Lukasyno
ONE FC Lightweight
Kółeczka są zajebiste. Podciąganie na kółkach też wchodzi jak złoto. Chyba nigdy mi tak łapa nie urosła,jak wtedy gdy robiłem podciągnie na kółkach gimnastycznych i dipydipy na kołkach jeszcze lepsze
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Kółeczka są zajebiste. Podciąganie na kółkach też wchodzi jak złoto. Chyba nigdy mi tak łapa nie urosła,jak wtedy gdy robiłem podciągnie na kółkach gimnastycznych i dipydipy na kołkach jeszcze lepsze
I potem taki osobnik zapierdala na psychoterapię latami, bo twierdzi że ma depresję....To akurat prawda, też zauważyłem jak chujowo odżywają się ludzie. U siebie w pracy mam gościa, który jest tylko rok ode mnie starszy, facet normalnie dzień w dzień żywi się fast foodami w żabce i popija to 0.5 coca colą. Sympatyczny gość, ale jak widzę co robi ze swoim zdrowiem i sylwetką to aż mnie boli. Myślę że i tak w Polsce nie jest jeszcze tal najgorzej z procentem ludzi, którzy dbają o siebie i uprawiają sport. Stawiam w ciemno że u Amerykanów wygląda to gorzej i pewnie w jescze paru innych krajach
To prawda. Ile takich pulpetów małych się widzi na plażach czy w centrach handlowych, a rodzice wpychają w nich jeszcze fast foody. Dramat. Dziękuję moim rodzicom że od dziecka dbali o to żebym uprawiał sport i w miarę zdrowo się odżywiałI potem taki osobnik zapierdala na psychoterapię latami, bo twierdzi że ma depresję....
Nie ma żadnej depresji tylko rozwalone hormony w total. Estradiol, kortyzol i prolaktyna w górze, testosteronu totalnie w dole
Spójrzcie na dzieciaki....prowadzimy w Europie jeśli chodzi o otyłość....no żesz kurwa
Dokładnie, ja widzę ogromną korelację rozjebanej hormonalki i złego trybu życia względem złego samopoczucia i depresji.I potem taki osobnik zapierdala na psychoterapię latami, bo twierdzi że ma depresję....
Nie ma żadnej depresji tylko rozwalone hormony w total. Estradiol, kortyzol i prolaktyna w górze, testosteronu totalnie w dole
Spójrzcie na dzieciaki....prowadzimy w Europie jeśli chodzi o otyłość....no żesz kurwa
To musi być ze sobą powiązane zawsze : fizyczność, psychika i duch.Dokładnie, ja widzę ogromną korelację rozjebanej hormonalki i złego trybu życia względem złego samopoczucia i depresji.
Prócz teraz magistra, od razu uderzam w kursy endokrynologiczne i robię personalnego także. Holistyczne męskie zdrowie jednym słowem. Psyche i fizis.
A jak uregulować kortyzol?To musi być ze sobą powiązane zawsze : fizyczność, psychika i duch.
Kilku klientów wyprowadziłem z "depresji" , historia jednego gościa: menager w firmie, zapierdalal od 5 lat na psychoterapię do jakiejś baby , ona mu kładła do głowy śmieci typu : potrzebujesz głębokiej miłości i akceptacji, której nie wyniosłeś z dzieciństwa....
Mówię do niego : kurwa stary, serio??! Masz zasoby, poukładane życie co ona Ci pierdoli za bzdury. Facet nie potrzebuje być akceptowanym czy chuj wie jak miłowanyn tylko potrzebuje w życiu siły, sprawczości, władzy
Poszedł zrobić badania : prolaktyna wyjebana, kortyzol też.
Jak zostało to wyregulowane kompletnie inny gość! Treningi siłowe, strzelnica, sparingi w boksie , szybko podejmuje decyzje, nie analizuje, nie boi się własnego cienia
Zależy.A jak uregulować kortyzol?
Eliminacja czynników drażniących. Sauna, spacery po lesie, trening siłowy, mata do akupresury, medytacja.Zależy.
Najlepiej eliminacja tego co powoduje jego dużą sekrecję: zmiana roboty, kobiety, nawyków, odstawka alko
Tu muszą się zmienić czynniki przeważające.
A i niewykluczone, że u niektórych będzie potrzebny odblok własnego testosteronu, czyli przyjęcie HCG, clomidu
Może , ale czy pomoże : nie wiadomo. U każdego inaczej.Eliminacja czynników drażniących. Sauna, spacery po lesie, trening siłowy, mata do akupresury, medytacja.
Ashwaganda, różeniec górski i pod prolaktynę może pomóc saw palmetto.
Weź kredyt, zmień pracę...A jak uregulować kortyzol?
Białkowy szejk potem od razu koniówa i do spaniaA jak uregulować kortyzol?
Białkowy szejk potem od razu koniówa i do spania
regularnie powtarzane prowadzi do spadku kortyzolu, sprawdzone 100%
Bo to trzeba od razu spać iść a nie myśleć o tym co sie właśnie zrobiło i filozofować, no i białkowy szejk przedView attachment 150539
Piękna sprawa. Aczkolwiek nie, bo koniówa tylko podbije dopaminę, a długofalowo nie obniży kortyzolu.

Pro tip.Bo to trzeba od razu spać iść a nie myśleć o tym co sie właśnie zrobiło i filozofować, no i białkowy szejk przed![]()
Koniówa sama w sobie to jeszcze, ale te pornosy ryją czosnek najbardziej.View attachment 150539
Piękna sprawa. Aczkolwiek nie, bo koniówa tylko podbije dopaminę, a długofalowo nie obniży kortyzolu.
To akurat prawda. Same śmieci.Ej, a zauważyliście w sklepach jaka jest zawartość koszyków grubasów?
Tam w 80%, czasem 90% czy nawet 100% są same węglowodany...
Nie ma się co dziwić, zjebani nie są, tylko sami się takimi stają.![]()
Musisz oglądać też te z tymi brzydszymi.Koniówa sama w sobie to jeszcze, ale te pornosy ryją czosnek najbardziej.
Kiedyś za małolata nie było internetu jeszcze, na pierwszych randkach ktoś za cycka załapał za pupę i potem się biło pamięciówę, jeszcze zdrowy naturalny bodziec
A teraz się naoglądasz porobionych idealnych lasek, to nie dość że ci pętle dopaminową pierdoli to jeszcze postrzeganie kobiet i relacje.

Nie tykaj węglowodanów bo Cię kurwa zmiotą z planszy, producent Donatello na rozporku Ci zatańczyŴęglowodany są jak ogień. Mogą być bardzo pomocne jeśli się wie jak się ich używa, albo mogą Cię zniszczyć.
Większość ludzi potrzebuje bardzo małej ilości węglowodanów, bo nie są zaawansowanymi sportowcamiŴęglowodany są jak ogień. Mogą być bardzo pomocne jeśli się wie jak się ich używa, albo mogą Cię zniszczyć.
A jak uregulować kortyzol?
Weź kredyt, zmień pracę...



Hajsu nie wystarczy, keto dobre jest do czasu, kiedyś kurwa cię to doprowadzi do dołu w sercu lasu.Nie tykaj węglowodanów bo Cię kurwa zmiotą z planszy, producent Donatello na rozporku Ci zatańczy
A jak jeszcze w prezencie dostaniesz salmonelli od tych surowych jajek, to na kiblu też będziesz miał tak jak po festynie w Białej Rawskiej.Białkowy szejk + parę surowych jajek i następnego dnia dociążasz jak Mariusz po festynie w Białej.
A jak jeszcze w prezencie dostaniesz salmonelli od tych surowych jajek, to na kiblu też będziesz miał tak jak po festynie w Białej Rawskiej.
Dawaj byku wierze w ciebie !Dawno nie byłem czuję się jak szmata, trzeba wypierdalać i ruszyć pizdę ja pierdole kurwa
No
Dawno nie byłem czuję się jak szmata, trzeba wypierdalać i ruszyć pizdę ja pierdole kurwa
No