Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

1.5 min przerwy.

Ciężar maly na razie bo pierwszy raz to robilem i nie chcialem by mi dysk wypadl :lesnarhappy: 24 kg na czajnik.

Zajebiste jest to ze jak robisz z martwego punktu to mozesz dobrze kontrolowac caly tor ruchu i robic dokładnie, no i pracuje cale cialo jednak w tej pozycji
:frankapprove:
Ja to ni chuja bym tyle podniósł:lesnarhappy::beczka:
Ale tempo miałeś normalne?
 
A ja 106 i tyle całe wakacje chce trzymać.
pudzianhappy_.png


88 i chuuuuuj

:lesnarhappy:
88 kg przy 45 w łapie, to chyba kolega nie ma tych minimum 180 cm... :benny: :wink:
 
Tak tempo normalne, bez zadnego zatrzymywania praca. Jedna ręką w dół to druga w górę.


A wieczorkiem mobility jak Conor McGregor w latach swietnosci !:irish:
Ja właśnie ostatnio zacząłem robić mobility na biodra
Dół pleców już tak nie boli

Spróbuje dzisiaj ten Gorilla row, trochę zmniejszę intensywność i powinno być git
 
Jak wy nie będziecie razem to nie wierzę w miłość.
:lesnarhappy:
Ja też.

Najpierw jednak trzeba edukować suchoklatesów którzy myślą ze jak sie ma 40+ w lapie to trzeba ważyć ponad sete. Na miłość i zabawę czajnikami przyjdzie jeszcze czas:lesnarhappy:
 
Bez problemu żadnego, bo to zależy od długości kończyn a nie samego wzrostu. Dużo też mówi sam obwód nadgarstka czy ktoś będzie predysponowany do bycia dużym :)
No i docięcia bo 45 na masie, a 45 na rzeźbie... to jednak 2 różne łapy
 
bzdury gadasz.. obwod nadgarstka predysponuje do sportow silowych oczywiscie - kosciec.. ale nie do bycia duzym. Mozna miec waski nadgarstek i byc wielkim skurwielem.
raczej chodzi o bycie prawdziwym wielkim chłopem.
Można wyglądać jak przekot mając małe stawy przez optykę, ale duży jak Mario to nie będziesz
 
Back
Top