Seriale

Z post Apo to już lepsze stare, poczciwe Jerycho albo pierwsze sezony the walking dead.
 
@Risky bo chyba ty masz, warte jest kupić disney plus?
Olewam właśnie Netflix i oglądam Disneya chcę jeszcze wziąć Amazon.
Disney wbrew pozorom mniej gównianych bajek dla dzieci (tych których nie chciałbym żeby ogladały) jest cały pixar klasyczne bajki Disneya i mnóstwo filmów dla dzieci. Lewacka propaganda jest mniej nachalna. Jest całe star wars które uwielbiam. Biorą też stare filmy sensacyjne. Jest całe archiwum x za które się zabieram. Myślę że mam oglądania na rok. Na Netflixie jest więcej pozycji ale coraz bardziej przypomina to przekopywanie się przez stos gówna.
 
Oglądał ktoś serial Fauda na netflix? Obejrzałem kilka odcinków i póki co nawet mi się podoba, tylko ten gruby główny aktor mi nie leży jako super wyszkolony komandos
 
Oglądał ktoś serial Fauda na netflix? Obejrzałem kilka odcinków i póki co nawet mi się podoba, tylko ten gruby główny aktor mi nie leży jako super wyszkolony komandos

Oglądało wiele osób na cohones i dużo osób polecało. Ja obejrzę The Boys i wjeżdżam z czwartym sezonem.
 
Ja do niego kiedyś się już przymierzałem, ale jakoś później o nim zapomniałem. W takim razie oglądam dalej
 
Olewam właśnie Netflix i oglądam Disneya chcę jeszcze wziąć Amazon.
Disney wbrew pozorom mniej gównianych bajek dla dzieci (tych których nie chciałbym żeby ogladały) jest cały pixar klasyczne bajki Disneya i mnóstwo filmów dla dzieci. Lewacka propaganda jest mniej nachalna. Jest całe star wars które uwielbiam. Biorą też stare filmy sensacyjne. Jest całe archiwum x za które się zabieram. Myślę że mam oglądania na rok. Na Netflixie jest więcej pozycji ale coraz bardziej przypomina to przekopywanie się przez stos gówna.
może się skuszę
Na netflixie obejrzę jeszcze te peaky blinders czy cuś i żegnam ich tak jak szpilman ostatnie szare komórki w walce z chisorą
 
może się skuszę
Na netflixie obejrzę jeszcze te peaky blinders czy cuś i żegnam ich tak jak szpilman ostatnie szare komórki w walce z chisorą
Właśnie ja mam już trochę przesyt seriali. Wracam do starego zwyczaju i jeśli jakikolwiek serial będzie mnie interesował to łykam dopiero po ostatnim sezonie. Wyjątek robię tylko dla uniwersum star wars i TLoU. Netflixem już rzygam. Milion serialu i dokumenty o mordercach. Za dużo to nawet świnia nie zje.
 
Oglądał ktoś serial Fauda na netflix? Obejrzałem kilka odcinków i póki co nawet mi się podoba, tylko ten gruby główny aktor mi nie leży jako super wyszkolony komandos

Utknąłem na pierwszym sezonie ale chyba wrócę niedługo.

Aktorzy akurat na plus, efekty specjalne jak z polskiego Wiedźmina trochę odstraszają ale historia ciekawie poprowadzona w realiach Bliskiego Wschodu.
 
Oglądał ktoś serial Fauda na netflix? Obejrzałem kilka odcinków i póki co nawet mi się podoba, tylko ten gruby główny aktor mi nie leży jako super wyszkolony komandos
Tylko, że on faktycznie był jakimś komandosem czy tam w specjalnych slużbach.
 
Tylko, że on faktycznie był jakimś komandosem czy tam w specjalnych slużbach.

Może i był, komandos nie musi być napakowanym skurwielem o wyglądzie zabójcy, ale on mi po prostu nie leży, a scena w 1 sezonie jak boksuje w worek to jakiś dramat był. Po prostu czasami tak jest, że jakiś aktor mi nie pasuje, ale ogólnie serial miło się ogląda
 
Last edited:
TLoU - ale wkurwiająca jest ma mała z wodogłowiem, a te parytety rasowe to już nawet nie jest śmieszne :korwinlaugh: huj że aktorka nie pasuje do roli ale ma odpowiedni kolor skóry to gratulacje masz rolę!
 
Obejrzałem 3 odcinek właśnie i muszę przyznać, że bardzo ładny i wzruszający ten wątek gejowski.

:conorsalute:
 
Spodziewałem się, będzie większa gejoza - nie było aż tak źle. Ale za to, że Rona Swansona sprofanowali, to dla nich chuj do dypy! XD
Oni na to liczą.
Ja standardowo w piąteczek wieczorem nadrabiam nowy odcinek.
 
Back
Top