Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

To niech Cię kurwa YouTube trenuje, prosta rzecz ;)
Najlepsze wyjscie. Masa wiedzy za darmo od fachowców ktorych w Polsce jest garstka lub nie ma ich wcale.

Lamusy korzystaja z trenerów bo sa na poziomie bastka i szukanie informacji ich przerasta
 
Załaduj jej przedtreningowke droga maciczną ale potem mi kurwa nie płacz na forum, że same szlaufy spotykasz :) ja to już czasem jestem takim chamem do ludzi, że...... niektórzy jak upośledzeni wysokiej klasy...
Mówiłem mu że matki przyszłych dzieci nie może szukać wśród szlaufów na siłowni a on wziąć swoje.
 
W jaki sposób lecisz splitem a trenujesz partie 2/3 razy w tygodniu i masz jeszcze czas na regeneracje od treningu silowego i zrobienie akcesoriów?


Zdradź nam :awesome:

Po tym poście juz ktoś ogarniety wie jak Ci pomóc zwiększyć wyniki bez przetreningowek.

Odpuść sobie po prostu trochę bo na 99.9% jestes zajechany jak dziwka po westernie i dlatego masz zastoje silowe i spadki mocy.

Nie, jak nie napierdalasz towaru jak nasz kolega z forum to nie zrobisz dobrej objętości splitem.

Split to trening kulturystyczny i to dla ludzi ktorzy biją towar. Wtedy sprawdza sie najlepiej.

Dobra regeneracja i zadne bugimamy nie sa Ci potrzebne. Plan do przebudowy bo to co chcesz zrobic czyli ten martwy to split najmniej pasuje
No napisałem klata z bicem i plecy z tricem. przy mocnym treningu klaty robisz trica a przy plecach bic pracuje ? Co jest nie jasnego? do tego robię jeszcze w pierwszym treningu elementy nóg a w drugim martwe i romaniany które tez angazują nogi i dupe i hamstring.... Tak naprawde ten moj split to jest trochę push pull w sumie...
 
No napisałem klata z bicem i plecy z tricem. przy mocnym treningu klaty robisz trica a przy plecach bic pracuje ? Co jest nie jasnego? do tego robię jeszcze w pierwszym treningu elementy nóg a w drugim martwe i romaniany które tez angazują nogi i dupe i hamstring.... Tak naprawde ten moj split to jest trochę push pull w sumie...
Ok i ile takich treningów w tygodniu robisz?
 
Ok i ile takich treningów w tygodniu robisz?
No jest wyżej 3 robię i chcę czwarty dorzucić bo chce rozbic nogi na oddzielny trening wiec 3eci to by byly nogi same a 4ty pewnie barki, moze z przedramionami/akcesroiami czymś, moze troche cardio jakas bieznia czy sprinty... ALBO własnie drugi trening deadliftu żeby go podrasowac może jakies z deficytem albo cos innego, żeby to 200 pyklo w Czerwcu...
 
No jest wyżej 3 robię i chcę czwarty dorzucić bo chce rozbic nogi na oddzielny trening wiec 3eci to by byly nogi same a 4ty pewnie barki, moze z przedramionami/akcesroiami czymś, moze troche cardio jakas bieznia czy sprinty... ALBO własnie drugi trening deadliftu żeby go podrasowac może jakies z deficytem albo cos innego, żeby to 200 pyklo w Czerwcu...
Ok.

Ogolnie jak robisz klata bic, plecy tric to niekoniecznie sie to liczy jako przetrenowanie bica 2 razy bo jak dobrze technicznie robisz plecy to ten biceps nie pracuje na takich obrotach jak powinien.

Takze tak jak wczesniej pisałem, splitem nie osiągniesz takiej objętości treningowej.

Jak dla mnie split do zaorania, porządne FBW/PPL. Wrzucenie tam ciagu na prostych nogach, wioslowań sztangą, ciag na heksie z podwyższeniem (np w 4 dzien treningowy PPL ), mocne siady, bułgary.

Robisz raz w tyg plecy i nogi ktore potrzebują więcej bodźca niz jeden trening i ewentualnie przepracowanie jako miesien pomocniczy.
 
Last edited:
Jak ktoś chce FBW to mogę polecić schemat, który znalazłem w książce Michaela Boyle:
1) Ćwiczenie na dół ciała
2) Góra z ruchem wypychania
3) Góra z ruchem przyciągania
4) Coś na core
On generalnie zaleca po 3 serie robocze. To jest proste, a tak skuteczne. W sumie wystarcza zmieniać co jakiś czas rodzaj obciążenia w ćwiczeniach oraz kolejność i można tak ćwiczyć do usranej śmierci.
 
Najlepsze wyjscie. Masa wiedzy za darmo od fachowców ktorych w Polsce jest garstka lub nie ma ich wcale.

Lamusy korzystaja z trenerów bo sa na poziomie bastka i szukanie informacji ich przerasta
Prawidłowo, oby więcej tych oświeconych z YouTube z krzywizna kręgosłupa jakby kurwa żyli w ciemnościach i byli karmieni zgniłym mięsem
 
Haftor waży tutaj minimum 180 kg....

Chłop tutaj waży chyba z ~75 kg


Mega kot, u mnie miesiąc temu poszło 200kg z zapasem 10kg bo już nie dało się więcej obciążenia wrzucić na sztangę:D przy wadze 75 i 1,8m wzrostu bez pasa i pasków, tylko mocna kawa, 2 łychy miodu, viking music i wapno na łapy :D Sądzę, że jak byś mnie zobaczył to mogłbyś nawet nie pomyśleć, że coś ćwiczę, ale ja to jak Brawler, funkcjonalość, 3min na km, 200 w martwym, 30 podciągnieć a na koniec maraton.
 
Podrzucam Wam mocny trening, taki na obronę, żeby nikt nie miał na Was chrapki...

Uwaga

Narzędzie : talerz 15kg
Czas operacyjny 5 minut (zapętlona praca)

Stoimy tylko na lewej nodze, w prawej ręce trzymamy talerz i lecimy :
5 pow podciąganie wzdłuż tułowia
5 pow unoszenie bokiem
5 pow wyciskanie nad głowę

Po 5 minutach zmiana i stoimy na prawej, w lewej obciążenie

Potem : 100 pow jaskółka (martwy jednonóż jak kto woli) najpierw prawa nogą, potem od razu lewa

Następnie: trzymamy talerz nad sobą w leżeniu na plecach i 10 pow unoszenia tułowia z talerzem + 10 pow unoszenie wyprostowanych nóg , 9-10 zmian

I 200 skiniec głowa lezac, można podzielić sobie 100 z talerzem na czole, 100 sam ciężar głowy


Całe ciało przerobione, wpierdol dla core dokumentny.

Na talerz 20kg jeszcze muszę poczekać, a jak byczki to zrobicie to po robocie piwko, bo browarek musi być !!
 
Podrzucam Wam mocny trening, taki na obronę, żeby nikt nie miał na Was chrapki...

Uwaga

Narzędzie : talerz 15kg
Czas operacyjny 5 minut (zapętlona praca)

Stoimy tylko na lewej nodze, w prawej ręce trzymamy talerz i lecimy :
5 pow podciąganie wzdłuż tułowia
5 pow unoszenie bokiem
5 pow wyciskanie nad głowę

Po 5 minutach zmiana i stoimy na prawej, w lewej obciążenie

Potem : 100 pow jaskółka (martwy jednonóż jak kto woli) najpierw prawa nogą, potem od razu lewa

Następnie: trzymamy talerz nad sobą w leżeniu na plecach i 10 pow unoszenia tułowia z talerzem + 10 pow unoszenie wyprostowanych nóg , 9-10 zmian

I 200 skiniec głowa lezac, można podzielić sobie 100 z talerzem na czole, 100 sam ciężar głowy


Całe ciało przerobione, wpierdol dla core dokumentny.

Na talerz 20kg jeszcze muszę poczekać, a jak byczki to zrobicie to po robocie piwko, bo browarek musi być !!
Po czymś takim to mam pewny szpital albo gorzej.
Skrzynie biegów niewygodną w uchwycie tak 60kg to sobie wezmę i zaniosę gdzie trzeba albo nawet silnik się zdarzało ale te ćwiczenia to wyglądają przerażająco. Szczególnie dla nóg bo te mam słabe i zniszczone kolana.
 
Po czymś takim to mam pewny szpital albo gorzej.
Skrzynie biegów niewygodną w uchwycie tak 60kg to sobie wezmę i zaniosę gdzie trzeba albo nawet silnik się zdarzało ale te ćwiczenia to wyglądają przerażająco. Szczególnie dla nóg bo te mam słabe i zniszczone kolana.
Trzeba dostosować pod siebie poziom itp. zaczyna się od drobnostek np spróbuj sobie stać z malutkim obciążeniem na jednej nodze, utrzymać równowagę i powoli powoli zwiększać poziom, utrudniać sobie. Nie jest to łatwe, ale potem siły w takich klasycznych ćwiczeniach od chuja :))
 
Trzeba dostosować pod siebie poziom itp. zaczyna się od drobnostek np spróbuj sobie stać z malutkim obciążeniem na jednej nodze, utrzymać równowagę i powoli powoli zwiększać poziom, utrudniać sobie. Nie jest to łatwe, ale potem siły w takich klasycznych ćwiczeniach od chuja :))
stabilizacja ważna rzecz
ja ostatnio porobiłem slamballe i rotational clean(mam nadzieję że o to chodziło z wykluczeniem zapaśniczym), kurwa jak to daje w kość :beczka:
Jutro trening
 
Podrzucam Wam mocny trening, taki na obronę, żeby nikt nie miał na Was chrapki...

Uwaga

Narzędzie : talerz 15kg
Czas operacyjny 5 minut (zapętlona praca)

Stoimy tylko na lewej nodze, w prawej ręce trzymamy talerz i lecimy :
5 pow podciąganie wzdłuż tułowia
5 pow unoszenie bokiem
5 pow wyciskanie nad głowę

Po 5 minutach zmiana i stoimy na prawej, w lewej obciążenie

Potem : 100 pow jaskółka (martwy jednonóż jak kto woli) najpierw prawa nogą, potem od razu lewa

Następnie: trzymamy talerz nad sobą w leżeniu na plecach i 10 pow unoszenia tułowia z talerzem + 10 pow unoszenie wyprostowanych nóg , 9-10 zmian

I 200 skiniec głowa lezac, można podzielić sobie 100 z talerzem na czole, 100 sam ciężar głowy


Całe ciało przerobione, wpierdol dla core dokumentny.

Na talerz 20kg jeszcze muszę poczekać, a jak byczki to zrobicie to po robocie piwko, bo browarek musi być !!
No ładnie i 15kg talerzem tak robisz?

A gdzie trening szyji?

 
Mega kot, u mnie miesiąc temu poszło 200kg z zapasem 10kg bo już nie dało się więcej obciążenia wrzucić na sztangę:D przy wadze 75 i 1,8m wzrostu bez pasa i pasków, tylko mocna kawa, 2 łychy miodu, viking music i wapno na łapy :D Sądzę, że jak byś mnie zobaczył to mogłbyś nawet nie pomyśleć, że coś ćwiczę, ale ja to jak Brawler, funkcjonalość, 3min na km, 200 w martwym, 30 podciągnieć a na koniec maraton.
No dobrze byq . mam nadzieje tylko, że nie podnosiłeś tak jak zawodnik na filmiku niżej :roberteyeblinking:

 
Matko bosko kochano co to się stanęło tam u góry^^ Aż musiałem wstać i to rozchodzić, u mnie wszystko jak książka piszę, dbam też mocno o CORE i ćwiczenia izometryczne plus stretching i techniki oddechowe przed treningie stąd pewnie taki power.

BTW. Polecam robić ćwiczenia oddechowe przed jakimiś sparingami lub ciężkim treningiem, na sucho na wydechu wytrzymam 1-1,5min, po 30min ćwiczeń spokojnie 3min, jak przeciągne to i 3:30. Ostatnio słuchałem Masternaka odnośnie jego pomocy w przygotowaniach Usyka i z tego co mówił takie ćwiczenia u niego tj Usyka są codziennie, potrawi spokojnie wytrzymać 4min. Jak robiłem tak przed sparingami byłem dużo dłużej na pełnych obrotach, nie dość, że organizm dotleniony to dodatkowo umysł staje się taki cichy, wręcz nie ma wewnętrzego dialogu, ale takie stany mam dopiero po 1,5-2h tych ćwiczeń, mega relaks, polecam chociaż raz w tygodniu, a na codzień choćby to
 
Back
Top