Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Hubi, w zalezności od genów tłuszcz moze mu się różnie rozkładac i nie koniecznie iśc w pas w większości. Plus nalezy doliczyć to, że skoro chłopak jest dooży to w jego obwodzie zmieści się kilogramowo wiecej fatu niż u Ciebie.
 
Spruboj pompek nurkujacych (chyba mowia na to pompki judo, ale moge sie mylic, w waskim ustawieniu rak z krotkimi przerwami) to jest dopiero mordega...


Faktycznie, męczy mocno.



Sam też trenuję tylko ze swoim ciężarem, choć to głównie skutek kontuzji jest. W każdym razie nie narzekam na taki trening.
 
Muszę jakoś źle robić te deski bo kompletnie nie czuję brzucha przy robieniu ich. Ma ktoś dobrą instrukcję jak poprawnie je wykonać?
 
To nie jest ćwiczenie, żeby się spompować i syczeć z bólu tak przy różnych spięciach czy scyzorykach, przynajmniej ja tak mam, siłą rzeczy w takiej pozycji mięśnie brzucha jako stabilizator muszą pracować ale nie musi się to objawiać bólem czy "tężeniem".

"Instrukcja" :-) to ćwiczenie nie ma wielkiej filozofii
plank_483x350_1.jpg


Edit:

Teraz mi się przypomniało. Jak macie te wielkie dmuchane piłki, to opierając się o nie na łokciach wysuniętych do przodu (wysokość twarzy lub dalej) i opierając się na nogach w ten sposób jak do plank, można też ćwiczyć brzuch. Męczy o wiele szybciej niż klasyczny plank.
 
@Doozy


zrobiłem to z twojego filmiku. Może nie poszło tak łątwo jak temu typkowi ale zrobiłem bez przerywania i w równym tempie. Mięśni nie czuć, nie bolą ani nic ale wyglądają jakbym zrobił dużo brzuszków - lekka pompa.
 
Mocno wzmacniają takie ćwiczenia brzuch i mocno ich nie lubię, ale są w życiu rzeczy ważniejsze niż komfort i przyjemność ;)
 
@cRe, to gratuluję. Mi dziś tez poszło dobrze, muszę spróbować zrobić ten trening na początku bo zawsze go robię go na koniec po wielu pompkach, podciągnięciach i przysiadach.



Docelowe ćwiczenie "deska" to oparcie przedramion na podlodze, nóg jak do pompki(zdjęcie @Keya) i trzymanie jak najdłużej, najlepsi wytrzymują ponad 5min i to już jest podobno wyczyn na miarę 100 pompek.
 
Hubi, ciężko przyjebać masę na łydkach na ujemnym bilansie kalorycznym no :(
 
Dzieki za ten zestaw z urozmaiconym plankiem. Jak mam 4-5 min. wisiec tylko ogladajac podloge to umieram z nudow.
 
To Ty redukujesz dalej ? Myślałem,że maska już wchodzi.



Jednak są zalety bycia niskim, bezłydkowie mnie nie dotyczy, mógłbym nigdy nie trenować łydek, a i tak mam 40cm w nich na spokojnie,a przy moim wzroście wyglądają na spore.
 
zalety bycia niskim poznasz na koncercie nie bedac w pierwszym rzedzie albo jak staniesz koło fajnej laski i masz oczy na wysokości cycek :D
 
Dlatego napisałem "jednak" bo poza takimi faktami, to są same minusy pokroju tego co wymieniłeś :-)



@down



Ale ja jestem facetem, kurwa :-)
 
Lepiej robić brzuch po siłowni czy po bieganiu? Bo jakoś po bieganiu mi wygodniej,ale wydaje mi się,że powinno się robić po siłce.
 
Najgorszy trening w zyciu. Po przysiadach i martwym mialem mroczki przed oczami i ledwo stalem. Nie ma nic gorszego niz powrot na silownie po ponad miesiacu rozbratu.
 
Comber na nastepnym treningu bedzie juz tylko lepiej :D. To tylko przekona cie do tego że niewarto leciec w melanż a nawet jesli by nierobic takich dlugich przerw :P
 
Back
Top