Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

ja mam 21, a przy 188 mam 85kg i caly czas sie poprawiam, nie rozumiem co do tego ma wiek?



wpierdalanie smieci Ci duzo nie da, u mnie dzialaja makarony i kurczak, 4 posilki dziennie, 2 tresciwe, jajka na kolacje i rosne.



gainery i carbo rusza Ci metabolizm i zaczniesz cos rosnac, mocny trening na sile, wpierdalaj wiecej, ale nie smieciowego zarcia i pojdzie samo. przeciez to taaaakie proste. :)
 
Taa proste. Tylko jeszcze jak sie nie pracuje to weź pan sobie pozwól na kurczaki itd :P
 
U osób z podwyższoną tarczycą nie jest to taaaaaakie prosteeeee _____ tylko takie krzywe ////////.... poczytaj w necie...


Mahonek przy dobrym rozpracowaniu budżetu wszystko jest możliwe a jeśli nawet nie to bardzo blisko upragnionego efektu...
 
@baju z czasem większość facetów tyje, robi się po prostu większa. To łatwo zauważyć, porównaj sobie przeciętnego 20-latka do 35-latka, takich niećwiczących. Widać różnicę, nawet po zawodnikach MMA, spójrz jak wyglądał Werdum albo Cain na początku kariery. Trochę mniejsi i wg. mnie nie jest to wyłącznie zasługa cykli ;)
 
przeciez nigdzie nie pisal, ze ma cokolwiek podwyzszone, moze po prostu wpierdala smieciowy food, robi slaby trening i efektow nie ma.



z tym czasem tez sie zgodze, bo widze to po sobie. wiadomo, ze ciezej mlodziakowi zrobic sie wiekszym niz tym starszym. dlatego tez sie jaram, bo wiem, ze od tego momentu bedzie tylko lepiej z sila i treningiem. :)
 
Sonnen na TRT to cienki bolek przy Vitorze i jego TRT :-)
belfort.vitor.jpg
 
no Vitor teraz bedzie kosil i nie zdziwie sie jak silowo Rockholda rozpierdoli, filmik UFC wrzucalo nawet z jego treningu, nagrzany jak 20latek, jest moc. TRT 'pomaga'. ;)
 
przez chwile byla, az chcialem jebnac swoje cielsko, ale teraz juz sie nie liczy. :-)
 
Nie dogadzaj sobie słownie, zrobiłem to wyłącznie po to, abyś nie musiał wstawiać swojego salcesona na forum... xD W zasadzie, to jesteś moim dłużnikiem.
 
No koksy, wstawiać swoje bajcepsy. :-) Born "Prawdziwa Nadzieja" 2 Kill powinien pierwszy zacząć, wszakże mordercze treningi nie mogły pójść na marne. :)
 
hahaha :D ja sobie dzisiaj zrobiłem foty, ale jeszcze za bardzo zlany żeby wrzucać :D czekajcie do końca czerwca :d
 
@Renato







http://allegro.pl/linka-lina-jutowa-fi-50mm-najwyzsza-jakosc-i3173596858.html



40mm jest dużo tańsza, ale raczej za cienka. Końcówki Ci powinni zarobić jakimś chujatexem, jeśłi poprosisz $
 
Panowie może ktoś mi polecić jakieś suple typowo pod rzeźbę ? Masy mam aż za dużo, jestem na redukcji i pomyślałem, że mógłbym zrobić cykl z czymś pod rzeźbę. Jakieś propozycje ?
 
A ja mam pytanie, czy trening crossfit można stosować jako tzw. siłownię? Bo kończy mi się plan około 10 czerwca, mam wyjazdy w wakacje i nie będzie zbytnio jak nowego planu realizować, to czy zamiennie mogę robić za siłownię?
 
No i po co to pytanie? Skoro i tak nie masz innej możliwości:-) Lepiej robić crossfit niż nie robić nic. Chyba to oczywiste.
 
Masy nie mam zamiaru absolutnie robić, to będzie raczej na etapie utrzymywania wagi/lekkiego dopalania tłuszczyku.



Te pytanie po to, bo może wcale siłowni nie można zastępywać crossfitem, tylko crossfit mógł być zamiennie do interwałów? Stąd moje pytanie.
 
Back
Top