Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Crossfit to nie interwały, aeroby, odchudzanie. To trening siłowo wytrzymałościowy. Możesz zamiast zwykłej siłki, ale już na nią nie wrócisz:)
 
http://oi39.tinypic.com/34rjajq.jpg



Testuje paleo, aby szybko zrzucic fat bez mięsa... mój portfel też dużo zrzuca;)
 
I tak pewnie oszczędzasz=teoretycznie paleo powinno być w większości na dziczyźnie. Ze względu na jakość mięsa.











Choć słyszałem że jak się ma znajomego myśliwego to dziczyzna tanio wychodzi.
 
Żadna nowość,po prostu dieta Dukana z węglami ;)







Dzisiaj przypadkiem trening street workout. Jakiś chłopaczek zaczął zagadywać i pokazywać ćwiczenia i poszło w sumie z kilkadziesiąt prób wejścia do muscle up i z pół setki dipsów. Lubie to
 
Ja od kilku dni na śniadanie jem szejka składającego się z: otrębów, pół granta, jagody goji, truskawki, banan, jogurt naturalny, imbir. Muszę przyznać, że daje mi to dużo energii i czuję się znacznie lepiej. Wcześniej jadłem na śniadanie jajko+tost.
 
Masu mozna gdzies znaleść jakiś trening dla poczatkujacych do Street Workout? Chodzi mi jak zacząć
 
Na pewno, ja miałem dzisiaj "trenera" Z tego co się dowiedziałem to tyle że ćwiczą conajmniej godzine, na początek głownie podciąganie i pompki na poręczach. Ale na youtube znajdziesz wszystko pewnie.
 
Masutatsu, jako miłosnik cross-fitu, mógłbyś podać jakieś Twoje 3-4 ulubione rozpiski treningi cross'a :-)
 
Trzy:



Fran



http://youtu.be/xJ27XzR3HJc



Filthy Fifty



http://youtu.be/sU5qYSObutU



Cindy



http://youtu.be/wxpLcQeALDo







Fran i Cindy fajnie co jakiś czas zrobić na rekord żeby sprawdzić postępy. A FF to totalna ogólnorozwojówa. Ale lubie też takie gdzie robisz np 8 seri po 10 martwych ciągów 15 podciągnieć. Pod kątem rozwiania konkretnego ćwiczenia.
 
Oki, dzięki, wytestuję niedługo, bo gromadzę sobie ciekawe crossfity żeby robić i wypróbować jak mi idzie na nich.
 
Nie kumam. Ponad dwa miesiące ćwicze tylko w parku na drążkach+jakieś przebieżki. Jak każdy pracujący odżywiam się słabo (tyle że twarożek często dorzucam na noc) i po tych dwóch miesiącach zeszło ze mnie sporo wody i tłuszczu. Widać wyraźnie mięsnie, zwłaszcza skosy na brzuchu. No i z 97 kg 2 miechy temu ważę dzisiaj 100,5 kg :-)







Czary.







Wzrost 173....
 
@Masutasu: w sumie standard, ja waze od 5 lat mniej wiecej tyle samo, tylko ze brzuch coraz wiekszy... Miesnie po prostu zeszly a wchodzi lzejszy tluszcz... U ciebie to samo tylko na odwrot :)
 
no to jest standard, najlepiej jak waga sie nie rusza/idzie w góre, a tluszcz z brzuchola spada. :)))



Masu, jest noga? :-)
 
to spodni musisz miec meeeega wybor. przykro mi z Twojego powodu, ze przyszlo zyc w czasach hipsterow z lydka jak nadgarstek. :)



przerazajace jest to, ze niektore dupki maja wieksze nogi od facetow, mocccccc.
 
Panowie, muszę się pochwalić. W lutym zacząłem robić trening bill starr 5x5. Zaczynałem wtedy od:



100kg klatka x 5



110 kg nogi x 5



Wiosło i martwy w sumie nie pamiętam ile na poczatku było, lecz dzisiaj postanowiłem na rekord pójść w klatce, bo miałem dobry dzień.



Początkowo 125 x 3 ostatnia seria (progresja), ale gdy zauważyłem z jaką łatwością to podniosłem, za chwilę podłożyłem się pod 140x1, bez asekuracji poszło, więc chwilę później 150 i też poszło. :D Nogi idą 140x5. Jaram się!







A, waga aktualna: 84, w lutym było 90. Od 3 tygodni jestem na kreatynie i jest zajebiście. :D
 
co to za treningol? ciezar juz mocny, skuhwysynu, najs. :-)



ja przez ostatnie pare tygodni robie dropy swoim ciezarem ciala, 8 powtorzen, zdejmuje 1/4 - jade kolejne 8, praktycznie na kazda partie, 3 partie w dzien, 4 treningi w tygodniu. troche kara, ale czuje moc. :)
 
Jebany, od września też wracam do dużych ciężarów to muszę cię dogonić :-) Gratulacje!


Ja aktualnie na luźnej redukcji. Bez słodyczy... :(
 
Korzystal ktos z Gaspari Amino Max 8000 ? Pytalem w dziale suplementacja ale temat chyba martwy wiec i zapytam tutaj. Na redukcji chce sie czyms wspomoc i kolega polecil mi wlasnie te aminokwasy. Jakie opinie?
 
Również polecam trening wklejony przez Morta. W tamtym roku w ciagu 3 miesiecy zrobiłem na nim progress spory progress w cieżarach jak i w masie ciała.



Nalezy dodać iż trening jest zrożnicowany przezco szybko sie nie nudzi. Dodatkowo jest moc w nogach. Ogolnie polecam jednak niespieszyc sie z dokladaniem cieżaru w pozniejszym etapie. Mozna dodawać nawet mały cieżar i dalej bedzie progress tylko ze troche wolniejszy ale za to bez kontuzji.
 
Back
Top