Seriale

Forbrydelsen, spoko kryminał. Polecam szczególnie pierwszy sezon
 
Właśnie wszedłem w ten temat żeby nawiązać do mojego wcześniejszego posta odnośnie uniwersum Yellowstone, bo jestem po finale 1923. "Finale", bo totalnie nie ogarnąłem że 8 odcinek jest ostatni i że sezon się skończył, czekałem na dziewiąty. I jak do połowy zachwalałem ten serial, tak skończyło się jak przy 1883 - niewykorzystany potencjał, coś poszło nie tak i mocny zjazd im bliżej końca. Ciekawiło mnie czy względem Yellowstone, indiański wątek ma jakieś nawiązanie, ale jak na razie odbieram to jako taki trochę zapychacz. To jak pokazano na początku wątek Spencera i romans, bardzo do mnie trafiło, tak na koniec sezonu uważam że odklejają było to, w jaki sposób to poprowadzili i co tam zrobili.

Yellowstone S1, S2, S3 > 1883 i 1923 > Yellowstone S4 i S5. Tak to widzę.

I pytanie do posiadaczy Disney+ - macie jakieś problemy z platformą? Oglądam legitnie przez apke na TV, włączam ostatnio Mando (kiedyś tak samo Andor), zamiast płynnie lecieć to co jakiś czas zacina się i buforuje, co mocno wkurwia. Internet stabilny jest, Netflix, YT działa normalnie, dobrze. Pod względem designu/funkcjonalności/działania to dla mnie Netflix>Disney
Jest jakiś problem na D+ ostatnio. Moja baba coś oglądała na dniach i narzekała że zamula.
 
U mnie wszystko hula bez problemu
U mnie działa bez problemu. Aplikacje mam na PlayStation, światłowód. Jedyne problemy to czasem samo przełącza się na angielską ścieżkę dźwiękową i polskie napisy. Miałem tak przez kilka dni przed każdym odcinkiem serialu.
 
U mnie działa bez problemu. Aplikacje mam na PlayStation, światłowód. Jedyne problemy to czasem samo przełącza się na angielską ścieżkę dźwiękową i polskie napisy. Miałem tak przez kilka dni przed każdym odcinkiem serialu.
Ja mam wbite na dwóch TV (android i google tv) i czasami przytnie lekko tylko w sypialni, ale to kwestia odległości od routera.
Zerknijcie mordy czy nie macie wiszącej aktualizacji systemowej do Smart TV, bo to może być przyczyną
 
Ja mam wbite na dwóch TV (android i google tv) i czasami przytnie lekko tylko w sypialni, ale to kwestia odległości od routera.
Zerknijcie mordy czy nie macie wiszącej aktualizacji systemowej do Smart TV, bo to może być przyczyną
Może tak być bo na konsoli aktualizuje się automatycznie.
 
1254b7cf-c235-44dc-a53c-b268cfdd6876.jpg
96674df9-81f7-4662-a2b7-363b9f6f9bad.jpg


Jakie są wasze wymarzone fancasty?

:jjsmile:
 
My name. Serial koreański

My_Name_TV_series.jpg


My_Name_TV_series.jpg



7.5/10

Nie nudziłem się jak oglądałem. Niektóre sceny walk lekko przekolorowane i ciężko mi było zapamiętać imiona bohaterów ale serial dość solidny. To już któraś z kolei koreańska produkcja wrzucona na monitor. Polecam sprawdzić.
 
  • Like
Reactions: Olo
Może dlatego, że aktor nie żyje?
A to grają Ci sami aktorzy? Jest w takim razie jakieś wytłumaczenie, ale jednocześnie nadzwyczaj wygodny obrót spraw. Gdyby nie to, to na 100% Netflix umieściłby białego wojownika jako przywódcę :korwinlaugh:
 
Oglądał ktoś serial Carnivale z 2003 roku? Jest na hbo max, ma dobre oceny, ponoć jest niezły, tylko minus taki, że po 2 sezonach się urywa i jest niedokończony
 
A ja powtarzam sobie Chucka. Niby to teraz takie głupie i formuła bez szans na sukces w dzisiejszych czasach, ale ogląda się świetnie z fenomenalnym feelingiem, który na darmo szukać w obecnych serialach.
 
Last edited:
Back
Top