Seriale

Jestem dzisiaj po 5ciu odcinkach Konsultanta ("The Consultant") z jak zwykle zajebistym Krzysiem Waltzem w roli tytułowej. Strawne, krótkie, niefatygujace odcinki, bardzo przyjemnie się ogląda, tajemnica odsłaniana po kawałeczku. Nie skończyłem oglądać całości, ale w kredycie zaufania daję mocne 7/10.

 
ale chujowy odcinek :beczka:
„Jak powiedziała Bella, gdy zadebiutował odcinek 3: "Jeśli ci się nie podoba, nie oglądaj". Opowiadamy ważne historie. Opowiadamy historie o doświadczeniach ludzi, a to jest to, po co żyję. To właśnie robi dobry scenariusz, ponieważ opowiada historie ludzi, którzy są częścią tego świata”.

„Jest rok 2023. Jeśli martwisz się o to, kogo kocham, to musisz zweryfikować swoje priorytety. Jest tyle innych rzeczy, o które można się martwić w życiu. Dlaczego martwisz się, że ci młodzi ludzie - lub ktokolwiek - się kochają? Miłość jest piękna, a fakt, że ludzie mają coś do powiedzenia na ten temat, jest po prostu bez sensu”.
 
„Jak powiedziała Bella, gdy zadebiutował odcinek 3: "Jeśli ci się nie podoba, nie oglądaj". Opowiadamy ważne historie. Opowiadamy historie o doświadczeniach ludzi, a to jest to, po co żyję. To właśnie robi dobry scenariusz, ponieważ opowiada historie ludzi, którzy są częścią tego świata”.

„Jest rok 2023. Jeśli martwisz się o to, kogo kocham, to musisz zweryfikować swoje priorytety. Jest tyle innych rzeczy, o które można się martwić w życiu. Dlaczego martwisz się, że ci młodzi ludzie - lub ktokolwiek - się kochają? Miłość jest piękna, a fakt, że ludzie mają coś do powiedzenia na ten temat, jest po prostu bez sensu”.

W serialu doliczyłem się 4 romansów:

1) Joel i jego żona (dziewczyna)

2) Włochacze z 3 odcinka

3) Brat Joela + Pani ciężarna

3) Lady Mormont + Lady Mulatka z 7 odcinka

W sytuacji gdy połowa romansów w tej historii jest homoseksualna, czyli reproduktywnie bezużyteczna, pojawia się w końcu objawienie skąd tytuł serialu.

Bo z grzybicą na ryju czy bez, ludzkość bez zastępowalności pokoleń w przeciągu krótkiego w skali planety czasu po prostu zniknie.
 
Pierwszy odcinek - wprowadzenie do nowej przygody trochę słaby. Dubbing nawet może być. Jedynie ta stara która pilnuje wciąż małego zielonego i naprawia statek Mando wkurwia mnie do oporu. Jak komuś przeszkadza to są napisy. Jeśli ktoś ogląda na kinie to jedyny prawilny system - oryginał z napisami. Ja muszę z dubbingiem bo oglądam z dzieciakami.
 
Uuu homofob
Chyba odpuszczam ten serial. Był taki hype jaki to nie zajebisty a to po prostu średniak z dobrymi wizualami, słabą obsadą + lgbt i "silne" kobiety. Wolę se ponownie oglądać the office :olewam:
 
Jestem dzisiaj po 5ciu odcinkach Konsultanta ("The Consultant") z jak zwykle zajebistym Krzysiem Waltzem w roli tytułowej. Strawne, krótkie, niefatygujace odcinki, bardzo przyjemnie się ogląda, tajemnica odsłaniana po kawałeczku. Nie skończyłem oglądać całości, ale w kredycie zaufania daję mocne 7/10.


Podbijam, jestem po trzech odcinkach i jest naprawdę fajnie. Waltz jebany mistrz
 
Dobrze, że nie będzie piątego sezonu, bo w tym tempie to boję się, że ruda się nie zmieściłaby się w obiektyw i by kręcili zdjęcia z drona.
FcgXVciWAAId7E_.jpg


Rubens lubi to.
 
Chyba odpuszczam ten serial. Był taki hype jaki to nie zajebisty a to po prostu średniak z dobrymi wizualami, słabą obsadą + lgbt i "silne" kobiety. Wolę se ponownie oglądać the office :olewam:
Akurat niczego innego nie spodziewałem się niż silna propaganda LPG. Skoro w grze było i jakoś to ogarnąłem to i w serialu przeżyje. Wspomnicie jeszcze moje słowa. Prawdziwe gówno nadejdzie w sezonie drugim.
 
Masakra,jestem strasznie wkurwiony na to,żeby chociaż wrzucili resztę nawet bez napisów ale nie,lepiej ciągnąć siano i mieć wyjebane w najlepszy serial na tej jebanej apce
 
Panowie, na Disney+ jakieś seriale, które warto obejrzeć?
Ogólnie na D+ sporo fajnych klasyków.

 
Zepsuta krew, Wu Tang: An American Saga, seriale Star Wars trzymają poziom. No i przede wszystkim The Bear.
SW mnie nie interesuje ale resztę zbadam.
Dzieki. W czerwcu będzie rok jak mam D+ a dopiero z dwa tygodnie temu pierwszy raz odpaliłem żeby córce Królewnę Śnieżkę włączyć :juanlaugh:
Netflix mnie już znudził to chętnie zerknę co się tutaj dzieje.
 
Back
Top