolę odegrały warunki bo nie chce mi sie wierzyc, ze ot tak skoczył sobie 15m krócej niz w I serii
 
Te punkty za wiatr strasznie mieszają klasyfikację.
Szkoda, że Kamil nie wywalczył podium, ale cieszą i tak występy chłopaków.

A nagrody zwycięzcą powinien Adaś wręczać. Myślę, że to byłby fajny gest a i skoczkowie pewnie byli by dumni, że dekoruje ich legenda skoków a nie zasraniec Duda ze swoim przydupasem Gowinem :crazy:
 
Już nawet niezłe wyniki Kota czy Huli nie cieszą gdy widzi się tak bezradnego Kamila. Zakopane to niestety była tylko zasłona dymna, który przysłoniła rzeczywistą dyspozycje Stocha

Co do konkursu to czesto tak bywa w Japonii. Jednego dnia wali w pleca aby nastepnego odejmować po -20 pkt za wiatr. Fannemell lotnik, wykorzystał warunki i kapitalnie odleciał. Rezultat jaki osiągnął bedzie bardzo ciezki do pobicia w PŚ

Dla Kasaiego szczególny weekend. Oprócz 3 miejsca dzisiaj, wczoraj na świat przyszła jego córka
:beer:
 
Kruczek odchodzi po sezonie.

dziś drużynówka o 16.00
Podobno Tajner powiedział, że nie chodzi tylko o względy sportowe.

Nasi wczoraj w kwalifikacjach bardzo dobrze. Tzn nie wszyscy, ale zawsze coś :p
 
Podobno Tajner powiedział, że nie chodzi tylko o względy sportowe.

Nasi wczoraj w kwalifikacjach bardzo dobrze. Tzn nie wszyscy, ale zawsze coś :p
nasi w kwalifikacjach to czołówka, szkoda że na konkursy się to nie przekłada.
 
Kubacki to jest gość!
128,123,124,128 i 119,5 w konkursie. Dlaczego mnie to już nie dziwi?
Daj spokój...Miał najdłuższą odległość w swojej serii (druga nota), przy nie zbyt dobrych warunkach. W drugiej też w porządku. Jest w tej chwili najrówniej skaczącym Polakiem. Oby powtórzył to dzisiaj.
 
Daj spokój...Miał najdłuższą odległość w swojej serii (druga nota), przy nie zbyt dobrych warunkach. W drugiej też w porządku. Jest w tej chwili najrówniej skaczącym Polakiem. Oby powtórzył to dzisiaj.

Ty go tak nie broń bo jeszcze się wkurwi, robiąc nam na złość i stanie dzisiaj na podium :lol:
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
 
3 DNI LOTÓW na Vikersund, coś piękniego, oby pękło 255m :D, ta skocznia jest niesamowita, pod warunkiem że wieje pod narty, a belka dla pierwszych skoczków nie jest za niska :D bo to w chuj specyficzna skocznia, najlepsi latają po 250m, a na 30ke starczyć może ledwie 130m xd
Co ciekawe piątkowy konkurs raczej na pewno nie będzie na TVP1... TVP udaje, że go wcale nie ma chyba :D
 
3 DNI LOTÓW na Vikersund, coś piękniego, oby pękło 255m :D, ta skocznia jest niesamowita, pod warunkiem że wieje pod narty, a belka dla pierwszych skoczków nie jest za niska :D bo to w chuj specyficzna skocznia, najlepsi latają po 250m, a na 30ke starczyć może ledwie 130m xd
Co ciekawe piątkowy konkurs raczej na pewno nie będzie na TVP1... TVP udaje, że go wcale nie ma chyba :D
Też uwielbiam loty w Vikersund :D Ładnie tam chłopaki latają.
 
brawo Stękała, Kubacki chyba pomylił konkurs z treningami bo też skakał dobrze :lol: (nie narzekam :wink:)

zawsze skakanie w Norwegii ( Oslo + Trondheim) to była już końcówka sezonu, patrzę w kalendarz a tu jeszcze 15 konkursów :o o::confused:
 
brawo Stękała, Kubacki chyba pomylił konkurs z treningami bo też skakał dobrze :lol: (nie narzekam :wink:)

zawsze skakanie w Norwegii ( Oslo + Trondheim) to była już końcówka sezonu, patrzę w kalendarz a tu jeszcze 15 konkursów :o o::confused:
no tym razem Puchar Świata skończymy konkursami
Ałmaty,Titisee,Wisła,Planica, coś dla odmiany, dla mnie fajnie :D
 
Loty czyli to co misiaczki lubią najbardziej :dance: Oby tylko wiało w tę stronę, którą powinno. Nie wiem czy padnie rekord ale jeśli tak się stanie to tylko Prevc
Kapitalna forma, sylwetka w locie i silne nogi mogą dać w ten weekend 255

:fly:
 
Skakał z 20 belki. Rekord Fannemela ustanowiony został z belki nr. 7 :) Taka różnica. Mnie dotąd śmieszy, że w 2015r. konkursy do komentowania dostał Snopek, bo nie zapowiadało się na ciekawy weekend i Szaran oraz Sczęsny dostali wolne, a Stasiu skomentował dwa rekordy świata:lol: Przypomniały się czasy, kiedy komentował rekordy Adasia.
 
Back
Top