Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Właśnie wjechało klata-bary-triceps na kulturystyczną modłę do załamania mięśniowego a to tylko dlatego, że potraktowałem to jako dzień relaksacyjny, bardziej na rozruszanie niż trening. Nie da się ukryć, że taka forma aktywności to jest fraszka w porównaniu z typową wytrzymałością siłową pod sztuki walki, przy której serducho nie wyrabia, płuca bolą, mroczki w oczach i rzygać się chce na samą myśl co cię czeka jeszcze zanim zaczniesz ćwiczyć.
View attachment 97886
W 45 minut to ja jestem w połowie robienia samej klatki :lesnarhappy:
 
Nie tylko, można całe cialo przetrenować
A najlepiej co minuta zmiana , różne ćwiczenia, całe ciało. Wytrzymasz z 20tką 45 minut orki cały czas?:) forma od tego jest nieziemska :)
Panowie powolutku, cierpliwy to i kamień ugotuje:pudziaonicbyniedao:
Ja to się wdrażam dopiero jak pisałem, usprawniam na razie mobilność ciała, rozciąganie.
Ogólnie to dla mnie nawet 5tką zapewne bym się zmęczył także wiecie, 20tke to ja ledwo na biceps podnoszę :werdum:

Ale nie powiem, dajecie jakąś formę motywacji @Wrestlerek @szplin @Brawler098 czy @Siwy25_1 także dzięki:conorsalute:
Ale nie powiem dupa boli że ja ledwo podciągnięcia robię, a wy tu jakieś sztuki na kiju robicie:beczka:
 
No i dobra, po przeczytaniu wszystkich postów znalazlem zloty środek.

Polaczenie treningu trojbojowego z elementami czajników i dodatkiem cwiczen pod czysta hipertrofie.

Dlaczego taki trening? Bo chce byc wytrzymały, funkcjonalny lecz rowniez rozwinąć mase mięśniową? Nic z tych rzeczy Panowie.

Po prostu chce byc szybko pompujacym sie chujem ale jednoczesnie nie moge odpuścić bycia homoseksualistą od czajników ubranym w różowe skarpety do kolan :lesnarhappy:

Czy przyniesie to efekty? Zobaczymy za 6 tygodni
 
No i dobra, po przeczytaniu wszystkich postów znalazlem zloty środek.

Polaczenie treningu trojbojowego z elementami czajników i dodatkiem cwiczen pod czysta hipertrofie.

Dlaczego taki trening? Bo chce byc wytrzymały, funkcjonalny lecz rowniez rozwinąć mase mięśniową? Nic z tych rzeczy Panowie.

Po prostu chce byc szybko pompujacym sie chujem ale jednoczesnie nie moge odpuścić bycia homoseksualistą od czajników ubranym w różowe skarpety do kolan :lesnarhappy:

Czy przyniesie to efekty? Zobaczymy za 6 tygodni
Sprytny plan :lol:
Jeszcze dodaj, że wszystkie aspekty ogarniasz na jednej jednostce treningowej?
 
Sprytny plan :lol:
Jeszcze dodaj, że wszystkie aspekty ogarniasz na jednej jednostce treningowej?
Najaaak, przecież nie bede chodzic 2x w dniu na siłownię :jjsmile: Nie zależy mi na rekordach trojbojowych takze nie musze siadac czy robic ławy 3 razy w tyg. Wystarczy ze zrobie siady, lawe i ciag raz w tyg 5x5. Sila bedzie isc tak czy inaczej.

Hipertrofia to w sumie bedzie robiona w kazdym cwiczeniu tak czy inaczej poprzez objętość.

Zabawy z kettlem rowniez wjezdzaja na kazdym treningu jako cwiczenia funkcjonalne, poruszenie skrętów ktorych w czysto kukturystycznym podejsciu brak.

Zobaczymy jak przetestuje to co wymyśliłem :lesnarhappy:
 
Najaaak, przecież nie bede chodzic 2x w dniu na siłownię :jjsmile: Nie zależy mi na rekordach trojbojowych takze nie musze siadac czy robic ławy 3 razy w tyg. Wystarczy ze zrobie siady, lawe i ciag raz w tyg 5x5. Sila bedzie isc tak czy inaczej.

Hipertrofia to w sumie bedzie robiona w kazdym cwiczeniu tak czy inaczej poprzez objętość.

Zabawy z kettlem rowniez wjezdzaja na kazdym treningu jako cwiczenia funkcjonalne, poruszenie skrętów ktorych w czysto kukturystycznym podejsciu brak.

Zobaczymy jak przetestuje to co wymyśliłem :lesnarhappy:
A nie lepiej zaczynać trening od jednej grupy mięśniowej i typowej siłówki i po kilku seriach i paru minutach przerwy przejść do treningu funkcjonalnego?
 
A nie lepiej zaczynać trening od jednej grupy mięśniowej i typowej siłówki i po kilku seriach i paru minutach przerwy przejść do treningu funkcjonalnego?
W sumie zamierzam zaczynac od wielostawu 5x5, potem dwa cwiczenia typu military press, gorilla row kettlami, wioslo sztanga, wykroki z kettlami po 4 serie. Następnie przechodze na 2 cwiczenia po 3 serie a potem 2 cw po 2 serie.

Pewnie te koncowe cwiczenia to beda czasowki np jakies.

Zobaczę jak to sie sprawdzi, czy jakolwiek sie sprawdzi.
 
Zrób sobie tabata burpees na 110% szybkości to zobaczysz czym jest walka o życie :lol:
Ulubione :antonio:ogólnie to uwielbiam wszelakie burpy.

Ja to w ogóle w takim razie jestem pedał do kwadratu, bo ja to sobie HIITy uskuteczniam w domu, albo bodyweight albo kettle albo z hantlami. Dużo burpów, dużo cardio, full body. I bawię się świetnie.
 
Ulubione :antonio:ogólnie to uwielbiam wszelakie burpy.

Ja to w ogóle w takim razie jestem pedał do kwadratu, bo ja to sobie HIITy uskuteczniam w domu, albo bodyweight albo kettle albo z hantlami. Dużo burpów, dużo cardio, full body. I bawię się świetnie.
I tak trzeba żyć
 
Naoglądają się chińskich bajeczek dla dzieci a później zajebani grzybami się ruchają z sąsiadem

Przywróciłeś mi wiarę w ludzi. Wcześniej myślałem że całe forum uwielbia te gówniane bajki dla niepełnosprytnych nerdów i niedorozwiniętych dzieci. Na zdrowie.

Widzę coraz większe podobieństwo do Jeżyckich gangsterów bo też nigdy nie oglądałem jakiś Sragon Boli

No to jak już całe forum to ja też... NIGDY nie obejrzałem odcinka Dragonball :matt:
 
No to jak już całe forum to ja też... NIGDY nie obejrzałem odcinka Dragonball :matt:
414078007_54f49898ff5e4c2d93d94c9532adf0e92.jpg.ecc49cb90e40c4d17f8a8e24258e3454.jpg
 
Ja wczoraj zrobiłem sobie marsz po lesie z plecakiem, a potem pompki + boksowanie z dwoma talerzykami 1kg - nie wiem ile tego było bo wyłączyłem się i leciałem.

To w sumie przez wkurwa bo jakieś gówniarstwo się do mnie srało a wybrałem drogę tego, że czekam w gotowości - nie biję bo to źle się skończy, ego ucierpiało, ale wszyscy żywi.

Nawet takie proste rzeczy, ale w dłuższym czasie to konkretna robota tylko wiadomo każdy ma inne cele to trzeba wszystko robić pod to co chcemy osiągać.
 
Ja wczoraj zrobiłem sobie marsz po lesie z plecakiem, a potem pompki + boksowanie z dwoma talerzykami 1kg - nie wiem ile tego było bo wyłączyłem się i leciałem.

To w sumie przez wkurwa bo jakieś gówniarstwo się do mnie srało a wybrałem drogę tego, że czekam w gotowości - nie biję bo to źle się skończy, ego ucierpiało, ale wszyscy żywi.

Nawet takie proste rzeczy, ale w dłuższym czasie to konkretna robota tylko wiadomo każdy ma inne cele to trzeba wszystko robić pod to co chcemy osiągać.
Czemu jakies dzieci Cie zaczepiały?
 
Zwróciłem uwagę jakimś 15-16 latkom bo darły się w niebo głosy, wyzwiska leciały bez powodu w stronę moją i kumpla, a potem juleczki z oskarkami dostały nieśmiertelności
Zdecydowanie musisz zwiększyć plaszcz mięśniowy.

Gdyby taki Mariusz Pyton Pudzianowski zwrócił im uwage majac w oczach białą rawska to myslisz ze oskarki by atakowaly? Nogi by im zmiękły na sam widok majestatu pytona
 
Zdecydowanie musisz zwiększyć plaszcz mięśniowy.

Gdyby taki Mariusz Pyton Pudzianowski zwrócił im uwage majac w oczach białą rawska to myslisz ze oskarki by atakowaly? Nogi by im zmiękły na sam widok majestatu pytona
No właśnie 94kg siedzi, ale to nie kulturystyczna masa :D Strach widziałem w oczach bo odwaga była z 15stu metrów, ale no podziwiam ich za tą głupotę bo w końcu trafią na kogoś kto nie będzie tak wyrozumiały.

Wychodzi na to, że trzeba do Siwego przyjść na konsultację, odpalenie bomby - łoooogiń!
niewszystkiesterydysadobre.jpg
 
W sumie zamierzam zaczynac od wielostawu 5x5, potem dwa cwiczenia typu military press, gorilla row kettlami, wioslo sztanga, wykroki z kettlami po 4 serie. Następnie przechodze na 2 cwiczenia po 3 serie a potem 2 cw po 2 serie.

Pewnie te koncowe cwiczenia to beda czasowki np jakies.

Zobaczę jak to sie sprawdzi, czy jakolwiek sie sprawdzi.
To coś podobnego do mnie, ja tu na Helu mam tylko jedną siłownię w szkole i dużo sprzętu do mojego treningu brakuje, ale wziąłem ze sobą kettle i kółka gimnastyczne, liny tam są, a na sztandze tylko wielostawy.

Na pewno się sprawdzi.
 
No właśnie 94kg siedzi, ale to nie kulturystyczna masa :D Strach widziałem w oczach bo odwaga była z 15stu metrów, ale no podziwiam ich za tą głupotę bo w końcu trafią na kogoś kto nie będzie tak wyrozumiały.

Wychodzi na to, że trzeba do Siwego przyjść na konsultację, odpalenie bomby - łoooogiń!
View attachment 97902
Jak masz wiecej niz 182cm wzrostu to 94 kg zdecydowanie za malo ! Wiadomo kazdy chce wygladac jak Suga O Malley ale no nie zawsze jest to dobry wybór :lesnarhappy:
 
Back
Top