Skoki Narciarskie

Kamil bez szału. Szkoda, że musimy w niecierpliwości czekać czy uda mu się zakwalifikować do drugiej serii zamiast zastanawiać się, które miejsce na podium zajmie. Oby te czasy wróciły.
 
Jak widze obecną parabolę lotu Kamila i przypomnę sobie to co Kamil wyprawiał tutaj 2 lata temu to tylko za głowe wypada się złapać. Ogromna różnica wysokości

 
Czasem i taka parabola się zdarzała w tym sezonie, ale tylko pojedyncze występy. Trondheim, czy Engelberg, ale tylko w kwalifikacjach.
 
Jeszcze się odniosę do wcześniejszej wypowiedzi @respect Toni brał z tego co pamiętam udział niedawno w mistrzostwach finlandii gdzie plasował się w okolicach 20 miejsca.

Co do paraboli lotu Stocha to bardzo dziwne bo nawet jak trafia na progu to wychodzi bardziej płasko niż we wcześniejszych sezonach... Może za bardzo rzuca się na progu do przodu, nie wiem. Poza tym strasznie często Kamil spóźnia odbicie, czasem po prostu przejeżdża przez próg. Ciekaw jestem co może być tego przyczyną...(psychika?).
 
Jeszcze się odniosę do wcześniejszej wypowiedzi @respect Toni brał z tego co pamiętam udział niedawno w mistrzostwach finlandii gdzie plasował się w okolicach 20 miejsca.

Co do paraboli lotu Stocha to bardzo dziwne bo nawet jak trafia na progu to wychodzi bardziej płasko niż we wcześniejszych sezonach... Może za bardzo rzuca się na progu do przodu, nie wiem. Poza tym strasznie często Kamil spóźnia odbicie, czasem po prostu przejeżdża przez próg. Ciekaw jestem co może być tego przyczyną...(psychika?).
A to nie widziałem.

Co do Kamila, moim zdaniem też psycholog sportowy by sie przydał. Jednak cieżko tak oceniać z fotela.
 
dzisiejsza drużynówka odwołana przez silny wiatr, jutro też niestety pogoda ma być zła.
 
Kubacki wygrał kwalifikacje. Stoch i Stękała odpadli. Kamil trochę pechowo bo zajął 41 miejsce(zabrakło 0,1 do awansu). Bardzo duży wiatr, ale jakoś to idzie.
 
Ja juz nie ogarniam o co tutaj chodzi :confused:
Stoch 1
Żyła 4
Stękała 5
Hula 7
Kubacki 9


norma, nasi w kwalifikacjach to czołówka, szkoda że na konkursy się to nie przekłada :cry:

Dziś jest konkurs drużynowy o 17,15 ( w miejsce tego odwołanego w Lahti ) jak by ktoś nie wiedział. transmisja chyba tylko na eurosporcie.
 
Ja olewam już tegoroczne transmisje aż do Planicy. Patrzę tylko na wyniki i trzymam kciuki, żeby w ostatnich zawodach sezonu wystąpiła cała szóstka naszych (w ostatnich konkursie skacze czołowa 30 PŚ). Stoch jest 22., Hula 27., Kot 31., Kubacki 32., Stękała 33., a Żyła 37. Teoretycznie zawsze 2-3 wypada z TOP30 - albo ich trener nie bierze na loty, albo spada forma pod koniec sezonu. Nasi, jak to u Kruczka bywa, formę mistrzowską zrobią na początek kwietnia, więc już w Planicy mogą być dalekie loty. Niech chociaż tyle mają z tego spapranego sezonu :D
 
Miałem nie oglądać ale mi nie dało. Stękała wystarczyłoby aby skoczył 115, wtedy po 3 skokach bylibysmy na 3 miejscu. Gonimy ale starty już zbyt duże


Severin nasz człowiek!



18 letni rekord Harady padł. W głowie się nie mieści, że aż tyle czasu prztrwał

 
Back
Top