Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Mnie na przykład od białego pieczywa boli szczęka, więc pierdolę, nie jem. Wolę sę kurkę opierdolić.
 
Pieczywo to zło, bo w większośći jest bardzo słabej jakości, a białe to już zło złów
lol.gif
To tylko zalepia żołądek i nic więcej.
 
Ktoś pisał, że na redukcji jest głodny, ja na redukcji miałem tak, że już nie miałem ochoty jeść niczego, byłem tak najedzony.
 
Walczymy panowie! Zwlekam dupe z sofy i spierdalam do parku







http://youtu.be/MNte5pRNsa4
 
Po majówkowej przerwie poszedłem na trening i... cudo! Nie brałem żadnych supli przed, a byłem tak naładowany energią, że ja pierdolę. Świetnie się ćwiczyło. Polecam wszystkim małe roztrenowanie co jakiś czas :)
 
ta duchota w Szczecinie mega pocenie mi wlaczyla, dobrze bylo sie wymeczyc, czuje dobra forme na czerwiec. :)
 
A u mnie wstawili nowe okna w klubie i jest więcej powietrza, w sumie może to ich zasługa :-)
 
powrot do Szejna?



no u nas bylo mega suche powietrze jakies, teraz zaczely sie 'upaly' i pocenie sie odpalilo mocno, aeroby wzywaja!!!
 
Ja się chyba poddam , przy wzroście 191 cm , waga 65 kg i nic mi nie idze przytyć . Nie wiem gdzie popełniam błędy :(
 
Poczytaj w necie.. musisz wpierdalać byle co chipsy i inne duperele... pewnie zostane zjechany za to, że tak piszę ale w skrajnych przypadkach jest to niemal nie uniknione...



Badania będziesz musiał porobić....



PS.- Tylko słabi się poddają !
 
Ale wpierniczam kebaby , chipisy , lody , napoje gazowane itd itd .



No ale zobaczymy, chyba się wybiore do lekarza .
 
Niektóre osoby co mają tą podwyższąną tarczyce są uczulone na gainera... ryj im puchnie strasznie twarz
 
Oo trochę ryj by mógł też spuchnąć :D



Mogę dać zdjęcie swojego bicepsa <zawstydzony>
 
@baju przecież zapowiadałem, że Karłin zawsze na pierwszym miejscu, tylko Chael był z okazji jego walki :-) Chociaż avatar chyba zostawię jednak z Sonnenem, ŁADNIEJSZY.
 
Back
Top