Seriale

Poza Yellowstone i jego prequelami, na Sky Showtime dostępne m.in. dwa sezony Mayor od Kingstown i Tulsa King. Za 12.50 miesięcznie to aż żal nie wziąć.
Oferta promocyjna, pozwalająca na 50% zniżki od standardowej ceny miesięcznej subskrypcji, obowiązywać będzie do 11 kwietnia 2023 roku do godziny 23:59.
 
Oferta promocyjna, pozwalająca na 50% zniżki od standardowej ceny miesięcznej subskrypcji, obowiązywać będzie do 11 kwietnia 2023 roku do godziny 23:59.
No ale to jest niezbyt jasne - czy jeśli zarejestruję się do 11.04 to będę miał taką cenę miesięcznej subskrypcji zawsze, czy tylko na te najbliższe dwa miesiące?
 
Jak już wspomnieliście o 1923 to dzisiaj obejrzałem najnowszy odcinek i dalej podtrzymuję zdanie które pisałem tutaj jakiś czas temu. Zajebisty serial, podoba mi się każdy odcinek do tej pory, a całość stawiam nad 1883.

Aż wstyd przyznać że mimo znajomości nazwiska Sheridan i jego seriali, dopiero niedawno ogarnąłem że to zastępca szeryfa z SoA
 
Dzisiaj wleciał na HBO Max. Sztos :antonio: Kto nie widział, niech nadrabia, kto już ma za sobą, ten wie, że to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza, interpretacja Batmana jaka powstała.

 
1676732511487.png

:goddamnright:
 
TLOU po szczytowaniu w najlepszym 3 odcinku niestety ostro pikuje. 2% akcji, 98% fabuły rodem z Klanu (tego z okresu po 20 latach emisji) . Jesienne grzybornianie to przy tym prawdziwe emocje.
 
Macie jakieś anime które można obejrzeć z lektorem? Jest coś na amazonie? Bo netflixa obejrzałem z siostrą wszystko. Wkręciłem siostre w anime i teraz sama mi bułe męczy jak przyjeżdzam żeby coś puścić.
 
TLOU po szczytowaniu w najlepszym 3 odcinku niestety ostro pikuje. 2% akcji, 98% fabuły rodem z Klanu (tego z okresu po 20 latach emisji) . Jesienne grzybornianie to przy tym prawdziwe emocje.
Ty to masz coś z masochisty lub Jezusa. Płaczesz i cierpisz, a i tak oglądasz
 
Back
Top