Seriale

Ostatnio tu o nim pisałem.
O Ty kurwa jebany... Bardzo mi się podobał ale ja chce już odpowiedzi! Wiadomo coś o drugim sezonie? Dawno mnie tak serial nie wciągnął. Mówiłem sobie ostatni odcinek i lecial kolejny i kolejny i 4 rano nagle z 24 się robila.
 
O Ty kurwa jebany... Bardzo mi się podobał ale ja chce już odpowiedzi! Wiadomo coś o drugim sezonie? Dawno mnie tak serial nie wciągnął. Mówiłem sobie ostatni odcinek i lecial kolejny i kolejny i 4 rano nagle z 24 się robila.
Ja też bardzo szybko go zrobiłem. S02 ponoć wraca pod koniec kwietnia.
 
giphy.gif



macie coś fajnego co już jest zakończone?
The Wire/Sopranos
 
Wiem, że gówno Was to obchodzi :awesome: ale to jest najlepsza broda całego serialu i jak dorosnę to taką właśnie będę miał i o! (z tym, że głowa całkiem łysa)

1676166708780.png
 
To nadal byłby gównianym, nudnym dramatem, bez wpływu na fabułę dodatkowo zupełnie wymyślonym przez jakiegoś jebniętego reżyserka z hoolywood. Ja rozumiem, zająć tą chujozą 10min, nawet 20min niech mnie łapa świerzbi - pewnie nawet nie przewinałbym. Tu wystarczyło dodać 20min i możnaby to puszczać jako oddzielny film o miłości dwóch homosi w świecie postapo. Dodatkowo, poziom absurdu tego odcinka wypierdala poza skale i tylko kilka rzeczy:
- bill jako nacjonalista, fascynat broni, twardy chłop, złota rączka do tego artysta, pianista, śpiewak, koneser wina i oczywiście gej bo WIAAADOMO, że wszyscy twardziele i nacjole to krypto pedały (a przynajmniej tak panowie homo pewnie marzą)
- bieganko z kochasiem w świecie post apo
- wystawne brunche w ogródku przy ubijaniu interesów i malowanko obrazów w przerwach do napierdalania w łupieżców
- hodowla truskaweczek to juz było xD do potegi

Dodatkowo to co było wyzej opisane - Joel nie bioracy broni az mu się amunicja bedzie wysypywała z pickupa tylko SRAJTAŚME. Szkoda, że żarcia dla kota jeszcze nie spakował i że w ogóle nie zabrał kota bo tego też mogli wpierdolić do odcinka, w koncu na tik toku modne są.

Pomijam, że jedyną poszlaką w grze, że Bill był cieplakiem jest to, że powiedział o Franku „its my partner” co oczywiście wszystkie tęczusie świata wygodnie podciągają pod to, że się grzmocą. Bo przecież towarzysz niedoli, wspólnik, ziomal z jednego teamu to być nie może, już kurwiki w oczach reżyserów i swędzenie dupy 2% społeczeństwa
Za kilka lat sami zrozumieją swoje błędy, skoro już ludzie zaczynają odchodzić od takich Disneyów przez podobne akcje.

I bardzo kurła dobrze, niech tracą, im szybciej tym lepiej, jak to z wszystkimi pojebanymi modami.

No czaicie? Moda na pedalstwo?

No już trzeba być kompletnym siurem, żeby z takiego powodu zacząć się pedalić, potem aż wstyd im będzie się przyznać po latach :mjsmile:

A tu z roku na rok coraz więcej dupeczek, które trzeba uczyć ciągnąć kutasa... W końcu populacja stale rośnie :brainoverload:

Dla nas dobrze, a oni mogą se w dupach koleżków marnować spermę:juanlaugh:

Jak byłbym betą to nawet bym im podziękował :jarolaugh:
 
@Rododendron
Kapitalna sprawa, że prawie 7 lat temu oni sobie tak to wymyślili na streamie, a teraz oddali to wszystko w animacji :antonio:


Teraz tylko tyle czekanie na kolejny sezon, mam nadzieję, że nie ostatni, bo materiału jak widzę jest na co najmniej trzy.
 
Powiem Wam, że byłem zajarany tym TLoU po naczytaniu się recenzji. Grę przeszedłem dawno temu na ps3 i już jej w zasadzie nie pamiętam, ale pamiętam, że mi się podobała. Na początku myślałem, że przeboleję główną aktorkę i po pierwszym odcinku było nieźle. Teraz po 4 odcinkach (tego trzeciego wysrywa w ogóle nie liczę, bo obejrzałem tylko początek i koniec) stwierdzam, że szału nie ma. Teraz będą spojlery. Główna aktorka dalej wkurwia, Ellie w grze była na swój sposób słodka i budowanie tej relacji z oschłym Joelem było głównym wątkiem w klimacie postapo. Jakieś grube baby przywódczynie ruchu oporu. Wprowadzili kolejną bezsensowną postać, która była tak bezsensowna jak bezsensowny był jej koniec. Fajne motywy jak te podziemne bunkry i tunele w zasadzie są 30-sekundowym przerywnikiem, kosztem budowania bezsensownych postaci. Według mnie jest bardzo przeciętnie
 
Poza Yellowstone i jego prequelami, na Sky Showtime dostępne m.in. dwa sezony Mayor od Kingstown i Tulsa King. Za 12.50 miesięcznie to aż żal nie wziąć.
W jakiej kolejności oglądać yellowstone? Bo tam chyba są 3 seriale w tym świecie?
 
Back
Top