Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Tu akurat odwrotnie. W większości przypadków lepiej większe, a rzadziej niż mniejsze, a częściej.
U mnie się sprawdzaja mniejsze, nie mam wydetego brzucha i dzieki temu lepsze samopoczucie. Mysle, że to kwestia indywidualna.
 
U mnie się sprawdzaja mniejsze, nie mam wydetego brzucha i dzieki temu lepsze samopoczucie. Mysle, że to kwestia indywidualna.

Dzięki, bo wlaśnie zwróciłem ostatnio na to uwagę, że mam wydęty brzuch. Pewnie wina dużych porcji, bo rano jak się budzę jest wszystko ok.
Jakoś to ogarnę po prostu podzielę sobie np. obiad na 2 posiłki i będzie fajnie. Dzięki!
@Comber, co myślisz o FBW Sakera z WK?
Jakieś doświadczenie z siłką już mam. Dodawać objętości? Co myślisz o airbike'u po treningu na 15 minut?
 
Dzięki, bo wlaśnie zwróciłem ostatnio na to uwagę, że mam wydęty brzuch. Pewnie wina dużych porcji, bo rano jak się budzę jest wszystko ok.
Jakoś to ogarnę po prostu podzielę sobie np. obiad na 2 posiłki i będzie fajnie. Dzięki!
@Comber, co myślisz o FBW Sakera z WK?
Jakieś doświadczenie z siłką już mam. Dodawać objętości? Co myślisz o airbike'u po treningu na 15 minut?

Robiłem bardzo podobne fbw na redukcji. Jak będziesz miał jeszcze sile to rob air bike'a. Super sprawa. DC na tym tyra z Cainem i maja nieziemskie cardio.
 
Last edited:
Clen.
Wiem jak brać tzn piramida 1/2/3/4/5/5/5/...
Natomiast pytanie mam inne:

Jak jadę 2tyg on 2tyg off to ile mogę najdłużej tak cisnąć? Można dłużej niż 2 tyg on 2tyg off i 2tyg on?
Np. dwa razy dłużej czy później organizm się przyzwyczaja?
 
Clen.
Wiem jak brać tzn piramida 1/2/3/4/5/5/5/...
Natomiast pytanie mam inne:

Jak jadę 2tyg on 2tyg off to ile mogę najdłużej tak cisnąć? Można dłużej niż 2 tyg on 2tyg off i 2tyg on?
Np. dwa razy dłużej czy później organizm się przyzwyczaja?
Dłużej nie, bo receptory się wysycą i środek przestanie palić fat. Można nawet lecieć 2/2, 5/2. No chyba, że dodasz ketotifen, wtedy możesz ciągnąć tyle, ile Ci organizm wytrzyma.
 
Dla mnie Clen robi się nieznośny po drugim tygodniu. Denerwuje temperatura i kołatanie serducha.
@mewson ma rację, ale ja osobiście bym skracał ile się da.
 
Jeszcze raz bo chyba zle to opisalem. To ze przy drugim tyg jest juz ostro telepawa itp to wiem. Bardziej chodzilo mi czy moge brac 2tyg on 2tyg off i tak powiedzmy przez trzy miesiace?
 
Jeszcze raz bo chyba zle to opisalem. To ze przy drugim tyg jest juz ostro telepawa itp to wiem. Bardziej chodzilo mi czy moge brac 2tyg on 2tyg off i tak powiedzmy przez trzy miesiace?
Telepawa jest od pierwszej dawki. Później właśnie jest lepiej jeżeli chodzi o drżenie rąk itp., chociaż przy dawkowaniu 80-100mcg pewnie będzie trzepało cały czas.
Możesz, nie będzie to zdrowe, ale to Twój wybór :wink: Jak pierwszy raz będziesz jadł clen, to nie kupuj zapasu na 3msc, niektórzy bardzo szybko rezygnują z powodu skutków ubocznych.
 
3 miesiące to b długo. Ścinaj lepiej dietą nie koksem.
Dla mnie osobiście było lepiej 2 dni on 1 of 2 dni on 2 dni of. I tym sposobem masz tygodniowy cykl
Max 80 mcg
 
Jezuuuu jakbym miał to brać i dostać telepawy itp to bym się obsrał na maxa jak po dymaniu murzynki z Suazi bez gumy. To już wolę wyglądać jak Comber. Eee tj jak DC.
 
Ja pytałem czy ktoś poleca konkretne preparaty które używał.
no ja uzywam omega 3 z olimpu juz jakis rok, wczesniej uzywalem treca, dawka 2 razy mniejsza, ale to preparat, ktory ciezko powiedziec czy dziala czy nie, sklad ma dobry i tyle ci napisalem, teraz wyszla sport edition, ktora jest bardziej oplacalna, chciales opinii to ja masz.
 
Ja pytałem czy ktoś poleca konkretne preparaty które używał.
a jesli ci chodzi np. o profil lipidowy to jest ok, ale nie umiem ci odpowiedziec, na ile mialo to wplyw omega 3, a ile to, ze uzywam tylko oliwe i olej lniany.
 
Panowie co mam zrobić?
Ostatnio na siłce odczuwam "regres" trochę przez urazy, przez to się wkurwiam na smutno. Napalam się przed siłownią, jest git, a jak zaczynam i mi nie wychodzi tak jak JA chce, coś mi zaczyna dolegać to tracę motywację i chęci. Im dłużej już na siłkę śmigam tym jest co raz gorzej, nawet wydaje mi się, że co raz mniejsze ciężary podnoszę.
 
Panowie co mam zrobić?
Ostatnio na siłce odczuwam "regres" trochę przez urazy, przez to się wkurwiam na smutno. Napalam się przed siłownią, jest git, a jak zaczynam i mi nie wychodzi tak jak JA chce, coś mi zaczyna dolegać to tracę motywację i chęci. Im dłużej już na siłkę śmigam tym jest co raz gorzej, nawet wydaje mi się, że co raz mniejsze ciężary podnoszę.
Przerwa/deload/regeneracja/jakiś basen etc. Czasem trzeba odpocząć :) Zazwyczaj tydzień/dwa wystarczą żeby cun trochę odżył.
 
Panowie co mam zrobić?
Ostatnio na siłce odczuwam "regres" trochę przez urazy, przez to się wkurwiam na smutno. Napalam się przed siłownią, jest git, a jak zaczynam i mi nie wychodzi tak jak JA chce, coś mi zaczyna dolegać to tracę motywację i chęci. Im dłużej już na siłkę śmigam tym jest co raz gorzej, nawet wydaje mi się, że co raz mniejsze ciężary podnoszę.
Zapierdol tescia:igła:
 
Panowie co mam zrobić?
Ostatnio na siłce odczuwam "regres" trochę przez urazy, przez to się wkurwiam na smutno. Napalam się przed siłownią, jest git, a jak zaczynam i mi nie wychodzi tak jak JA chce, coś mi zaczyna dolegać to tracę motywację i chęci. Im dłużej już na siłkę śmigam tym jest co raz gorzej, nawet wydaje mi się, że co raz mniejsze ciężary podnoszę.
Moze na 2 tygodnie zostawic silke i porobic cos co cie wyluzuje typu basen, pilka, scianka wspinaczkowa?
 
Panowie co mam zrobić?
Ostatnio na siłce odczuwam "regres" trochę przez urazy, przez to się wkurwiam na smutno. Napalam się przed siłownią, jest git, a jak zaczynam i mi nie wychodzi tak jak JA chce, coś mi zaczyna dolegać to tracę motywację i chęci. Im dłużej już na siłkę śmigam tym jest co raz gorzej, nawet wydaje mi się, że co raz mniejsze ciężary podnoszę.
trener, który pokaże Ci jak ćwiczyć.
 
Panowie co mam zrobić?
Ostatnio na siłce odczuwam "regres" trochę przez urazy, przez to się wkurwiam na smutno. Napalam się przed siłownią, jest git, a jak zaczynam i mi nie wychodzi tak jak JA chce, coś mi zaczyna dolegać to tracę motywację i chęci. Im dłużej już na siłkę śmigam tym jest co raz gorzej, nawet wydaje mi się, że co raz mniejsze ciężary podnoszę.
moze to po prostu ta skurwiala zima. Przyjda cieplejsze dni slonko i zobaczysz, ze bedzie lepiej, przynajmniej w moim przypadku tak jest
 
Panowie, jaka suplementacja przy ketozie? Jakich mikroskładników będzie najbardziej brakowało mojemu organizmowi?
 
Przerwa/deload/regeneracja/jakiś basen etc. Czasem trzeba odpocząć :) Zazwyczaj tydzień/dwa wystarczą żeby cun trochę odżył.
Moze na 2 tygodnie zostawic silke i porobic cos co cie wyluzuje typu basen, pilka, scianka wspinaczkowa?
Miałem teraz niby tydzień przerwy, ale to nic nie dało.
moze to po prostu ta skurwiala zima. Przyjda cieplejsze dni slonko i zobaczysz, ze bedzie lepiej, przynajmniej w moim przypadku tak jest
Możliwe, że to przez taką ponurą pogodę.

Muszę obudzić w sobie to coś co było jakiś czas temu.
 
Back
Top