Skoki Narciarskie

Piotrek Żyła nawet pomimo słabszego skoku cieszy miche jakby kryształową kule miał zdobyć...a podobno stracił radość ze skakania :)
 
Na plus Żyła, Hula, Stękała, Kot, Takeuchi
Minus - Stoch i zmienna siła wiatru, która najlepszym nie dała możliwości dalekiego skoku
 
nie jestem w temacie stąd to pytanie - co się dzieje z Schlierenzauerem? jakaś kontuzja, że nie skacze?
 
dziwne. Zapowiadał się na niezłego kozaka, który zdominuje skoki na kilka dobrych lat.
 
dziwne. Zapowiadał się na niezłego kozaka, który zdominuje skoki na kilka dobrych lat.

Wszystko przyszło tak szybko. Ogrom sukcesów w tak młodym wieku jak widać przerósł go i nastąpiło sportowe wypalenie
Z pewnością bedzie próbował wrócić ale z jakim efektem to on sam pewnie nawet nie wie
 
Przekombinowali z belkami. Spodziewałem się powtórki pięknego konkursu i powtórki z Planicy z 2005r, a tu bum -4 belki jak wiatr zelżał. Kranjec najbardziej poszkodowany, ale powinien zareagować Janus i podnieść mu belkę na życzenie.

Maciej Kot jak zwykle wkurzony. Ten gość ma chyba tylko jedną minę, albo i dwie. Zdenerwowany i zrezygnowany. Taki typowy "łoj joj joj, co tu się stanęło się":rofl:
 
  • Like
Reactions: MZ
Kranjec zawsze leci nisko nad zeskokiem, tutaj obniżyli mocno belkę, a dodatkowo wiatr przestał wiać i się skończyło 35 miejscem
 
Stochu 7
Hula 14
Kubacki 17
Murańka 19
Żyła 23
Stękała 30
Całkiem dobrze, powiedz mi kolego, czy Ahonen bierze udział? Bo coś słyszałem dzisiaj w radiu. Podobno tydzień albo dwa temu został mistrzem Finlandii. Niestety to chyba świadczy o tym jak słabe są fińskie skoki obecnie a nie o tym, że wielki Janne wraca.
 
Całkiem dobrze, powiedz mi kolego, czy Ahonen bierze udział? Bo coś słyszałem dzisiaj w radiu. Podobno tydzień albo dwa temu został mistrzem Finlandii. Niestety to chyba świadczy o tym jak słabe są fińskie skoki obecnie a nie o tym, że wielki Janne wraca.

Odpadł w kwalifikacjach, 50 miejsce ...
 
Widziałeś kto oddał skok na początku transmisji ? :lol:
Toni Nieminen jako przedskoczek
Serio?? O kurde :D nie widziałem, nie zwracałem uwagi bo byłem czymś zajęty. Ostatnio gdzieś widziałem nagłówek, że Toni chce wracać do skoków, ale uznałem to za bzdurę i nawet nie wszedłem w artykuł. Być może chodziło wlasnie o rolę przedskoczka.

Zaraz przewinę i zobaczę jak mu poszło :lol:

E: Skok słabiutki, ale na pewno fajna sprawa dla kibiców.
 
Back
Top