Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

No to skoro nie mozesz w zaden sposob robic nog to chyba sam sobie odpowiedziales czy warto robic FBW. Rob sobie jakis push/pull bez nog i tyle. Zdrowia.

Robić push/pulla bez nóg, czyli próbować robić przykładowo tak
Tydzień 1: Push/Pull/Push
Tydzień 2: pull/push/pull
itd.
czy przejść na treningi dwa razy w tygodniu w takiej sytuacji? Co mi się nie widzi szczerze mówiąc, bo trzy treningi tygodniowo to i tak mało jest skoro nie mogę robić cardio, a na basen (jedyna forma cardio i aktywnego treningu nóg jaka wchodzi w grę przez najbliższe 3-4 miesiące) mnie chyba stać nie będzie patrząc na ceny karnetów w okolicy w której będę mieszkał od października.
Chyba, że spróbować cztery razy w tygodniu, czyli 2x push, 2x pull.

I dzięki :)
 
Robić push/pulla bez nóg, czyli próbować robić przykładowo tak
Tydzień 1: Push/Pull/Push
Tydzień 2: pull/push/pull
itd.
czy przejść na treningi dwa razy w tygodniu w takiej sytuacji? Co mi się nie widzi szczerze mówiąc, bo trzy treningi tygodniowo to i tak mało jest skoro nie mogę robić cardio, a na basen (jedyna forma cardio i aktywnego treningu nóg jaka wchodzi w grę przez najbliższe 3-4 miesiące) mnie chyba stać nie będzie patrząc na ceny karnetów w okolicy w której będę mieszkał od października.
Chyba, że spróbować cztery razy w tygodniu, czyli 2x push, 2x pull.

I dzięki :)

nie wiem o co mi chodziło z tymi treningami dwa razy w tygodniu, pogięło mnie chyba trochę :D ten akapit jest do usunięcia.
 
Nie lubię trenować w niedziele, to chyba zrobię pon/wto/czwartek/sobota albo pon/sroda/czw/sobota. Zakres powtórzeń 8-12 na wszystkich treningach. Może nie będzie źle.

Dzięki za pomoc :)!
 
Zastanów się czy w takim przypadku nie lepiej polecieć splitem, zrobisz np. klatkę + biceps, plecy + tric i np. Barki + brzuch. A można robić wiele kombinacji. Inna opcja klatka+ tył i góra barków, plecy i przód barków i kaptury, ręce i brzuch itp, itd. Dopasujesz sobie ćwiczenia pod kontuzje takie jakie chcesz i żeby jak najmniej angażowały nogi.
 
Zastanów się czy w takim przypadku nie lepiej polecieć splitem, zrobisz np. klatkę + biceps, plecy + tric i np. Barki + brzuch. A można robić wiele kombinacji. Inna opcja klatka+ tył i góra barków, plecy i przód barków i kaptury, ręce i brzuch itp, itd. Dopasujesz sobie ćwiczenia pod kontuzje takie jakie chcesz i żeby jak najmniej angażowały nogi.

Wiem, dlatego pytałem. W sumie push/pull to też forma splita, bo na pullu się robi plecy, na pushu za chuja tego nie zrobisz. Podobnie biceps/triceps, można tylko robić przy danym rodzaju treningu. Chyba się nastawię na push/pulla tym razem, zawsze jakaś odmiana, bo ostatnio każdy plan jaki robiłem to klasyczny split był, a treningi FBW były pojedyncze po przerwach itd.
Rozpiszę sobie jutro to wszystko na spokojnie i zobaczę który mi lepiej leży przy tak mocno ograniczonej puli ćwiczeń które mogę wykonywać.
 
Wiem, dlatego pytałem. W sumie push/pull to też forma splita, bo na pullu się robi plecy, na pushu za chuja tego nie zrobisz. Podobnie biceps/triceps, można tylko robić przy danym rodzaju treningu. Chyba się nastawię na push/pulla tym razem, zawsze jakaś odmiana, bo ostatnio każdy plan jaki robiłem to klasyczny split był, a treningi FBW były pojedyncze po przerwach itd.
Rozpiszę sobie jutro to wszystko na spokojnie i zobaczę który mi lepiej leży przy tak mocno ograniczonej puli ćwiczeń które mogę wykonywać.

Ciezko Ci bedzie rozlozyc objetosc treningu, kiedy nie mozesz cwiczyc ponad polowy ciala na 4x push/pull/push/pull.
 
Hubi ale po co wyznaczasz sobie dni tr i ntr? Jak masz moc i regeneracje to mozesz i robic silke pon,wto,sro,czw i tez bedzie dobrze, znajdz system pod siebie a nie twarde rozpiski. Najlepiej sie dostosowywac do organizmu, wyjdzie lepiej i dla treningow i dla Twojego zdrowia.
 
Hubi ale po co wyznaczasz sobie dni tr i ntr? Jak masz moc i regeneracje to mozesz i robic silke pon,wto,sro,czw i tez bedzie dobrze, znajdz system pod siebie a nie twarde rozpiski. Najlepiej sie dostosowywac do organizmu, wyjdzie lepiej i dla treningow i dla Twojego zdrowia.

Bo lubię mieć dużo rzeczy ustalone z góry, obserwować jak coś nie idzie i wtedy zmieniać. No i mogę jakoś sobie grafik ustawić wtedy z góry.
I tak w sumie może będę musiał zmodernizować dni treningowe, gdy dostanę plan zajęć na studia, więc racja.

Ja na tę zime dwa achievmenty: 200 na klate i 300 na martwy :cohon:

WOW! Byłeś dość spory jak wstawiałeś tutaj kiedyś zdjęcie, ale nawet sobie nie wyobrażałem, że się kręcisz w okolicach 200kg na klatkę. Oby się udało osiągnąć to w tym roku. No i 300kg na martwy to też jest liczba robiąca wrażenie, szczególnie, że z tego co pamiętam to jesteś wysoki, więc i zakres ruchu masz dłuższy.
 
@Saenchai ćwiczę takimi planem od niecałego miesiąca i bardzo dobrze wchodzi, ale wole się dopytać - coś w nim wypada zmienić? Ćwiczenia na triceps chyba tylko takie mogę stosować, bo miałem dwa razy złamaną rękę w łokciu i boli przy innych:
Pon:
1)Przysiady 4x10
2)Wyciskanie na płaskiej 3x10
3)Podciąganie na drążku 3x10
4)Wyciskanie żołnierskie 3x12
5)Prostowanie ramion z linkami wyciągu górnego 3x12
6)Uginanie ramion z gryfem łamanym stojąc 3x10
7)Brzuch

Środa:
1) Martwy 3x10
2) Wyciskanie hantelek skos 3x12
3)Wznosy sztangielek na boki stojąc 3x12
4)Pompki na poręczach (tric) 3x10
5)Uginanie ramion młotkowo 3x12
6)Brzuch

Piątek:
1)Przysiady 4x10
2)Wyciskanie na płaskiej 3x10
3)Wiosło sztangą 3x12
4)Podnoszenie hantli do brody 3x12
5)Prostowanie ramion na wyciągu górnym jednorącz 3x12
6)Uginanie ramion z supinacją 3x10
7)Brzuch
 
@Saenchai ćwiczę takimi planem od niecałego miesiąca i bardzo dobrze wchodzi, ale wole się dopytać - coś w nim wypada zmienić? Ćwiczenia na triceps chyba tylko takie mogę stosować, bo miałem dwa razy złamaną rękę w łokciu i boli przy innych:
Pon:
1)Przysiady 4x10
2)Wyciskanie na płaskiej 3x10
3)Podciąganie na drążku 3x10
4)Wyciskanie żołnierskie 3x12
5)Prostowanie ramion z linkami wyciągu górnego 3x12
6)Uginanie ramion z gryfem łamanym stojąc 3x10
7)Brzuch

Środa:
1) Martwy 3x10
2) Wyciskanie hantelek skos 3x12
3)Wznosy sztangielek na boki stojąc 3x12
4)Pompki na poręczach (tric) 3x10
5)Uginanie ramion młotkowo 3x12
6)Brzuch

Piątek:
1)Przysiady 4x10
2)Wyciskanie na płaskiej 3x10
3)Wiosło sztangą 3x12
4)Podnoszenie hantli do brody 3x12
5)Prostowanie ramion na wyciągu górnym jednorącz 3x12
6)Uginanie ramion z supinacją 3x10
7)Brzuch
Jak dla mnie jest ok, z czasem zacznij zwiekszac ilosc serii (do 5) na cwiczeniach 1-4 lub dodaj cos. Plan wyglada spoko, milk those gains.
 
Jak dla mnie jest ok, z czasem zacznij zwiekszac ilosc serii (do 5) na cwiczeniach 1-4 lub dodaj cos. Plan wyglada spoko, milk those gains.
Póki co jeszcze nie będę dodawał serii, bo dopiero miesiąc nim ćwiczę i nadal jest intensywny jak dla mnie, ale pewnie kwestia 3-4tyg i dodam serie.
 
Od jutra uderzam na silke. Otworzyli kolejna u mnie silke czynna 24 h/dobe, 7 dni w tygodniu. Karnecik tylko 39 zl ale umowa na rok. Darmo. Tak wiec do MMA dokladam sileczke i bede cisnal ile wlezie:chuck:
 
Od jutra uderzam na silke. Otworzyli kolejna u mnie silke czynna 24 h/dobe, 7 dni w tygodniu. Karnecik tylko 39 zl ale umowa na rok. Darmo. Tak wiec do MMA dokladam sileczke i bede cisnal ile wlezie:chuck:
Może w końcu trochę zmasujesz Knypku
 
Może w końcu trochę zmasujesz Knypku
Jeszcze bardziej? I tak nikt mi nigdy nie wierzy ze nie chodzilem/nie chodze na silke bo zawstydzam czesto tych co regularnie chodza:wink:i jak mowie ze to od cwiczenia w domu hantlami i same pompeczki to tym bardziej nie wierza. Teraz na zime nie ma chuja zeby 9 dyszek nie bylo z przodu a przy moim wzroscie to normalnie maly Lombard...
 
Od jutra uderzam na silke. Otworzyli kolejna u mnie silke czynna 24 h/dobe, 7 dni w tygodniu. Karnecik tylko 39 zl ale umowa na rok. Darmo. Tak wiec do MMA dokladam sileczke i bede cisnal ile wlezie:chuck:
Ja przeszlo 130 zl place za full opcje zazdroszcze i moja otwarta tylko do 21 a weekendy jeszcze krocej.
Jeszcze bardziej? I tak nikt mi nigdy nie wierzy ze nie chodzilem/nie chodze na silke bo zawstydzam czesto tych co regularnie chodza:wink:i jak mowie ze to od cwiczenia w domu hantlami i same pompeczki to tym bardziej nie wierza. Teraz na zime nie ma chuja zeby 9 dyszek nie bylo z przodu a przy moim wzroscie to normalnie maly Lombard...
Ile wzrostu masz 1,7 m z hakiem pewnie ? Waga zalezy nie tylko od wielkosci miesni. Ja np moge wazyc 110 przy wzroscie 1,8 z hakiem i nikt mi nie powie ze tyle waze a kumpel przy 2 metrach prawie bedzie juz grubszy .Wszystko zalezy czy masz predyspozycje to tycia miejscowego np tyłek uda brzuch czy rownomiernie jestes zbudowany.Jakie masz grube gosci nawet głupia czaszka umie zrobic roznice 1/2 kg :P porownaj sobie głowe Lesnara do Struve :D
A nick Grubas i lombard w avku to przypadek? Pewnie po czesci jest jakims wzorem w sylwetce do ktorej zmierzasz ?Pamietasz jak bana dostalem przez ciebie prowokatorze :P
 
Ja mam 175 i jak ważę 80 kg to nie bardzo to na mnie widać, wszyscy się dziwią jak tyle ważę, jak dopierdalam na zimę taką fest masę pod 90Kg to już się nikt nie dziwi :P
 
Back
Top