Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

ja ostatnio katuje bakłażana/cukinię z piekarnika, spoko opcja. :)

pierwszy raz tyle warzyw wrzucam zainspirowany @Saenchai, ogólnie zaczynam słuchać "bardziej" to co się do mnie mówi i wprowadzam zmiany. łatwiej jest jak jest hajs... :smile:
 
W Kauflandzie są chyba z marchewką, brokułem i kalafiorem.

W Kauflandzie są przecież lodówki z mrożonkami na wagę.
 
Zależy jakie cię interesują dokładnie. Ja widziałem sporo w selgrosie.
O selgrosa ciężko w mojej okolicy :( Interesuję mnie wszystko, tylko żeby nie było tej nieszczęsnej kukurydzy i strączkowych.
W Kauflandzie są chyba z marchewką, brokułem i kalafiorem.

W Kauflandzie są przecież lodówki z mrożonkami na wagę.
Ooo to muszę podjechać do kaufa. Mrożonki na wagę spoko, zrobię sobie własną kompozycję :)
 
O selgrosa ciężko w mojej okolicy :( Interesuję mnie wszystko, tylko żeby nie było tej nieszczęsnej kukurydzy i strączkowych.

Ooo to muszę podjechać do kaufa. Mrożonki na wagę spoko, zrobię sobie własną kompozycję :)
Auchan chyba też ma-a do tego ryże, kasze itp
 
Panowie gdzie znajdę dobry atlas ćwiczeń? Stwierdziłem, że skoro mam ograniczone możliwości to chociaż do techniki się przyłożę.
 
Mówcie mi trener personalny. W półtora roku od porodu żona schudla w sumie 17 kg. W ciągu ostatnich 2,5 miesiąca prawie 8 kg. Wystarczyło rozsądne żarcie + treningi Gacki. Sukces.
Gratulacje za wytrwałość !
 
Mówcie mi trener personalny. W półtora roku od porodu żona schudla w sumie 17 kg. W ciągu ostatnich 2,5 miesiąca prawie 8 kg. Wystarczyło rozsądne żarcie + treningi Gacki. Sukces.

comment_JxeZvTEmowluNntsayD0RoL4Gsbiguvy.jpg


A tak poważnie to gratki. To pokazuje, że większośc kobiet ma jedynie wymówki, bo im wygodnie dalej wpierdalać za troje nawet po porodzie :D
 
Brawo @Comber, dbanie o swoją kobietę i pomoc jej w osiągnięciu fajnego wyglądu to jeden z dwóch najfajniejszych profitów dot. znajomości treningów i zdrowego odżywiania (pierwszy to ofc swój zajebisty wygląd i zdrowie)
 
Brawo @Comber, dbanie o swoją kobietę i pomoc jej w osiągnięciu fajnego wyglądu to jeden z dwóch najfajniejszych profitów dot. znajomości treningów i zdrowego odżywiania (pierwszy to ofc swój zajebisty wygląd i zdrowie)

Comberowa jest chyba dietetykiem a on sam jest gruby;)
 
Dzieki. Najlepsze jest to, że ani razu nie była na siłowni. Cwiczyla w domu na macie bez ciężaru, a od lipca robi fbw z ciężarem. Dużo zawdzięczamy też zmianie nawyków zywieniowym że względu na dziecko, bo jemy wspólnie główne posiłki. Teraz były dwa tygodnie laby, aby się nie wypalić jak Janek :D

@Masu żona jest analitykiem medycznym, a ja aktualnie 96 kg przy 185. Fit :D
 


ale beef. Polecam się zapoznać. Niestety Michał w moich oczach dużo stracił po tej akcji. :( Zdroworozsądkowe podejście do 'diety' to klucz... wzywam Was panowie!

@Saenchai @baju

#teamnatural
 


ale beef. Polecam się zapoznać. Niestety Michał w moich oczach dużo stracił po tej akcji. :( Zdroworozsądkowe podejście do 'diety' to klucz... wzywam Was panowie!

@Saenchai @baju

#teamnatural

Widziałem to. Ja pseudonaturala znieść nie mogę, minuty jego filmiku nawet nie wytrzymuje, #teamsteroids i chuj, Paweł z DSM i Michok to dwójka, która jeszcze lubię czytać czy oglądać. Trochę dziecinnie Michał go cisnąl, ale widać było przez parę tygodni juz, ze boli go postawa i wmawianie pewnych rzeczy młodym Nutelli.
 
Widziałem to. Ja pseudonaturala znieść nie mogę, minuty jego filmiku nawet nie wytrzymuje, #teamsteroids i chuj, Paweł z DSM i Michok to dwójka, która jeszcze lubię czytać czy oglądać. Trochę dziecinnie Michał go cisnąl, ale widać było przez parę tygodni juz, ze boli go postawa i wmawianie pewnych rzeczy młodym Nutelli.

Mi często zarzucano ładowanie, w sumie ze względu na sile niż na sylwetkę, ale ja wierzę Mariuszowi.Simeon Panda tez twierdzi, że jest natural. :D w sumie... Tyle lat trenuje, może i tak?
 
Michał po prostu nie ogarnia tego, że nie każdy chce trzymac bf 8% przez cały rok, a dla niektórych wystarczy zrobić bardzo dobrą formę na lato, potem sobie trochę podjadać i trzymać bf w granicach 12-15% co i tak jest dobrym wynikiem.

No i racja, dla zdrowej psychiki czasami niektórzy potrzebują ojebać kebsa, nawet na redukcji i po prostu sobie to wpisać w bilans.

Co ciekawe, Michał z WK się po cześci zgadzal jak razem nagrywali, a teraz ma ból dupy o to straszny.
 
Michał po prostu nie ogarnia tego, że nie każdy chce trzymac bf 8% przez cały rok, a dla niektórych wystarczy zrobić bardzo dobrą formę na lato, potem sobie trochę podjadać i trzymać bf w granicach 12-15% co i tak jest dobrym wynikiem.

No i racja, dla zdrowej psychiki czasami niektórzy potrzebują ojebać kebsa, nawet na redukcji i po prostu sobie to wpisać w bilans.

Co ciekawe, Michał z WK się po cześci zgadzal jak razem nagrywali, a teraz ma ból dupy o to straszny.
Bo poszło to w chujowym kierunku, dzieci robią zamiast 80%clean 20%shit to odwracają procenty i to Michoka wkurwia.
 
Michał ma po prostu za ostrego bzika na punkcie czystości jedzenia. Wyrzucanie nabiału itd... Pozdrawiam, robić redukcję 16 tygodni, na samej piersi z kurczaka, łososiu, pandze, tuńczyku, wołowinie bądź białkach jaj do każdego posiłku. Węgle jakie on uznaje to tylko ryż, kasza gryczana, ziemniaki. Pierdolca można dostać po trzech tygodniach :) Jestem mięsożercą, ale nie wyobrażam sobie nabijania bialka bez nabiału, serków wiejskich itd. Chyba, że miałbym od ciula kasy na odżywki.
 
Ja sam od dłuższego czasu, wpieprzam samo zdrowe jedzenie, mam wyliczone wszystko i jem według rozpiski. Co do cheatów, to co jakiś czas 3-4 miechy robię cheat day :). Co do pierdolca już ze 3 miechy, tak jak napisałem wcześniej, jem używając płatków owsianych, ryżu brązowego, pieczywa waza, czy wafli ryżowych, kurczaka,ryb itp, co do nabiału to też podchodzę do tego w ten sposób, że nie jest za dobry, ale każdy robi to co chce robić i co lubi, więc nie wrzucam wszystkim, że jedzą pizze, kebsy itp.
 
Back
Top