Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Do
Ja przeszlo 130 zl place za full opcje zazdroszcze i moja otwarta tylko do 21 a weekendy jeszcze krocej.

Ile wzrostu masz 1,7 m z hakiem pewnie ? Waga zalezy nie tylko od wielkosci miesni. Ja np moge wazyc 110 przy wzroscie 1,8 z hakiem i nikt mi nie powie ze tyle waze a kumpel przy 2 metrach prawie bedzie juz grubszy .Wszystko zalezy czy masz predyspozycje to tycia miejscowego np tyłek uda brzuch czy rownomiernie jestes zbudowany.Jakie masz grube gosci nawet głupia czaszka umie zrobic roznice 1/2 kg :P porownaj sobie głowe Lesnara do Struve :D
A nick Grubas i lombard w avku to przypadek? Pewnie po czesci jest jakims wzorem w sylwetce do ktorej zmierzasz ?Pamietasz jak bana dostalem przez ciebie prowokatorze :P
1.77 mam ale zalezy kto mierzy:wink: no pewnie ze na brzuchu mi sie tez troche odklada ale wlasnie na silce chce robic jak najwiecej cardio i stacje pod SW a tak silka sama w sobie mnie nigdy nie krecila dlatego nie chodzilem. A do tej pory to fajnych silek pod tym katem w BDG nie bylo. Ty przeze mnie bana? Chyba mnie z kims mylisz ziom!
 
Ja mam 175 i jak ważę 80 kg to nie bardzo to na mnie widać, wszyscy się dziwią jak tyle ważę, jak dopierdalam na zimę taką fest masę pod 90Kg to już się nikt nie dziwi :P

Ja sie też miałem zmasować, ale stwierdziłem, że najpierw jednak wypada zrzucić bo nie można być tyle czasu ulanym kurwiem.
 
Ja sie też miałem zmasować, ale stwierdziłem, że najpierw jednak wypada zrzucić bo nie można być tyle czasu ulanym kurwiem.
Ty jesteś gruby i masz kaloryfer na brzuchu do dzisiaj nie wiem jak Ty to zrobiłeś :lol:. Kurwa nie pierdol, ja po zredukowaniu na 72 mam wyjebane teraz, tylko Ciężary i napierdalanie.
 
Ty jesteś gruby i masz kaloryfer na brzuchu do dzisiaj nie wiem jak Ty to zrobiłeś :lol:. Kurwa nie pierdol, ja po zredukowaniu na 72 mam wyjebane teraz, tylko Ciężary i napierdalanie.
Wiesz dlaczego? BO JA MAM MIĘŚNIE BRZUCHA :mamed:
 
Ja wczoraj zostałem zdissowany przez babcię, że jestem za chudy, buzia wysuszona. Ogólnie siłownia oraz niejedzenie bialego pieczywa i ciast zrobiły mi krzywdę.
 
Jeszcze nie próbowałem, kwestia max dwóch lat. Ale fakt, coś w tym jest
Tak na poważnie. Z tego co wiem, to trzeba na prawdę długi czas to brać i konkretne ilości, żeby flaki powiększyło itd, także na luzie :)
 
Tak na poważnie. Z tego co wiem, to trzeba na prawdę długi czas to brać i konkretne ilości, żeby flaki powiększyło itd, także na luzie :)
Przeca wiem. Rehabilitant mi mocno poleca-żeby się wszystko poregenerowało bo zużycie materiału jest duże. A bebzon i tak już wyjebało, jak u Liddela.
 
Przeca wiem. Rehabilitant mi mocno poleca-żeby się wszystko poregenerowało bo zużycie materiału jest duże. A bebzon i tak już wyjebało, jak u Liddela.
E to jak żeś w rękach człowieka co ogarnia, a nie papraka, to tym bardziej, będziesz jak młody bóg :D
 
UWAGA Warszawiacy i Słoiki też ;)

Szukam dobrej siłowni w centrum z Sauną najlepiej (dodatkowy plus jakby miała te Airbike)
Chciałem iść do Pure (złote) , ale znajomy odradzał stanowczo. McFit nieźle wygląda ale nie ma Sauny.HELP

@Perfumiarz @Charles Bronson @Dooży&Grooby @Suchar @Gienek
@Puczi @d-amian-enp @mat @Miszon i inni :D
City fit przy onz. 24/h
Przy polibudzie po lewej patrząc w kierunku centrum też jest spoko siłeczka i ewentualnie s4 na grzybowskiej. Dupy nie urywa, ale jest koedukacyjna sauna z której widać damską przebieralnię. Polecam.
 
@Grubas po dodaniu siłowi :wink:
20z68md.jpg


A tak serio to musisz mieć chyba całkiem dobry gen jak bez siłki ludzie myślą, że normalnie dźwigasz.
Mam dwóch znajomych - jeden to ex kulturysta, który mówi, że teraz pierdoli siłownię i skupia się na mma od kilku lat, a drugi dźwiga 25 lat, a od kilku lat też dodaje poranne treningi kick boxingu i wieczorem siłownia (głownie wielostawy jak fronty 200kg, które robi na roztrenowaniu) - obydwoje tak wyglądają, że Lombard czy Pniak to przy nich gówno także powodzenia! Jeden z nich to całkiem znana osoba w 3mieście.
 
To fajnie że kłują dupska i wyglądają lepiej od kłujących dupska Pniaka i Hectora. Oby podobne pieniądze za to dostawali.
Nie dostają za to pieniędzy bo nie biorą udziału w żadnych zawodach. Robią to dla siebie. Dochód mają z innych źródeł. Jak patrze na ich samochody to długo się nie zastanawiam skąd.
 
@do Pura nie idź to najgorsze ścierwo i masówka jaka może być, raz, że ludzie przychodzą napic się kawy i posiedzieć przed komputerem, to kurwa jeszcze ceny są tam tak wysokie jak za kiełbasę za komuny. Jednym słowem najgorsze fit ścierwo w jakim byłem
 
HGH? W razie jakichkolwiek pytań, pisz śmiało.
Dzięki Alri. Ja powolutku, chcę najpierw doprowadzić się do swojego sprawnościowego maxa po rehabilitacji-zobaczyć co jestem w stanie robić. I co najmniej raz zrobię masę na czysto, żeby zobaczyć jak 36 letni organizm działa.
 
City fit przy onz. 24/h
Przy polibudzie po lewej patrząc w kierunku centrum też jest spoko siłeczka i ewentualnie s4 na grzybowskiej. Dupy nie urywa, ale jest koedukacyjna sauna z której widać damską przebieralnię. Polecam.
City fit kozak,nie mają sauny ale nie można mieć wszystkiego.nie mogłem dzisiaj znaleźć tej Siłki przy polibudzie.możesz powiedzieć dokładniej gdzie się znajduje?chodzilo ci o plac polibudy?czy metro?
 
Back
Top